Споделена история от На работното място

Стюардеса
преди: 15 години, 1 месец, прочетена 164851 пъти
Искам да работя като стюардеса, но не знам къде трябва да се учи и т.н може ли повече инфо! сигурно ще кажете че има търсачка и се извинявам но нямам време а и нищо не намирам. бих искала и мнение :) и ако може без обиди

Коментари

451-469 от 469

492.   Здравейте! Някой знае ли какво е заплащането на кабинния състав в авиокомпания "Bulgarian Air Charter"?

494.   знате ли как стои въпроса със зрението и лещите? Бях чела някъде, че в Емирейтс не биха те взели, ако имаш над еди какъв си диптър.
Ще се радвам, ако запознатите споделят мнение.

495.   Винаги съм искал да стана стюард. Ровичкам се доста в нета, но нищо полезно не намирам... Може би не търся като хората.. Какви са изискванията при мъжете? А и нося очила. Това ще бъде ли проблем?

496.   Здравейте, някой може ли да даде информация как стоят нещата относно бемките? Много съм мотивирана до посетя следващия open day на wizzair, но четох в различни форуми, че наличието на бемки намалява шансовете драстично, а аз имам няколко по лицето. Даже не се бях замисляла, че са от такова значение. Надявам се да е малко преувеличено. Имам видима татуировка и съм готова да я залича, но да тръгна да си махам и бемките...

497.   Здравейте, някой би ли ми казал в WIZZ AIR как се провежда теста по плуване? Работела съм в Емирейтс и бяхме с жилетки. На същият принцип ли е или си без жилетка? Също, заплатата 1200 лв ли е както пише по-горе в темата или повече?

498.   Защо толкова желаете да сте стюардеси, само похабявате времето си. Това е само една сервитьорка в хубава униформа. Не мога да си представя за какъв опит може да става дума, всеки ден едно и също, по цял ден затворен в една метална кутия.

500.   Здравейте! Мисля да се пробвам на интервюто на Qatar и исках да попитам, дали ми е нужен паспорт към документите, защото нямам изкаран. Другият ми въпрос е свързан с политиката им относно татуировките... Ще Ви бъда много благодарна, ако получа отговор. :)

501.   Здравейте, аз съм малък на 15 години.. но за вбъдеще искам да стана стюард, проучих малко из нета... курса струва 2600лв вчера четох за някакви заплати от 2000-3000 евро, а днес някакви 500 много се обърках ето малко информация на следните линкове:

http://www.sofiaflighttraining.com/sftFiles/brochures/Cabin Crew training.pdf

http://www.sofiaflighttraining.com/?lang=bg

502.   Здравейте! Някой знае ли каква е горната възрастова граница при мъжете за стюард в "България Ер"?

503.   Възрастова граница няма. Имам едно приятелско семейство. Имаха други професии, но поради липса на работа бяха принудени да се преквалифицират. И така мъжът на 40 години стана стюард, а жената наближаваше 60, но я взеха и нея. Но става въпрос за чужда компания. За българските авиолинии не знам.

505.   Въпросът ми беше ясен и конкретен - "България Ер".

507.   Здравейте, аз съм на 18г и обмислям да работя като стюардеса когато завърша своето образование. Тъй като аз не се виждам като жена забила се в някой офис затова се насочих към тази професия. та моите притеснения, че не мога да говоря английски език, но мисля да кандидатствам в университет с туризъм за който имам информация, че приемат с някакъв език и английски (а аз в момента уча немски). Моля за мнения
Благодаря

508.   Странно нещо са днешните младежи аз пък намерих инфото, което ме инересува, изисквания, квалификации и пр. При това ей така, за да проверя колко сте нсйодчиви биле и заинтерисовани, ако аз съм в комсиятаа никой от вас няма да бъде нает, жалка картинка за съжаление

511.   Привет и от мен! :)
До колко години/до каква възраст работят стюардесите?
Благодаря предварително!

512.   Здравейте! Мисля да кандидаствам за стюардеса в Ryan air. Някой може ли да ми даде повече информация за тази компания освен написаното в google? За интервюто как протича и относно това дали си заслужава работата в тази авиокомпания?

513.   Някой били споделил актуална информация за условията на Уиз еър? Интервюто им задължително ли се провежда на open day? Обучението им (курса за стюард/еса) се проведжа в София или някъде другаде? Ако е в София, инструкторите българи ли са, на какъв език се водят занятията? Труден ли е като цяло? Какво ще стане, ако не издържа изпита/ите от курса (освен, че няма да ме наемат на работа)?

514.   На скоро открих един сайт с много пълна информация за бъдещи стюардеси. Отворете http://dreamjob.bg/ и си задайте въпросите. Момичетата са бивши и настоящи стюардеси и са много запознати и консултацията не се заплаща. Успех

520.   Здравейте! Интересува ме къде е по-добре да си стюард/еса - Електра Еъруейс или ВИА Еъруейс. Очаквам коментари, мнения и съвети.

521.   Здравейте! Някой знае ли какво означава статусът "default" след изпратени документи за кандидатстване в Wizz Air?

451-469 от 469