 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Правих секс за първи път, не беше толкова хубаво колкото очаквах
преди: 1 година, 11 месеца, прочетена 3162 пъти
Здравейте,
Момче съм на 18. Преди около месец правих секс за първи път и не спира да ме гони мисълта, че не беше толкова хубаво, колкото очаквах.
Хареса ми, още искам да правя, но някак си като физическо удоволствие бих казал, че ми беше толкова приятно колкото като си правя чикия. Иначе заради интимностtа с момичето, изживяването със сигурност е по-хубаво от колкото самозадоволяване на порно пред компютъра.
Мислех си, че ще съм в някакъв екстаз, ще получа доста по-силно и приятно свършване, но не беше така. Въобще не беше като в порното.
Аз ли да съм сбъркан нещо, не съм толкова сексуален ли, не знам.
Искам да ви попитам, само аз ли съм така, при вас по същият начин ли сте се чувствали?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 6d87130e43 |
|
1. Toчно така, не е като в порното. А, и всички сме преяли с порно, но за съжаление, още не сме открили нещо по-силно от оргазъм.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: bc79bb10b1 |
|
2. Приятелю, сексът не е хапче. Не ти прави "той" нещо на теб, ами ти правиш от него каквото желаеш - можеш - според възможностите ти и - морала ти. Да, моралът! - способността да удържаш свободата си, да постигаш с нея трудни или възвишени неща, а не да хванеш първото.
Ако удържиш звяра в теб тъкмо толкова, че да го събудиш в партньорката си, ако усегиш как да си отвориш фибрите на тялото но без да свършваш ти, ами да накараш момичето ти да се запали, и да гори като пещ отвътре по теб и удоволствието, което ѝ нанасяш, да я възбудиш толкова много, че тя да призове от теб най-мъжките ти черти, най-силния ти характер - това е смисълът на секса. Ти доставяш удоволствие чрез удържането на силата си в нежност, партньорката ти - чрез събуждането на на най-базови архетипи в нея, които ти ги пренася и на теб. Това води до ново желание за това още повече да я обуздаеш, което още повече отключва в нея тези женски мистики. Това те балансира.
Не се хвърляй на секса, ами го ползвай да се усъвършенстваш с него, да изградиш самочувствие като човек. Преди сексът е характерът ти, как си се изградил, кое е ценно за теб. Затова е тъкмо важна религията, изграждането на свръх-азът ти. За да избереш немигновеното удовлетворение ами дългосрочното. Не фаст-фууда и сладките неща, ами храната която ще те засити задълго и ще ти даде здравословно гориво за много!
Целият ти живот ако е устроен, ако ти си наистина "морален" - тоест, годен да разполагаш със свободата си, ще може да му се насладиш. Ако ползваш порно и чекии - лесен допамин - губиш от капацитета да разполагаш със свободата си - ставаш придатък на функцията си, на възбудата си.
Ползвай възбудата си за да станеш силен човек, не я оставяй тя да те подчинява.
Последно. На френски оргазъм се превежда като "малката смърт". Във всеки оргазъм умираме по малко. Ако си забелязал, хората които се изтощават прекалено много в секса се изхабяват по-бързо - изглеждат по-стари. Целта не е да спреш да остаряваш обаче - ами да се научиш да изгаряш най-хубаво, най-качествено.
Май прекалено много мисли са това, но трябва да си наясно. Сам търсиш отговорите.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 11c2dcf396 |
|
3. Понеже сексуалната ни култура и обучението у дома, в училище и т. н. е под нулата, децата се образоват от порното, а като възрастни остават с нереалистичните очаквания и огромните разочарования. После четем за пристрастявания и прочее.
