Споделена история от На работното място

Работа като воден спасител на плажа в Свети Влас.
Здравейте,
аз съм млад спасител, който все още няма опит в тази област. Предлагам ми работа на С. В.
Работно време от 8:00 до 17:00, храна веднъж дневно, осигурена квартира, заплата трицифрена сума, доближаваща се до 4.
Някой който има опит с професията, да познава района, управителя на плажа( шест буквено име), да е работел при него, го познава лично, дали в стаите за спане има влага( много важно за мене).
Всичко полезно, потребно, изгодно, резултатно
ценно, удобно, общополезно, здравословно и ефикасно ще съм щастлив да прочета.
Поздрави. :)

Коментари

1.   Доближaвaщa се до 4... кaкво е товa, почти 400?
Е, щом зa тия пaри въобще приемaш... aз не си мърдaм зaдникa зa товa! Подяние с/ у рaботa!
То по добре келнер или пиколо....

2.   Автора: 4-цифрена( 1000лв. )

3.   Експлоатацията в България върви с пълна сила и ще се увеличава :). Ако мислиш, че всичко ще е идеално...

Помисли си добре...

4.   заплата трицифрена сума, доближаваща се до 4 - идеален си за спасител. Отивай.

5.   Номер 1, 400 лева май са достатъчни за тебе. При това разбиране на четирите цифри...

6.   Работата като воден спасител на закрити водни площи (басейни) не си заслужава, а още по-малко на море.

Курсът трябва да се презаверява всяка година, това означава, че трябва да подържаш форма.

Да се добави и факта, че работата е сезонна т.е след това трябва да си търсиш друга...

Голяма отговорност, малка заплата, никакви привилегии, както казаха във ВСС: "Карат ги да правят други работи". "Момче за всичко".

В смисъл току-виж си спасител, а още градинар, по-някога плочкаджия, боклукчия и незнам още какво и всичкото това за заплата на воден спасите (по закон), която е близо до минималата за страната. ;)

Слушай патило.