Споделена история от На работното място

Дали се изложих
От известно време работя само аз в офиса, а началника идва час-два след мен. Веднъж, какво ми стана, си позволих да се изпърдя шумно. Той влезе след 15-20 минути и съм сигурен, че не миришеше, но оттогава май всеки път като дойде отваря прозорците да проветри, нещо което преди не правеше. Чудя се дали не е свързано с тогавашната ми пръдня. Все се излагам по някакъв такъв начин. Не е честно една пръдня да повлияе на кариерата ми.

Коментари

1.   Ооооххххх....смея се със сълзи...:)))))))))))

2.   Като отваря прозореца, нека го отваря. Разбирам как се чувстваш, но най-добре е да забравиш това и да се концентрираш изцяло върху работата си. Ако съзнанието ти е изцяло заангажирано с такива глупави мисли, единствено тогава ще се провали твоята кариера.

3.   Бих ти предложил вариант, който 100% няма да изпълниш, но е доста забавен. Тъй като приемаш, че отварянето на прозореца е намек към теб, то тогава и ти му направи намек, когато има рожден ден или както сега имаше новогодишни и коледни празници, можеше да му подариш един противогаз. Така де, като си правите намеци, нека да е като хората.

4.   ами граденето на кариера изключва шумни пърдежи по принцип, господине! другия път мисли с главата си, не с г**а!

5.   Кофти е но сме хора случва се. чувал съм за поп който докато чете литургия се изпуска... най много да те смята за мизерник но какво значение има щом те харесва как работиш

6.   Аз на твое място другия път бих се изпърдял малко преди шефа да влезе така де да има за какво да отваря прозореца.

7.   Хаха, и аз така! Преди няколко години на старата работа. Бях хапнал банички и боза и почна да клокочи нещо в мене. Бях на 24, а шефът ми беше жена. Идвам в офиса и ме напъна здраво, огледах се, нямаше никой и РЪЪЪЪЪЪТ, зверската пръдня, като оръдеен залп и като се извърнах гледам шефката стои на вратата с едни листи и ме гледа втренчето.... аз забих поглед в земята, ама нали тъкмо се бях изпърдял като вулканично изригване имаше и лека повторна пръдня, тънка, ПРЪЦ, все едно от срам... Ужас!

8.   Спокойно и на мен ми се е случвало, обаче съм преподавател. Както се наведох да помогна на един от учениците и яко се изпърдях. Децата излязоха от стаята, и директора ги видял попитал защо и те казали, че вътре не се дишало. Да не ти пука. От този ден ми вика пръдливия принц.