Порнякът е продукт за печалба. Ще ти покажат това, което искаш да видиш - красиви жени, големи пишки, страшен секс, гимнастики, луди оргазми. Няма много общо с реалността, където пишките са среден размер, жените имат косми и целулит, не свършват, а мъжът си го е пъхнал два пъти и е готов. Властелинът на пръстените е една идея по-реалистичен от порното. Игнорирай какво си гледал и знай, че то има съвсем друга цел, но за съжаление, промива мозъците особено на по-неопитните. Прекомерната голотия навсякъде и сексуализиране ни направиха безчувствени мекотели, които се разочароват от реалността.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: d8de99ccd4 |
|
4. Ми надценено е, нали знаеш какво са казали хората - сексът е за престиж, чекията за удоволствие ;)
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 5e875413fd |
|
5. За пръв път като ми правеха свирка едвам свърших. Момичето много се стараеше и ми беше хубаво, но явно съм си бил свикнал със чикиите. Тогава ми беше най-мощното изхвърляне на сперма изобщо. Първият път като правех секс също не беше много впечатляващо. Любовната ми игра беше супер и адски много се възбудихме и двамата след което свърших за 5 минути. Вече от третият опит нататък секса си беше секс истински, страстен, мръсен и мокър... Първият път рядко е нещо впечатляващо.
|
...
преди: 1 година, 11 месеца hash: 05b9d24a26 |
|
6. Авторе,
с всички е така, особено първия път.
Удоволствието от секса е силно преувеличено.
Нищо на този свят не може да се мери с чекията.
Едно време имаше един лаф: "секса е за престиж, чекията за удоволствие".
М53
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 3afa2574fe |
|
7. Е, ти какво очакваше, фойеверки ли да хвърчат?
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: b254068a0c |
|
8. И сбъркан, и объркан си.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: b172c88e53 |
|
9. Сега вече си правил и физическото и психическото напрежение в тялото ти са олекнали, и затова сега ти се струва нищо работа. Естествено е, след като си го правил за пръв път вече да не даваш фак за секса и да имаш други интереси. Но тези, които още не са го правили (като мен, а съм вече на 25), още са на зор и още изпитват това гадно, неприятно напрежение в цялото тяло и един вътрешен глас, постоянно крещящ "ИСКАМ ГО, ИСКАМ ГО СЕГА И НЕ МИ ПУКА КАК!!! ". Със сигурност и ти си изпитвал това чувство само преди 1 месец, въпреки, че сега ти е олекнало и вече от позицията на правил секс гледаш на този проблем с насмешка, и да не ти пука. Ехх, какво ли не бих дал, за да се присъединя към твоя отбор час по-скоро, бих убил, за да получа тази възможност... Е, не буквално де, но в смисъл всичко друго с изключение на това бих направил, за да бъда на твоето място.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: f42ef94147 |
|
10. Не се притеснявай, по нататък ще ти хареса. Е, разбира се и от партньорките, на които ще попадаш ще зависи, а ако го правиш с любов е най-хубаво. То всъщност там е смисъла на секса, да има емоция. Иначе си е едно търкане
|
...
преди: 1 година, 11 месеца hash: 2fe632a7d6 |
|
11. Пич, много мъже които до 23-25г не са докосвали жена на живо и си мечтаят да го направят, а ти викаш не е нищо повече от чикия, явно проблема е при тебе, може пък да си А сексуален!
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 2856523249 |
|
12. Трябва повече пъти да го правиш, така ще ти стане приятно и ще искаш удоволствие пак.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: dc886dd8d4 |
|
15. Ако жената е скована всъщност наистина е слабо усещането. То всичко е в главата и като не се получи както го искаш, не усещаш чак такава наслада. Аз преди очаквах, че ще ме изпразнят за по-малко от две минути от свирка, а се оказа че може да ми лапат час без да свърша. Връщам се от най-горното изречение -Зависи от жената. Веднъж с едно момиче 9/10 визия изкарах 2 часа без да мога да свърша, три пъти сменяхме гуми и се спадаше, ама тя звук не издава и се държи като дърво. Хубавото на сефтето е, че спира да ти пука и започват да си свалят сами и да ставаш супер желан. Харабия, че ще ти мине през главата да те натегат. Аз ги отбивам винаги, защото знам какво е усещането и сега си връщам за времето, когато ме пренебрегваха. Колелото се върти и никой мъж не остава самотник, както тук често му пожелават. Остават само тоталните срамежливци и неугледни типажи.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 8cb827cbfb |
|
16. Толкова си можал, толкова си направил. За първи път да не си мислил, че ще си като порно звезда? И момичето сигурно е очаквало повече и не му е било УАУ. А и както от всеки не става футболист, музикант или алпинист, така не става и добър еВач.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: d974e33d8f |
|
17. Натряскай се с марихуана и алкохол и пак ела да кажеш да ли не е хубаво!
|
...
