Споделена история от На работното място

Дали да рискувам?
Имам нужда от съвет. Не зная как да постъпя за първи път в живота си. Имам семейство дете и съпруг, но проблемът е там че не го обичам. Не зная как стана зная само защо.

Но въпросът е друг, харесвам друг мъж. Искам да съм с него наистина, но не зная докъде искам да стигна и дали въобще да започна. Всъщност той иска да е с мен, въпреки че е женен, предполагам защо но не съм сигурна. Както и да е въпросът е дали да рискувам или не. Моля ако някой има желание да пишем или да ми даде съвет.

Коментари

1.   Здравей, много хубаво те разбирам защото имам тази слабост да хлътвам или да се влубвам в други мъже-но само платоническа лубов, никога не съм допуснала никой до интимния си свят, там има място само съпругат ми. Иначе се разбираме имаме деца и за нищо на света не бих си развалила спокойния си живот. А да знаеш че рано или по-късно се усеща, и ако едно изживяване на адна забранена лубов ще ти стурва кавги, обиди и унижение просто не си струва.

А и защо да живееш в страх, помисли си и за отрицателните последствия. Пишеш че не обичаш мъжаси но не си доуточнила ЗАЩО. Ако си имате семейни проблеми това вече е съвсем друга тема. Но слушай ме внимателно миличка -човек не се жени за ден два или врвменно, за тези неща се мисли по- напред. Ако мъжът ти си е горе-долу на място мъж /защото перефектен няма никаде/ не заслужава да му изневеряваш. А и теб самата един ден след години ще те яде отвътре тази грешка която си допуснала. Ами помисли и за това че можеш да станеш за резил ако се разчуе, тогава твоя нищо чудно и да ти отвори вратата и тогава ти накъде а?

При положени че и другият си е женен ти от мъчейки се да седнеш на 2 стола ще паднеш на земята. Помисли си хубаво скъпа госпожо защото грешките стават за секунди а последствията понякога са фатални за цял живот. Айде успех в мисленето.

С поздрав;ж на 32

2.   Не мърдай от семейството си. Ако толкова те е напекло, започни тайна връзка, за да видиш накъде ще отидат нещата. Времето ще покаже как да постъпиш. Засега не бързай, защото има много неизвестни в задачката и може да се зле опариш. М49

3.   Здравей!
В подобно на твоето положение съм, с тази разлика че съм мъж. Скайпа ми е: kamelot_73

4.   Как иска да е с теб а бил женен, той дали ще се разведе и иска ли го?

5.   Не си рискувай семейството.. Няма по гадно нещо от това родителите ти да са разведени, знам го, защото моите са така.. Помисли за дечицата ти (:

6.   Ти си кучка защо разбиваш на човека семейството ако бяха разбили твоето? А ако имат и дете да е нещастно заради теб ли? Като заживееш с този да няма да е по розово, сега защото не сте заедно, но след време? Не разбивай чужди семейства? Какви кучки има на този свят?

7.   Първия залък е най сладък. Незнам защо не обичаш мъжа си може би имаш причина, но се замисли заслужава ли си да разваляш твоето семейство- първо, и неговото-второ зарди секс. Щом незнеш докъде искаш да стигнеш с другия може би само искаш да почустваш, че още си желана и харесвана, но повярваи ми не си заслужава да оставяш семейството си заради друг мъж.

Ако не обичаш съпруга ти напусни го, но не заради другия, а защото го желаеш-ако си сигурна разбира се. Поживеи малко сама и тогава реши. Всички са едни и същи-първо добре, а после всичко е "чао" казвам го от опит. Не мисли, че с някои друг ще ти е по добре.

Желая ти успех. Ако искаш пиши на скайп maia_moni. Мога да ти кажа още много неща

8.   Какво е това дали да рискувам да живееш с него ли имаш предвид че да рискуваш? Нищо не се разбира

9.   Значи, трябва да последваш сърцето моме. БЪДИ С ЛЮБОВТА СИ!!!МЪжа ти е скрит хивпозитивен и без това ще умреш скоро..

10.   А ти на колко години си че питаш
той деца има ли как да рискуваш да се жените ли
нищо съществено не сте писала