 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Той ми предложи секс
преди: 5 години, 5 месеца, прочетена 5785 пъти
Здравейте. Аз съм момиче на 16, а момчето, което харесвам на 25. Познаваме се от година, излизаме от около 9/10 месеца. Той се държи като пълен женкар, когато излизаме. Заглежда и сваля момичетата, без да му пука дали го гледам или не. Когато сме у тях се държи сякаш съм единствена и ми прави комплименти, гледа ме, дососва ме, ако има възможност. Пише ми, звъни ми. Ние с него, въпреки това, сме добри приятели. Имаме много общи неща и спомени, излизали сме в обща компания, забавно ни е. Той е много умен и амбициозен. Аз не му казвах за чувствата си, защото мислех, че съм твърде грозна и малка в очите му. Той със сигурност знаеше какво чувствам, аз никога не съм се опитвала да го скрия. Въпреки че виждам, че е сваляч, наистина мисля, че съм много влюбена в него. Мисля си за него всеки ден, сърцето ми подскача, когато съм около него. Постоянно си казвам, че той може да се промени. Имам чувството, че няма да мога да бъда с някой друг, ако не е с него. Не съм обичала никого толкова силно преди. Сънувам го, гледам си го на снимка и се чудя кога най-накрая ще сме заедно. Съвсем наскоро, когато бях у тях, разговорът тръгна и си казвахме кой какво иска. Той ми каза, че ме намира за много привлекателна и иска да сме приятели с привилегии (просто да правим секс, без сериозни отношения). Аз му казах, че предпочитам сериозна връзка, но той просто поклати глава. Казах му, че ще си помисля, но вътрешно знам, че отговорът е НЕ. Чувствам се сякаш съм някаква курва, която просто ще му задоволява сексуалните желания, колкото и да ми се иска да го отрека. Той ще има правото да си прави каквото си иска и да ме зареже, когато му омръзне, което мен изобщо не ме устройва като вариант. Той не иска да губи свободата си, но аз не съм готова да направя компромис с тялото си. Все още някак си имам надежда, че нещо може да стане между нас. Смята ме за красива и сме добри приятели, което означава, че и харектерът ми го кефи. Чудя се дали ще можем да намерим общ вариант, за да се чувстваме и двамата добре, и след време да стане нещо повече. Не мисля, че мога да спра да го харесвам. Наистина имам много големи надежди, че той ще склони, рано или късно, да има по-сериозни отношения с мен. Имате ли подобни истории /преживяваня. Какво направихте? Как се чувствахте? Какво бихте ме посъветвали да направя в моя случай? Ще се радвам да прочета коментарите ви.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: ccc5e74762 |
|
1. Тоя ще те мине и или ще те ползва за секс играчка, или за един път и чао. А твоите чувства ще са все така силни. Недей, момиче, сигурна съм, че не си грозна, не се подценявай. Тоя да си търси другаде клецането. Не си струва.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 9bb8334e20 |
|
2. Здравей, миличка! Четох историята ти и ми стана мъчно за теб. Личи си, че си добро момиче и сериозно, но съм много по-голяма от теб и ще ти кажа какво мисля. Този мъж не държи на теб по никакъв начин. Нито като приятелка, нито като гадже. Ако ви е истинско приятелството, няма и да му мине през ум да правите секс. Заглеждането на други жени и държанието му като женкар, абсолютно показват пълна безразличност към теб. Не се надявай мъж с времето да изпита чувства, това няма да стане. Знам, че ти е много кофти и не ти се иска това да е реалността, но за съжаление такъв е живота. Ако се съгласиш на секс с него, само ще му паднеш в очите, ще си жалка, готова едва ли не на всичко само да си с него. Мъжете не обичат момиченца да тичат след тях , вярвай ми. Горе главата и имай достойнство! Вярвай ми, ще срещнеш друг и ще изпитваш още много чувства, той не е единствения, та ти си едва на 16. Не те заслужава! Аз, ако съм на твое място пълен игнор и блокиране навсякъде, социални мрежи , телефон. Хем не те иска за гадже, ама за е*ане ставаш? Пълен идиот е тоя.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 05c692df59 |
|
3. От написаното ми става ясно, че последното, което иска от теб е сериозни отношения. Просто иска да му мине мерака с момиче на твоята възраст, той даже ти го казва. Това, че заглежда други момичета по улиците, докато е с теб, показва колко малко държи на теб. Въпросът е дали ще допуснеш да бъдеш употребена, за да си направи той кефа. Дори и да тръгнете заедно, то ще е, за да те подлъже да си легнеш с него и малко след това ще те зареже. Дори и да бъде по-продължителна връзката ви според мен ще ти изневерява.
