 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
 | Споделена история от Секс и интимност |
Плитка съм и ме боли
преди: 1 година, 10 месеца, прочетена 4324 пъти
Здравейте,
Има ли жени, които имат същия проблем като мен?
Аз съм миньонче, имам стегната вагина, но не е много дълбока. Когато съм с някой над средния размер, ме боли надълбоко. Това може би не им харесва, защото искат и по-груб секс и да си го вкарат докрая. Минавало ми е през ума, че може да ги дразни това, че ме наболява. Трябва или да не ми го слага рязко и докрай или дълго време да прави бавен и нежен секс, докато не се отпусна много, но пак при дълбоки вкарвания ме заболява. В същото време и с малки пениси не ми е приятно. Не е същото удоволствието, по малко е търкането и не свършвам.
Другият ми проблем е, че свършвам само при една единствена поза - настрани и то при бавен секс настрани.
С времето натрупах опит в секса и се научих да правя и бавен и бърз, така че да е доволен мъжът. Сексът с мен е разнообразен, мъжът е доволен, но ме притеснява това за болката, която изпитвам и това, че не мога да свършвам в различни пози.
При мен не е до психика, а до физиология. Достатъчно съм разкрепостена, но такива са ми природните дадености. Всяка вагина е различна.
Понеже имам вибратор, знам точно колко съм дълбока - 14см. Повече от това не мога да го вкарам и ме боли.
Знам, че има и жени, които могат да скуъртват, аз и това не мога.
Какво мислите? Смятате ли, че съм зле в леглото или това не би било проблем?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: 749dddeb1c |
|
1. Вашата сексуална култура е нулева, дано и хигиената ви не е на това ниво...
Заьваше сведение, неуко и проста жено..
Няма плитка вагина, има недобре възбудена вагина...
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: dfeec0b1b5 |
|
2. Караи си само на вибратора. А ако смееш да отговориш с език пробвала ли си, и какси. Семеина на 40г
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: dfab06cc50 |
|
3. Не сравнявай вибратора с пенсия! Отиди на гинеголог, това, че си минионче, плитка.... няма нищо общо. Болки при секс имат други причини!
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: dc8d5f5c95 |
|
4. Съгласен съм с Но. 1, въпреки че е арогантен. Няма плитки вагини. Вагината може да се разтегне до главата на едно бебе. Нелепо е това което казваш, наистина.
Прави ми впечатление, че се вживяваш в ролята на жертва/слугиня..
На мъжа да му е било добре, какво да правя. Ами наслаждавай се. Секса не е изпит в училище, на който да трябва да се представиш добре, за да ти пишат оценка.
M42
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: e7e40244cb |
|
6. Аз съм 158, приятелят ми има 18 см и никога не ме е боляло от дължината
|
...
преди: 1 година, 10 месеца hash: 06628c5845 |
|
7. Аз съм мъж и потвърждавам от опит, че си има плитки вагини :)
Усеща се особено добре при жени със спирала.
Пак си иди на гинеколог, разбира се, но не се шашкай много - не си единствена. Жените, с които съм бил и са имали този проблем обикновено го решават с пози, при които проникването не е толкова дълбоко. Ти си жена и би трябвало да го усещаш и да го управляваш.
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: f6dcd728a7 |
|
9. Пробвай с анален секс. Ако се научите да го правите правилно с партньора ти - ще си решиш проблема.
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: fe7962daae |
|
10. Щом си плитка, вариант е анален секс.
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: 391218afd5 |
|
11. Не знам дали аналния секс е решение. Аз не съм плитка, но правя анален секс не за да решавам някакъв проблем, а защото ми е хубаво.
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: b0ebd9b2ad |
|
12. Жена ми е така. Ако височината има значение тя в около 148 см., а аз съм 188 см. Бая ни е голяма разликата. В годините вече съм и хванал цаката как да не я боли и въпреки това някой път се увличам. Номера е любовната игра. Много я целувам и първо така я свършвам, за да се отпусне малко и тогава става много добре и за мен, защото е достатъчно увлажнена, и за нея, защото е много възбудена. Случвало се е много рядко да и го вкарам без да съм я целувам и тогава виждам в погледа и как е напрегната. След като се по кефа малко слизам да я оправя.
С времето и напипах G- точката и вече както я целувам нежно си вкарвам пръста и започвам леко да я притискам там. Така свършва, че после става същинска тигрица и ме изнасилва в хубавия смисъл.
|
...
преди: 1 година, 10 месеца hash: e5f4755860 |
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: dfeec0b1b5 |
|
14. Аз съм номер 2. ето номер 12. Потвърди моито предложение. Стога мъжъ до теб да е съгласен.
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: fb41aa9889 |
|
15. Мъж на 44.
Един, единствен път, съм попадал на жена с 'плитка'...
Тя така казваше и затова го правехме почти само в поза 'ездачка', за
да си определяла сама, колко да и влиза....
Аз не се оплаквах, но друго с нея не пробвахме...
Е, то с нея бяхме само около 2 месеца....
Работа, преди 20 години....
|
преди: 1 година, 10 месеца hash: bed1e71a23 |
|
16. Напоследък жените забелязвам, че имат едно странно отношение към секса. “Мъжът да е доволен” “Това би ли било проблем”
Сексът се използва едва ли не като начин мъжът да бъде задържан.
Къде отиде желанието, интимността? Нежността на жената?
Къде е удоволствието да го наблюдаваш този човек, да му се радваш, да го докосваш?
Жената не е секс кукла за доволството на мъжа.
И когато сте на равно… когато е взаимно- тогава е готино.
Аз съм 160 висока. Не съм миньонче. Но мъжът ми е огромен човек. Над два метра и много надарен.
Да, имало е моменти, в които ме заболява, като се забие много рязко. Но, Боже, никога не съм си мислила, че това може или не може да го дразни. Ние, двамата, правим секс, правим любов, а не да оставям тялото си, за да го задържа или друга простотия.
Искам го, защото го обичам. Защото изпитвам желание да го докосвам, целувам, да му се радвам, да експериментирам.
Правим и груб секс, и много нежен. И шантав, и мръсен. И всичко.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|