Споделена история от На работното място

Нямах избор- започнах срещу 350 лв. прав по цял ден
След ходене по интервюта близо 10 месеца, се навих на тази оферта, прав по цял ден за посочената сума. За щастие ще се запиша сега в АЗ МОГА, език и професия. Така и така имам 1 магистратура, така че висшето съм го избутал вече. За младите хора под под 25г - не се мотайте а се развивайте - курсове езици, сертификати. Не чакайте като мен да станете на 35 г за да се сетите за тия неща, защото сега работа не се намира както преди 3 години. Ако искате да живеете що годе нормално в БГ трябва да сте конкурентно способни и с много късмет.
Успех!

Коментари

1.   Поздравления за новата работа! Със сигурност след време ще си намериш работа с по-добро възнаграждение и условия. Успех!

2.   За младите хора под 25-не гласувайте никога за ГЕРБ че ще гладувате.

3.   Не гласувайте за когото и да било.. всички са един дол дренки.. като са хванали кокала не го пускат.. стягайте куфарите и чужбината...

4.   До младите - учете, че да не останете като автора неграмотни на 35!

5.   4- как реши че съм неграмотен, само необразован чокек би написал какво ти.
Ти оставал ли си без работа 1 г? като останеш скоро без работа и си с 2 магистратури ще пишеш и ти тук, но тогава аз няма да ти се подигравам.

6.   До 5 от 4:
как разбрах ли? Ами по 10-те пунктуационни грешки

7.   Ако това ти е критерия, имам към теб сериозна критика - и да пишеш без грешки, си на грешния коловоз човече. Не ти е мястото тук, за твое съжаление

8.   до 7:
Моля, какъв коловоз, какво място и защо за мое съжаление? Не те слуша главата. И 350 лв са ти много

10.   Само не разбрах, хвалиш ли си или се оплакваш с тия 350 лв

11.   хваля се разбира се

12.   Не се подигравайте на чуждото нещастие! Обидно е да се разботи за 350 лв в страна от ЕС, човекът е сподел печалния си опит, а вие му броите грешките - това само в България може да се случи, дори и да си помислите, че не е съвсем начсно с граматиката, не го споделяйте, защото не говори добре за вас да се заяждате на дребно с паднал пред вас човек. Бъдете добри, бъдете отзивчиви, за да получите същото, когато се нуждаете от помощ!

13.   добре казано 12. Само когато човек мине през определени изпитания , ще умее да влиза в положението на другите и да помага истински , а злобните и низки хора могат само да оплюват, тъпчат от страх и да пожелават само нещастие навсякъде особено на сънародниците си.