Споделена история от На работното място

Сама се провалям
Не мога да разбера как го правя. Ще ви дам два примера, последните. За програмата Аз мога, чаках с нетърпение и споделях на всеки да опита. За мен беше много важно да запиша втори език. Записах се последния ден.. и естествено не бях одобрена. Следващото е за изпит за одитор, веднъж в годината е, към министерство на финансите. Чакам го от миналата година.. и изпуснах срока за записване. Не знам, това е ненормално, осъзнавам колко е глупаво. Имам чувството, че съм в дупка. В личния живот не съм ок.. имаме много търкания и не се разбираме особено. Имах папагалче, най-голямата ми мечта, но наскоро почина. В работата се чувствам добре, но сега няма да имам особено развитие... Пуснала съм се по течението и нищо не ми се прави.. на 25 години съм.

Коментари

1.   Мии кво да ти кажа :)... и аз съм на 25 сега прохождам в професията ( завършил съм счетоводство ), а ти вече искаш да ставаш одитор : )... ако това те успокоява :)

2.   Ела дома на бира и миш-маш :)

5.   И аз съм същата, но твоите гафове такива кавито си ги описала, са нищо. Аз съм още по- зле. Провалям се в още по- важни моменти и то пред хора, от които зависи кариерата ми. Не намирам рецепта.

6.   Ами, само ти можеш да откриеш какви са причините... Отдели си един ден свободен, не вдигай телефона на никого, остани сама със себе си, разходи се, върни мислено времето назад... все еще откриеш нещо. Предполагам, че състоянието ти е само проява нещо много по-дълбоко и неосъзнавано.