 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Мога да свърша само самичка
преди: 5 години, 9 месеца, прочетена 3633 пъти
Здравейте, аз съм момиче на 26 години. През целия ми живот не съм свършвала нито от мъж, нито от жена, получавам оргазми единствено, когато мастурбирам сама. Повече съм била с жени, възбуждат ме, но когато ме докосват не изпитвам нищо :( ядосвам се, че не мога да свърша, имам приятелка, която пък не мастурбира и има същия проблем? ! На какво може да се дължи? Уж се отпускам, много го искам обаче не става и това е.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: 79a2351bae |
|
2. У кратуната ти е.
Физически, няма шанс да можеш да свършиш като я търкаш, а някой/я като те лиже да не можеш.
Да пробва приятелката ти те стимулира клиторно с език и вагинално с пъст или два. Бъди в настроение, а тя да е ритмична и постоянна. Няма как да не свършиш.
Виж да се оплакваше, че не можеш да свършиш само и единствено от вагинална стимулация иди - дойди, ама другото е същото.
Братан.
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: de9f5a3b0a |
|
3. Първо-момиче на 26 години???? Скоро на 30, ама момиче, интересно...
Второ- щом като те докосват жени не изпитваш нищо, според мен не си обратна. Пробвай с някой опитен мъж, нека си играе с теб повече време, после докато го правите си търкай клитора и би трябвало да стане.
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: ca7bbc3d9b |
|
4. При мен е същото. С жена не съм правила и не съм си и помисляла. Имала съм връзка с около десетина мъже. От 12 години съм само с мъжът ми. Винаги ми е харесвал сексът, но свършвам само и единствено сама, за минута, най много две. Помагала съм си с алкохол, отпусната, напрегната, весела, тревожна, е не става и не става. На 43 съм вече. Всичко може да е от това, че го правя от много малка, може би 5-ти, 6-ти клас. Първия оргазъм съм изпитала доста по късно. Примирих се с нагласата, че така ще бъде винаги за няпред и не съм нещастна от това. Пак да кажа сексът с мъжът ми ми носи удоволствие даже и без да стигам до край, отделно сама го правя кога по често, кога по рядко.
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: 682cf1d719 |
|
5. Днес приятелката ми за първи път свърши от мъж (от мен). Аз съм й втория. С предишния е била интимна 2 месеца и оня не е могъл нищо да направи за нея. Получи се от първия опит (направихме го преди няколко часа). Отне някъде към ~40 минути сума-сумарно (да, гледах часовника, че трябваше после да я закарам навреме).
Ключовият момент беше, че я накарах тя да бъде отгоре. Не го беше правила преди, а при мисионерската просто усетихме че и на двамата не ни беше удобно (тъпият матрак е твърде мек).
Та, тя седна отгоре, започна да експериментира и хвана някакъв ритъм, който прерастна в някакъв транс за нея (почна да си хапе устните, да диша дълбоко) и накрая след 20ина минути свърши...
Накрая говорихме по въпроса, исках да разбера какво е усетила. Каза, че като го е правила мисионерската, не е имало достатъчно стимулация. Когато е отгоре, самите движения, които е правила, са я водели към финала (и дори каза че било изморително).
Де-факто, тя като е отгоре има пълен контрол над ъгъла на проникване и тя самата може да насочва нещата и да определя темпото, за да свърши. Авторке, надявам се да съм помогнал с нещо!
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: d873f9d831 |
|
8. № 2 не е така, не обърквайте момичето! НЕ всички жени могат да свършват клиторно с орална стимулация! Например на мен не ми е достатъчна силата на езика, или засмукванията с устни. Да, много е приятно, но дотам - няма как да свърша така. Просто ми е необходима по силна стимулация / търкане/ вибрация/ или както искаш там го наречи. Така, че моля не се изказвайте така некомпетентно от името на всички жени!
|
...
преди: 5 години, 9 месеца hash: ccc9463e6a |
|
11. Братане, разбира се, че е възможно, ако партньорът не знае как да стимулира. Или казваш, че както и да ти го лапат, ще свършиш, дори да засмуква до болка или да стиска със зъбите?
Извън това съм съгласна, че е много важно да се отпуснеш. Авторке, за да стане работата трябва да си възбудена, а това няма да стане, ако се стягаш. От там насетне разбери, че при мастурбация първо ти усещаш къде, как и колко трябва да стимулираш, а партньорът ти няма тази ориентация. Второ, ако си свикнала да свършваш с душа или с нещо вибриращо, е много трудно партньорът ти да докара толкова силен стимул.
Затова първо почни да насочваш партньора, като реагираш подобаващо и директно насочваш действията му. Второ, трябва да компенсираш по-ниското ниво на стимулация с по-висока възбуда. Все пак имаш при себе си друг човек и това само по себе си е доста по-възбуждащо от някакъв уред или пръстите ти. Разбери какво те възбужда най-много и го пробвайте. Също можеш да пробваш да не мастурбираш известно време, това ще те направи по-възбудена и ще ти е по-лесно да свършиш и от по-малко.
Успех!
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: e94100a09f |
|
12. Как свършваш, стискаш ли се?
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: 79a2351bae |
|
14. 8, айде да четем по-обстойно. :)
"Да пробва приятелката ти те стимулира клиторно с език и вагинално с пъст или два. "
Точно порада това съм написал да е двойно-стимулирана, за да няма празно.
Жени, които са били с по над 15 човека, никога не са свършвали и са смятали, че свършването с мъж е градска легенда... са свършвали множествено пред мен.
Така че това, че някой не може да свърши жена изобщо НЕ ОЗНАЧАВА, че жената не може да свърши.
Всеки човек, стига да не е фригиден, може да свърши!
|
преди: 5 години, 9 месеца hash: 5ce56367de |
|
15. До номер 8. Абсолютно съм съгласна, с клиторна стимулация с език съм свършвала само с един партньор, а не съм била с двама-трима. Обожавам да ме лижат, но свършвах само с него, той се стараеше адски много, по 30минути ме лижеше! Върховен оргазъм ми докарваше, за жалост на повечето мъже не им се занимава толкова време...
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|