Споделена история от На работното място

Шефът ми ме сваля,мисля,че съм влюбена
Здравейте! Момиче съм на 19 години. Студентка съм, първа година и чрез малко повече връзки си намерих добра работа в една счетоводна къща. Дотук всичко е добре. Разбирам се с колегите, работата е добра, заплащането също, а и когато трябва да отсъствам за лекции и изпити винаги ме освобождават от работа (тъй като уча задочно). Шефът ми е много добър и мил човек, но от известно време забелязах, че с мен се държи някак по-различно. Работя там от август 2014, но отначало се държеше с мен както с всички останали. Един ден ( преди около 1-2 седмици ) отидох при него за да го попитам за едни документи, тъй като не знаех, какво точно се изисква и когато застанах до него той ме хвана за ръката и леко ме придърпа към себе си, но аз се стреснах и веднага застанах на разстояние от него.
Обясни ми какво точно трябва да направя, а аз излязох от стаята цялата зачервена от срам, защото не знаех какво става.
На другия ден ме извика при себе си, а аз се изплаших, че ще ме уволни. Когато влязох в стаята седнах на стола и гледах към пода (чувствах се като виновна ученичка, но и аз не знам защо). Той си прокара ръката по бедрото ми, а аз се стреснах, опитах се да се отдръпна, но не успях. Помислих, че ще ми направи нещо (което беше абсурдно след като освен нас имаше още 10 човека), но той само ме целуна и продължи с ръката си нагоре. Не знам какво ми стана, но вместо да се отдръпна, на мен ми хареса и се притиснах към него. Всичко се случи супер бързо, при което той се отдръпна и само ми каза, че иска да ме види след работа.
Изправих се и веднага излязох и отидох в тоалетната. Разплаках се, защото не знаех какво става. Чувствах се много долна по този начин и не знаех какво да правя. В 17:30 (когато ми свършва работното време) с една колежка се разбрахме да пием по кафе след работа, хем да забравя за случилото се.
Тогава шефа ми ме извика и каза, че имам работа за довършване тъй като съм объркала счетоводните баланси на една фирма.
Знаех, че това е само оправдание да остана, но как да му кажа "НЕ" още повече пред колежката ми.
Влязох в офиса му, а той заключи вратата и седна на един стол срещу мен.
Спомних си за това, което се беше случило по рано и изведнъж забравих за всичко. Приближих се към него и го целунах, а той ме придърпа към себе си. Правихме секс. Излишно е да го казвам. В момента ме е срам и почти не го поглеждам. Чувствам се много гузна за това, което се случи. Все пак той е на 32, а аз на 19. Не знам какво да правя. Усещам, че имам чувства към него, опитвам се да не мисля за него, залъгвам се, че чувствата ми не са истински, но напразно. Той отново започна да се държи с мен като с всички колеги, но аз мисля, че се влюбвам.
Не знам какво да правя. На никой не съм казвала до сега, много съм объркана.
Ако може дайте ми някакъв съвет какво да правя, дали да му призная за чувствата или не?

Коментари

3.   Имах подобен случай преди много години с една новопостъпила колежка. Само че тя беше на 24, а аз на 42.
Сега е моя съпруга и имаме 2 деца.

5.   В други страни този шеф и който и да е служител на секундата ще го изгонят за сексуален тормоз.

6.   Намали малко четенето на 50 нюанса сиво и проблема ти е решен.

7.   Според мен, ако си го направила доброволно, няма проблем. Сега си объркана много вероятно. Изчакай да ти отминат бурните емоции и замъгленото съзнание. Поискай да си изясните точно взаимотношенията, за да няма сърдити и наранени.

8.   Какво ти "те сваля"? Той направо си те е нае.. л! Свалката не трябва ли да е преди това?

9.   Това не е ли за отдел "Измислени истории", както и коментар 1, който незнайно как е получил 3 положителни гласа???

12.   Малко по-голяма съм от теб, но от цялата ти история струи такава наивност. Човекът е решил да се позаблява с нещо младо, а ти каква любов, какви 5 лева? Много са ти слаби ангелите момиче... какво унижение е да те изконсумира в офиса... Получил си е неговото и вече не си му интересна. Затова се държи отново по стария начин. Според мен е по-добре да напуснеш и да се опиташ да срещнеш момче на твоите години.
ж 23

14.   преди години, когато завърших у- та и си търсех работа, в 1 банка работеше любовницата на директора, която беше без никакво образование, по - късно го уволниха, тя напусна и сега е самотна майка. аман от такива, аман от такива, намерили си работа с връзки. Затова тази държава е на такъв хал, защото любовници и калинки заемат местата, а свестните са принудени да емигрират. в работата, която си намерих масово любовници без образование спяха с шефове, дори и да са омъжени с цел кариера.

15.   преди години, когато завърших у- та и си търсех работа, в 1 банка работеше любовницата на директора, която беше без никакво образование, по - късно го уволниха, тя напусна и сега е самотна майка. аман от такива, аман от такива, намерили си работа с връзки. Затова тази държава е на такъв хал, защото любовници и калинки заемат местата, а свестните са принудени да емигрират. в работата, която си намерих масово любовници без образование спяха с шефове, дори и да са омъжени с цел кариера.