Намери си свястно момче, което не те омайва само с празни приказки, а и с действия. Иначе такива като този "играч" са плъзнали като плазмодеи навсякъде.
Успех!
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 9e557f7fef |
|
4. Според мен изобщо не се занимавай с него, защото може да хлътнеш още повече по него и после ще ти е по- трудно да си далече от него. Щом иска само секс е изгубена кауза- той никога няма да се промени. От личен опит ти го казвам- не си струва да чакаш някой с надеждата, че може да се промени. На него така му е изгодно и изобщо не го интересуват чувствата ти. По- добре се откажи, докато е време, за да не съжаляваш после.
Ж, 23г.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: bfd31c9d62 |
|
5. Разликата ви е голяма, не те възприема като материал за сериозна връзка. Кратко и ясно-малка си за него, ама доста.
|
...
преди: 5 години, 5 месеца hash: b25161f168 |
|
6. Съветът ми е да си държиш гащите обути .Бил е пределно ясен и честен ,което е похвално.
Ако искаш да страдаш още по-вече ,спи с него.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: a91978b913 |
|
7. Тия ваши тийн “любови” не са любов! Вашето е просто тръпка и нищо повече.
Гаро
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: d56ee23dbd |
|
8. Ами ясно е като бял ден. Иска само секс, ако и то искаш само това действайте, но ако искаш сериозна връзка или нещо- не е това човека. А и щом ухажва други в твое присъствие!? Сама си отговори!? Малка си още, но за напред такива неща трябва да ти правят впечатление и да си правиш заключение без да се налага да питаш разни хора.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: ae4f8e509f |
|
9. Не виждам шанс ситуацията да се развие по начина, по който ти се надяваш. Единствената ти опция остава тази, която ти е предложил той, а не мисля, че е уместно да се съгласяваш на нея. Търси късмета си другаде.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 656f929c07 |
|
10. Този човек няма да се промени миличка.Повярвай ми,не бъди глупава.Сама виждаш,че е женкар,те не се променят никога. Само в твоята глава той може да стане добро момче,което е в сериозна връзка. В неговата глава това не съществува. Аз съм имала същия като твоя случай,само че момчето ми беше най-добрият приятел и дълги години бяхме в една компания,правеше ме щастлива,смеехме се,но си беше женкар и все още е. След като вече си бях загубила девствеността ,той ми предложи секс както на теб са ти предложили и тъй като не бях девствена се съгласих,правихме секс 3 пъти и беше много хубаво,а той в същото време си имаше гадже и й казваше,че много я обича,че й е верен, качваха си снимки как се целуват ,и тя мислеше че той й е верен,а не беше.Аз не знаех,че има връзка и разбрах чак след третия път като спахме заедно и от тогава му казах,че прекратяваме отношения,защото не желая да спя с човек който има връзка и той ми каза,че спи с още 5-6 момичета с които се е разбрал по същия начин ,а отделно като ходи на дискотека се прибирал в тях с някоя непозната.Искам да кажа,че той спеше с по 10 момичета на седмица плюс неговата приятелка.Те все още са заедно,явно приятелките му с привилегии са добри в пазенето на тайни ,но аз виждам,че той няма да се промени.Аз също исках да имам връзка с него преди това и се радвам,че не се влюбих и не попаднах в капана,защото щях да разбера за изневерите и щях да съм наранена. Не си давай девствеността на него ,защото ще съжаляваш горчиво. Аз моята девственост я дадох на първото ми сериозно гадже ,което ме обичаше. Ако ти си намериш приятел и той ти вземе девствеността и след това се разделите,тогава няма лошо да правиш секс с това момче сегашното,но да ти е първия,не те съветвам . Като цяло си избий от главата,че ще имате връзка.Ако той се съгласи да имате връзка,тогава зад гърба ти ще спи с други както моят приятел за който ти казвам прави.Това ще те нарани. Или приеми,че ще бъдете обикновени приятели както до сега и нищо повече,или се съгласи само са правите секс ако искаш,но за връзка от сега ти казвам да се откажеш,защото ще плачеш много.
|
...
преди: 5 години, 5 месеца hash: 5c068b7f53 |
|
11. Историята ти е фалшива. Измисли нещо по-реално.
А и ти работа нямаш ли си, че си тръгнал да съчиняваш сюжети за непълнолетни....?
