Споделена история от На работното място

Но колкото повече време минава, аз осъзнавам, че съм дълбоко влюбена в този толкова интересен мъж...
Ще споделя с вас моята история, която не ми дава покой. Някои ще ме сметнете за не съвсем в ред, други ще се посмеете, а аз искрено се надявам някой да ми подскаже идея...

Преди 1 година и половина постъпих на работа в държавно ведомство с много готин началник. Когато се появих там всички тръпнеха в очакване какво ще е неговото отношение към мен, защото знаете ли бил голям женкар и си падал точно по тип като мен.
Аз се отдадох на новата си работа и съвсем не ми оставаше време да се замислям за клюките и подмятаниците на колегите, че сигурно ще ми излезе късмета с шефа. Той така и не ми излезе, защото освен, че вече беше зает с жена и любовница, имаше и други кандидатки за сърцето му.

Искрено се забавлявах с тази история и въобще не ме интересуваше какво се случва и какво се подмята. На едно ведомствено събиране обаче, го видях как ме гледа, настойчиво, категорично и с огромен интерес. Тогава се случи нещо, нещо в мен се обърна...., започнах да се обличам по- добре, да се поддържам, за да привлека всячески вниманието му.

После напуснах, защото заех по- висока длъжност в друго подобно ведомство. От тогава не съм го виждала, получавам бегла информация за него от медии или колеги и толкова. Но колкото повече време минава, аз осъзнавам, че съм дълбоко влюбена в този толкова интересен мъж, че не мога да си намеря покой.
Дори съм амбицирана да постигна доста в работата си, с цел да привлека именно неговото внимание.

Знам, че всичко това е доста незряло, но е факт, че не спирам да мисля за него и даже вече си мисля да му пиша мейл, и ако се сети за мен дано не падне от стола...

Коментари

1.   Явно ви е широко около врата на всички, които пишете такива неща. Не са ви застигнали реални проблеми, дай боже дано и не ви застигат. но хората не са играчки. Ако си играеш с човека, в някой момент, ще получиш същото - и с тебе ще си поиграят за малко.
За въпросния мъж, поживей с него около 30 години и тогава кажи, че си дълбоко влюбена...

2.   Преодолей това привличане. Какво бъдеще имате? Ти си поредната авантюра. Още повече и той не те търси. На колко години е той?

3.   Той е на около 50, а аз съм на 36. Бъдеще винаги има във всичко, а за търсенето- да, той дори и не подозира за мен и чувствата ми.

4.   Към 1-аман от недоволни лели-като ти е опънато около врата се разведи!какво мрънкаш по саитовете...и за твое сведение 4овек е дълбоко влюбен то4но в на4алото а не след 30г.

5.   Към 4: не дръж такъв език към хората, тъп злобен сополанко! Ти освен тъпотия и злоба, друго не можеш да покажеш по сайтовете!

6.   И мечтаеш да си поредната играчка на този човек. А може би очакваш, че ще правите неземна любов, а може би неземен секс?! Хубавото на мечтите е,че са мечти и е хубаво да си останат такива. В реалноста често нещата са скучни, грубички, и сиви, а големият Дон Жуан е трагичен любовник и безотговорен приказвач, манипулатор и егоист. А ти си поредният мазохистично настроен човек, който умира да го употребят и захвърлят. Може би ако минеш през специализиран магазин ефекта ще е същия, поне няма да те унизяват публично и ще ти стува по-малко, пък и ще има касова бележка.

7.   Друга му е славата на Дон Жуана, ако е тоя за какъвто говорите. Хубавичак е, не бих му отказала. Требваше да му се навиете навреме.

8.   Май трябва да започнат съкращенията от горните етажи. Храните се от данъците на предприемчивите, а в главите ви кой с коя да се изчука. Смотани държавни служители.

9.   Госпожо, почти връстничка сте ми.
Не се забърквайте в подобни каши. Това ли е идеалът ви за мъж- всеизвестният женкар, въртящ на пръста си жена, любовница и страстем ухажор на ''всяка фуста''!?

Честно казано- не искам да ви обидя- но аз се отвращавам от такива типажи.
Мисълта, че днес която и да види, ще му се ще да я 'изчука', е достатъчно отблъскваща. Коя ще съм аз за него тогава? Никоя.

Моля ви, употебете разума си, не емоциите, размекнали се от сластния поглед на един Казанова.
И най-вече - не приемайте едно физическо увлечение за ''Любов''.Тук МНОГО грешите.

От жена на почти ваша възраст, преживяла и страст, и любов

10.   Благодаря ви, но аз продължавам да мисля за него. Надявам се след време да се получи една мнго красива връзка, кратка, но удовлетворяваща. Знам, че ще се случи и със сигурност няма да съм една от многото- типажът ми не е такъв..........

11.   В това няма нищо лошо и осъдително. Той е проявил интерес към теб, ти си привлечена от него...Какъв е проблемът. Не се вслушвай в разни псевдо моралисти. Може пък ти да си онази, която ще преобърне света му. Кой знае?! А това, че не те търси, може би значи, че не е сигурен дали е разчел твоите сигнали правилно. Опитай и се надявам да се получи нещо интересно, вълнуващо и разтърсващо.

Момиче на 23