Споделена история от На работното място

Как да говоря с някой, който ме отбягва?
Имам един колега, на който тряба да кажа няколко приказки. Проблема е, обаче, че той ме избягва и не иска да се видим. Просто се вбесява,м че ми се прави на недостижим и че едва ли не той е център на вниманието и всички трябва с него да се съобразяват!

Преди не беше такъв, излизах ме си говорехме си, и изведнъж ме пита дали искам да правим нещо сексуално, при което аз му отговорх, да. След този разговор все си измисля някакви извинения и ми се прави на ударен!

Аз попринцип не го търся за секс, а просто, защото ми допада като човек и ми е забавно с него. Просто искам да седна с него да уточним точно това, че мойта цел като съм с него не е да го вкарам в леглото!

Дайте ми някакъв съвет как да го накарам да излезем да му обесня това, пък вече квот ще да става!

Коментари

1.   Ще ти отговоря аз какво бих напарвила ако съм на твое место, после очаквам и ти да ме посъветваш за моята история която се казва "по кой път да тръгна".

Според мен твоят колега се е възгордял от това, че ти си му навита и сега се прави на недостъпен.Аз ако съм, просто ще му бия шута. Ще спра да се занимавам с него поне ще се постарая да изглежда така.Пред него ще флиртувам с друг колега за да разбере че не е единствения Адам на Земята.Нека ревнува така му се пада. Просто не му падай в краката а го накарай той да падне в твоите.Знаем че мъжете са ловци и тяхната роля е да преследват жените, не ние да им се предлагаме на тепсия а те да се правят на ощипани моми.Дръж се на положение мила и разкажи после какво е станало.Успех.

2.   С номер 1 съм. Или я му тегли една майна, и да върви където иска. Тикавеник...........

3.   Това, което казва 1, е единия вариант. Другия е обратното - да те е попитал за секса, за да разбере дали това е което искаш. Като си казала "да" той е решил че не става, тъй като самия той не е търсил секса на първо място.За мен и двата варианта не са добри...
Ако някой ме попита по такъв начин дали искам секс с него, винаги ще отговоря "не".
Но, във всички случаи този е тиквеник... За мен мъже, които показват интерес към тебе, и когато им обърнеш внимание се отдръпват, са такива.

4.   Пиши му-има и такава форма на общуване,само гледай да не ти е грубоват изказа и да не правиш правописни грешки!И все пак си мисля, че ти точно в леглото искаш да го закараш и за това си се амбицирала,май не обичаш да ти отказват...

5.   Просто остави човека намира, ако те искаше, като приятел нямаше да бяга от теб. Искаш да го принудиш да ти го каже грубо като например - остави ме намира?
Абе момичета вие думичката себеуважение и достойнство не познавате ли?

6.   Остави го да си мисли,че е мистър Недостъпен. В случая губи той! Огледай се за нещо по-добро! Успех!

7.   В същата ситуация попаднах и аз!
В началото бяхме приятели,споделяхме си,говорихме си глупости,беше ни супер забавно заедно.После стана така,че се опознахме интимно(и то само за една вечер) и след случилото се започна да ме отбягва,където ме срещнеще.

Гадно ми стана,но насила нещата нестават.
Така,че каквото е писано миличка!Не се тормози излишно,гледай си живота и дано да бъдеш щастлива!

9.   хората са различни, не се ядосвайте, оставете ги мъжете да си мислят каквото искат според тяхната непонятна нам логика. аз имах такъв случай, а сега в момента още един... интересно е, че нещата се повтарят. хихихи. моят съвет е, че жената трябва да се държи на положение. да има достойнство, но да бъде и мила. разбира се не и тъпа досадница. правете каквото трябва, пък да става каквото ще. не забравяйте, че преди всичко сме хора и че ядът и правенето на пук ще ви развали стратегията, в случай че наистина желаете въпросния мъж. иска се малко търпение като вид жертва от женска страна. бъдете хитруши, ако мъжът си заслужава. ще се дърпа, опъва.... икъде ще ходи? ! оставете го на мира за две седмици и пак при вас ще довтаса. тогава въпросът е вече дали на вас ще ви е все още интересен. така мъжете си вкарват автогол често. прочетете в нета теорията за ефекта на ластика, която си е чиста психология. :) и пишете!