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 12220505fe |
|
12. Намери си някой на твоята възраст
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 18595e7b06 |
|
14. Здравей, аз съм на 26 години. Искам да ти кажа - БЯГАЙ. Не е нормално човек на 25 години да общува с 16 годишни. Разликата в годините не е голяма, но разликата в начина на живот трябва да е огромна. Ти се притесняваш за контролно по химия, а той би следвало да се тревожи как ще плаща наем/кредит, сметки, храна и т. н. Трябва вече да е с образование и професия, да ходи на работа и да бъде отговорен гражданин. Той трябва да живее като възрастен, а не да движи с тинейджъри. На тоя нещо не му е в ред. Сериозно!!! Бягай от такива чалнати и се забавлявай. Може да си го чувала вече, но ученическите години са едни от най-безгрижните. Радвай им се е и го остави тоя изостаналия.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 709305c7e8 |
|
15. Миличка, човек като е млад и неопитен и е в плен на емоции, все се хваща като удавник за сламка за някаква надежда и си мисли, че ако се бори докрай нещо ще излезе. Истината е, че някои каузи са безнадеждни още от пръв поглед и твоята е точно такава. Даже имаш късмет, че тоя не е артист, щото можеше да ти изиграе такъв театър, че да се мислиш за единствената, докато те опраска няколко пъти и после свали маската.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 939ea68ba5 |
|
16. Гаро, не позна. Не съди за чуждите любови по своите.
На 14 години се влюбих за пръв път в момче на 21, което си имаше приятелка, уви... Е, и да беше сам, едва ли щеше да ми обърне внимание, но какво да се прави, любовта никога не пита...
Наистина много го обичах в продължение на 3 години и си спомням с усмивка за онова време. Въпреки че много страдах, изпитах едни прекрасни и незабравими чувства.
Ж, 22
|
...
преди: 5 години, 5 месеца hash: 73d35ab6b6 |
|
17. Той е на 25 г. Много ясно, че ще иска секс, но ти наистина си малка за него. След няколко години ще му дойде време да се жени, пък ти тепърва ще започваш университет(предполагам). А и си мисля, че няма сериозни чувства към теб, щом ти е предложил да сте приятели с привилегии :/
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: a616b7cf3e |
|
18. Като мъж, по-голям от него, направо ти казвам- махай се от тоя.
Ти си малка, неопитна и наивна. Този тип просто иска да си начеше егото и да спи с теб, да те манипулира и използва. Щом е искал само секс, ясно е, че няма чувства, няма и да има.
Не се съгласявай, не ставай нечия изтривалка.
Щом се занимава с 16 годишни, представям си колко е "мъж".
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 960f8528f5 |
|
19. Все още си дете на 16 години, и той ти е предложил най-лесния вариант за него обаче. От къде го намери този на 25 годишен? Най-добре прекрати тези отношения, защото наранената ще си ти. А когато се скарате познай какво ще се случи, при първа възможност ще ти каже че си леко момиче. И съвсем удобно пак, ще забрави, че той те е направил такава. Човека отровено си е показал, че е женкар и играч. От такива нито има полза нито нищо. Кой каквото да говори годините винаги ще имат значение, ако нямали значение нямало да има педофили. С две думи : Разкарай го.
Свален ангел
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: 44814930db |
|
20. Проблема не е че той е женкар, а че смяташ че това подлежи на промяна. Ако не си го избиеш от главата, ще последваш стъпките на безброй жени които си позволяват някой да ги прави на парцал, само защото той "щял да се промени". Това са напразни надежди - ако трябва някой да се промени за да си щастлива, дали си заслужава изобщо? Вземи се в ръце и намери някой с който наистина си допадате по всички параграфи.
|
преди: 5 години, 5 месеца hash: c9494d0228 |
|
21. Всъщност имам една много сходна история. Бях на 17 години и хлътнах жестоко по едно момче. Писахме си, излизахме, забавлявахме се и наистина си пасвахме като хора. Аз си бях влюбена, точно като теб. Гледах му снимките, будих се и заспивах с мисълта за него, изтръпвах цялата когато е наоколо. Пълна програма с пеперудки в стомаха и фантазии. Той не беше точно женкар, нямаше много опит, но имаше този навик да се заглежда по други и то много очевидно, понякога да пуска коментари за тях, друг път да "опипва почвата". Един ден заговорихме за нашите отношения и той ми предложи да сме приятели с привилегии. Отказах му. Когато човек иска любов, не може да се примири само със секс. Все едно да си жадна и да ти предложат хляб. Чудесно, ама няма да ти се утоли жаждата, а ще стане по-зле. И в онзи момент очите ми се отвориха за страшно много неща, които преди това оправдавах или смятах за нормални. Няколко години по-късно се гордея с решението си, с факта, че на 17 години съм превъзмогнала хормоните си и съм използвала разума си. Заболя ме, но ако се бях впуснала в подобна "връзка", сърцето ми щеше да е разбито на 100%. Чувствам, че си спестих много сълзи. И познай. След него съм се влюбвала, влюбвала съм се много по-сериозно, много по-силно, много по-истински. И съм обичала, затова знам, че онова с него беше типично увлечение на гимназистка. Сега не го мислиш така, знам. Казваш си, че твоите чувства са различни, че са абсолютната ти максима и не разбирам. Ще ме разбереш, обаче. Ако мислиш, че по-силно не можеш да обичаш, ще ти кажа да не се подценяваш толкова.
