Срам - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (129237)
 Любов и изневяра (31741)
 Секс и интимност (15102)
 Тинейджърски (22264)
 Семейство (7104)
 Здраве (10096)
 Спорт и красота (4869)
 На работното място (3714)
 Образование (7691)
 В чужбина (1786)
 Наркотици и алкохол (1156)
 Измислени истории (811)
 Проза, литература (1887)
 Други (20851)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Секс и интимност

Срам
преди: 2 дни, 4 часа, прочетена 747 пъти
Здравейте, интересно ми е да попитам, колко от вас ги е срам да се събличат чисто голи независимо дали пред близки или непознати.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 ден, 15 часа
hash: aca7219df4
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

1.   Едно време е имало обществени бани, в някои от които се е влизало чисто гол, защото са били обособени две помещения за мъже и жени отделно. В съблекалните (мъжки, женски без значение) да се криеш не виждам смисъл. Пред роднини да се събличаш гола (предполагам, че си жена) не е много нормално. Ако искаш ходи на нудистки плажове, за да ти падне срамът.

 
  ...
преди: 1 ден, 14 часа
hash: 04271d7c1c
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

2.   Защо трябва да де събличам пред близки, ако е лекар той вижда постоянно голи хора и проблемът е в теб, пред близки мисля, че не е нужно, нова е нещо лично, обличаш ке, събличаш се сама в стая.

 
  ...
преди: 1 ден, 14 часа
hash: 69faa085d6
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Само пред родителите ми, и то не особено. Няма да тръгна да се затварям и заключвам, обръщам се ако ми се наложи.
Иначе скоро лежах по болници и честно казано донякъде изненадващо и за мен, никак не ми пука. Мъж съм, сигурно има значение.
Говорим за чисто гол в определени ситуации, иначе да тръгна да си ходя по улиците или да върша някаква работа на обществено място гол до кръста като някой просташки бек, никъв шанс.

 
  ... горе^
преди: 1 ден, 13 часа
hash: 24ad786c9a
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

4.   Пред всички ме е срам

 
  ...
преди: 1 ден, 12 часа
hash: cefdc0ff88
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

5.   Мен например пред животни ме е срам да се съблича гол.

 
  ...


...
преди: 1 ден, 11 часа
hash: 77dd79e448
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

6.   Аз съм нудист и пред непознати грам не ми пука. За 10 дни на нудистки плаж обикновено поне 1000 човека ще ме видят. Пред познати вече не е така. Помня че като тинейджър ме беше адски срам сестра ми да ме види гол и доста се пазех това да не стане, ама се случи по моя непредпазливост. Знам я че е на училище и отидох до тоалетна чисто гол понеже после щях да се къпя и бях хвърлил дрехите в пералнята. Тя обаче се прибира доста по рано и иска да влиза в тоалетната. Казах и да изчака малко с надеждата да се махне от вратата на тоалетната и аз да се измъкна към кухнята където са ми гащите в пералнята или към стаята ама тя легнала на спалнята на нашите на отворена врата, а тя е точно срещу банята, аз отварям да се изнижа като крадец, а тя ме гледа от спалнята чисто гол.

 
  ... горе^
преди: 1 ден, 9 часа
hash: 54dea9a8eb
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

7.   Въобще не ме е срам

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net