преди: 1 година, 11 месеца hash: 2d7faf45a2 |
|
18. Братле в порното гледаш жени такива, каквито са ти в най-добрите фантазии, а кой знае с какво момиче си правил секс. Не казвам, че е било грозно, но със сигурност не е било като момичетата от порното нали така? Има разлика от това да правиш секс с обикновенно момиче и от секс бомба като порно актрисите. Нормално момиче - нормален секс, супер секс бомба - супер секс, просто и ясно. Аз съм правил секс с обикновенни, че даже момичета, които почти грам не ме кефят и възбуждат и с такива, които не може да ми спадне от тях, еми има разлика от земята до небето и е нормално да е така!
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: c07acabd38 |
|
19. Разбирам те напълно, в интернет в nofap форумите може да разбереш с подробности, защо е така.
Спри мастурбацията и порното за 3 месеца (90 дни), ще си надъхан на 100% да намериш кавко да ебнеш и ще видиш за какво иде реч. Ще си като изтърван, а удоволствието е неописуемо.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 802bec2a3b |
|
20. Какво толкова очакваш да е повече. Смяташ, че ще се изпразниш по различен начин ли? Ако си супер невероятно възбуден, значи ще свършиш за 10 секунди. По-горе са ти казали за престижа и удоволствието.
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 7c4f30a5f8 |
|
21. Да, порното изкривява много неща, вкл. физическото усещане - като си намериш постоянна приятелка, с която заедно да научавате кое как ви е приятно, ще е по-различно.
Поздрави
М34
|
преди: 1 година, 11 месеца hash: 3f7a8eeebe |
|
22. Авторе, ти никога ли не си ли говорил с по-възрастни хора по този въпрос? Или поне с твои приятели, които са го правили?
Аз ще ти кажа, че първия път винаги е така, а даже и в много случаи е много по-зле, отколкото е било при теб!
И това е напълно нормално и естествено!
И това се знае открай време!
|
...
преди: 1 година, 11 месеца hash: f99f25b8a9 |
|
23. В действителност много неща не са такива и толкова хубави колкото си ги представяш предварително; не е само сексът. Често влюбванията са само в главата ти.
|
преди: 1 година, 9 месеца hash: 092ac8e39f |
|
24. Първият ми път беше с девствено момиче и изпитах същите чувства като теб. Не мога да кажа, че бях разочарован, но се замислих "това ли е секса, нищо особено".
Но следващите пъти ставаше все по-хубаво.
Но след това гадже си бях намерил една доста опитна какичка, която направо ме пращаше на седмото небе.
|
преди: 1 година, 9 месеца hash: ffec28fb3e |
|
25. Пак се надлъгвате тук и обърквате момчето. Сексът с жена не е нещо по-особено от колкото самозадоволяването на мъжа. Хем е по-хигиенично, хем няма опасност от венерически болести виреещи във вагината. Та, като стане дума за това, че жената била отрязала мъж, не му пуснала или го наказала без секс? !? !? Ето ви пример, момчето е разочаровано и не намира секса с жена да е по-хубав от мастурбацията. Та, как някоя жена ще го накаже без секс, след като той сам се е убедил, че е по добре без секс с нея? Рядко има вече сексапилна жена в реалността от средно статистическия женски контингент. В порно сайтовете женските тела са без целулит, стрии и мазни огромни задници, дето отблъскват мъжете, за това авторе там жените са съблазнителни, но както казват старите хора - "каквото е у царицата, такова е и у магарицата"! Мъжът е съвършен, за разлика от жената.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|