Имам и един съвет към теб, казвам ти го като малко по-голяма и с малко повече житейски опит. Никога не си мисли, че един женкар може да бъде променен. Не е така. Ти нямаш силата да промениш никого, а човек който иска само секс от теб, няма да се промени сам, в желанието си да е достатъчно добър за теб и да не те нарани. Ако той щеше да се променя, това щеше да стане още преди месеци и вие щяхте да сте истинска двойка. Нямаше да погледне друга, казвам го, защото като бях на 17 години си мислих, че всички момчета така си се заглеждат и пред теб се въъзхищават на други. Не е вярно.
Ако той те обичаше по начина, по който ти обичаш него, тази тема нямаше да съществува. Заслужаваш повече от просто секс. Тялото ти заслужава повече, ти като човек струваш достатъчно много, че до теб да има парньор, а не sex buddy. И ти пожелавам цялата любов на света, но с някой достоен да си я споделяте.
|
...
преди: 5 години, 2 месеца hash: 779b832abd |
|
22. Идиоти и женкари има по цял свят, да знаеш! Запомно едно нещо от мен! Какво искат мъжете от една жена първоначално-КЕКС(демек секс)-от там пък чукане и ебане, нищо повече! Съжалявам, че трябва да го чуеш по толкова груб начин, но това е то, това е днес, живота в 21 век-извращения и нищо висшо, нищо красиво. Интимността стана направо ОТВРАТИТЕЛНА! Най-вече заради разгонените мъже, мислещи само с чепа си, БЕЗ ХЕЙТ КОМЕНТАРИ, МОЛЯ ДА СИ ИЗЛИВАТЕ ЗЛОБАТА ДРУГАДЕ!! Хмм, прошльовци, недодялани такива! -#ZAKARYебъдещето. Не му се връзвай пиленце, от най-добри и искренни чувства ти го казвам, недей. МОЛЯ ТЕ! По-добре е да имаш чест и достойнство и да знаеш висшите си ценности, отколкото да изневериш на тялото, честта и душата си! Недей! Моля те! Тегли му една ШИБАНА МАЙНА и толкова, АЙДЕ! Хйч не му мисли! Скапан, долен.... със сигурност е такъв, остави го да пасе трева и си гледай живота! Кураж и се пази от короната!
|
преди: 5 години, 2 месеца hash: f10a82242b |
|
23. Хайде - пак се е напълнило с негативни коментари.
Вярно е, че си малка. Но - това, което ти пишат да се махаш и да бягаш са абсолютни глупости.
Естествено не му пускай, но е напълно възможно нещата при него да са по-сериозни отколкото изглежда. Ако са - ще си проличи.
А ти си изживей любовта - не се случва да си влюбена всеки ден - то така ако почнем да бягаме от всички - цял живот ще гоним Михаля.
Пък и да се случи да се окажете в леглото един ден - голяма работа. Няма да ти е за последен път.
|
преди: 5 години, 2 месеца hash: 44814930db |
|
24. №23 коментарите са такива с причина. Ако се оставяме всеки да ни използва емоционално и физически само защото имаме позитивни чувства към него къде ще му излезе края.
Нещата които говориш може да са реални само в твоята представа, защото момичето няма да изживее нищо, а ше си задълбочи проблема колкото повече време остава покрай въпросния господин. Да не говорим колко повече ще хлътне, ако преспи с него. Не всеки преодолява нещата със същата лекота - съветите ти може да са валидни за теб, но останалите са съобразени със авторката.
|
преди: 5 години, 2 месеца hash: f10a82242b |
|
25. Номер 24 - каква е тази трагедия, която ще разиграе ако девойката послуша мен, вместо да послуша теб?
Какъв е този "проблем", който ще се задълбочи?
Номер 23.
|
преди: 5 години, 2 месеца hash: e5920404f0 |
|
26. Ние така или иначе не можем да те спрем да действаш, но само едно ще ти кажа - един ден много се съжаляваш.
|
...
преди: 5 години, 2 месеца hash: 44814930db |
|
27. №23/25, ако не можеш да прочетеш поста на авторката, не мога да ти помогна. Тя съвсем ясно е описала какви са притесненията ѝ, и твоя съвет по никакъв начин няма да ѝ помогне да ги преодолее.
|
преди: 5 години, 2 месеца hash: f10a82242b |
|
28. 27, прочетох коментара на авторката пак.
Съвета ми си остава същия. Да живее, а не да се крие и да бяга.
И не е само за този случай. :)
Номер 23.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|