Споделена история от На работното място

Шефа ми
Ще разкажа на кратко- Имам шеф който е свикнал да спи с всяка която си пожелае от колежките ми, и всяка му се дава още щом и намигне. Аз съм, свободна и бях излязла няколко пъти с един от моите колеги и да- спахме заедно. Бяхме веднъж в едно заведение и друг колега ни е видял и не знам как е станало на въпрос за мен но тй е казал на шефа ми. Шефа ми се е ядосал много и е отишъл след няколко дни на работа и говорил с това момче с което бях излязла, да не се повтаряло това отново и т. н., а те двамата са големи приятели по принцип. Така, аз съм на ясно, че ако шефа ми има възможност ще си легне с мен, но защо чак така се държи не разбирам, това не го е правил до сега.

Коментари

1.   Ми щото се пускаш като отпрана на всеки за това. Я вземи да се стегнеш, и после деца ше имаш... Срам ме е от е такива като теб.

3.   Ти на работа ли си отишла там или да си развяваш путката като байряк? Извинявай за грубия език, но колко малоумна трябва да си, за да си създаваш сама проблеми?

6.   вие май не разбрахте за какво става въпрос. къде съм написала че аз искам да лягам с когото и да е? въпроса ми беше друг..-_- и от къде знаете, за какво съм отишла на работа. много сте смешни

10.   1 и 3 груби и гадни сте.
Момичето е свободно и може извън работно време да си излиза и забавлява с когото си иска. Пък ако ще и секс да прави.
Не го е направила на работното място.
Шефът ти може да е шеф на работното място, но не и извън него. Не му влиза в работата какво правят необвързаните в свободното си време.

11.   Напротив, авторке, всички много добре те разбраха първо каква си и второ - какво имаш впредвид. С последното изречение: "Така, аз съм на ясно, че ако шефа ми има възможност ще си легне с мен, но защо чак така се държи не разбирам, това не го е правил до сега." - питаш дали евентуално пък шефът ти не изпитва нещо повече към теб от порива да си легнете? Ще те разочаровам, като ти отговоря с една народна поговорка: "Гладна кокошка - просо сънува."

М28

12.   Съгласен съм, че всеки необвързан има право да си легне и с половината град, ако ще.

Само че аз никога не бих излизал с такава жена. Силно се съмнявам, че такива жени стават за връзки, те си стават само за едното *. Дори и за това бих се замислил, защото от къде да знам, че няма да ми лепне някоя въшка и да си бия главата после. Или да ми направи някаква интрига после.

Такива жени дори и за приятелство не стават, просто манталитета им е к*нски, нямат задръжки, нямат ценностна система, нямат морал и могат да те предадат във всеки момент.

Аз от такива жени се страхувам, честно казано, и дори не общувам, камо ли нещо повече. Не знаеш в кой момент какво ти кроят с лекия си манталитет и какво могат да съчинят, за да те злепоставят. От личен опит съм си патил, без да съм имал нищо общо.

Няма лошо да имаш такова леко поведение, само че не се чуди защо хората се държат с теб като с парцал. Ако се държиш като такъв и хората ще се отнасят така с теб. Няма как да е иначе.

А иначе от най-малко 11 коментара са одобрени 5, т.е. по-малко от повината. Сама си прави извода как изглеждаш в чуждите очи, но по-важното е ти какво уважение имаш към себе си. Защото ти нямаш себеуважение, а хората как да те уважават?

ПС: не се оправдавай, разбрахме прекрасно и недвусмислено какво искаше да кажеш. Измятането от собствените ти думи потвърждава това, което написах.

13.   Толкова евтини сте сегашните момиченца, че няма накъде.... Секса ви е за здравей здрасти и се чудете на чий да се наденете. И после искате уважение и добри семейства. Ама като сте свикнали да си я карате курвенската... после мъжете ви виновни.

За шефа ти-прави го от его.... иска само той да си чука колежките.

14.   Добре де не ви ли е тъпо един мъж да ви оправя всички жени... да не говорим че половината сте омъжени? Това ли е реалността бе хора?

15.   На кокошарника един петел му стига!
И гледайте с колежките да снасяте редовно...