 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Колко често правите секс
преди: 1 месец, 1 ден, прочетена 1859 пъти
При мен секса е мираж, намам гадже или жена. За да правя секс, трябва да си платя. Следователно аз не искам да си плащам, защото забелязах също, че когато трябва да си платя, за да мотивирам жената да спи с мен. А не, защото самата тя иска. Аз също не изпитвам желанието и не се получава.
За протокола, мъж в 20-те си години съм висок 173 (или както повечето жени ще кажат нисък 173). Тежа 80кг малко над нормата съм, но съм трениращ, по-едра костна структура и нямам корем. Нормално изглеждащ без някакви фрапиращи забележки (да ми липсват зъби или пък да са много криви или други подобни). Къпя се всеки ден, старая се за външния си вид. А относно финансовото ми състояние, ниска към средна класа, имам и кола. Нямам жилище, живея с родителите си. Опити с жени - многократни. Излизане на срещи, писане - без резултат. Държа се нормално, не съм някой с огромно самочувствие, но се опитвам. Да не говоря колко книги, видеа изчетох по темата. Пак казвам до същинската част не се стига. А от толкова много време гледане на порно и мастурбиране си докарах такива проблеми. Че мисля, че няма да се оправя. Спрял съм го (само порното, ако спра и мастурбирането се обричам на провал, и тук няма да казвам колко съм пробвал).
Секс тази година - никакъв. Лишен съм от това удоволствие. А вие как сте. Питам, защото се чудя дали само аз съм така. Все пак никой на живо няма да си признае колко често го прави или не.
А честно да си призная вече ми минаха и мераците за секс. Дори да го получа, дори да е редовен. Вече ми е все едно. Когато изгарях от желание не го получих. Винаги така се получава при мен..
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: c5e6522f26 |
|
1. Еми аз съм жена и понякога с месеци не правя. Единственият човек, с когото искам и правя, е в друга държава.
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: ebdc06f6a9 |
|
2. Тук има хора във връзки, има женени, има и девствени - ти с никой от тях не можеш да се сравняваш, така че какво те грее те колко пъти правят секс.
За теб е важно да не се отказваш. Спри да четеш книги "по темата". Тая работа с книги и тренировки не става. Излизай и се срещай с момичета. Колкото повече срещи - толкова по-добри шансове.
Ако ти се чете - чети неща, които ще те направят интересен събеседник.
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: 6de420bce4 |
|
3. Какви проблеми си си докарал от порното?
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: 6de420bce4 |
|
4. 1 път седмично по един час правя. И съм от най сексапилните мадами. Другите и толко не правят, само се фукат. Повечето са незадоволени или се примиряват с гаден секс. Това е истината.
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: 6c66f558a8 |
|
6. Не, не си само ти така. Според едно скорошно проучване в САЩ 50% от мъжете между 18 и 25 са hugless, kissless virgins, т. е девственици, които никога не са прегръщали, нито целували жена през живота си.
Интересното в това проучване, обаче, е, че при жените в същата възрастова категория този процент е много по-малък. Два пъти по-малък.
Какво значи това?
Ами, значи, че една малка група играчи въртят повечето жени, докато повечето мъже си стоят на сухо. Това значи.
При тебе проблемът е ясен. Той се корени в точно три неща. Нека ти ги изброя:
Първо, в епохата на heightism-a (масово разпространен сред жените, заради социалните мрежи, фетиш към високите мъже), ти си само 173 сантиметра. Нищо не можеш да направиш по въпроса и нищо не зависи от теб, но това е достатъчно, за да те изхвърли от играта.
Второ, в епохата на индивидуализма и социалната алиенация, ти имаш "наглостта" все още да живееш с вашите, т. е с единственото семейство, което притежаваш. Е, как може такова нещо? Което води автоматично към трерото:
Трето, в епохата на материализма, консуматорството и дивия капитализъм, ти имаш наглостта да искаш жена, а не си успял да станеш мултимилионер на 20 години...
Нали разбираш колко е смешно, братле, и в какава тъпа игра участваш? Моят съвет е никога да не участваш в състезание, което можеш само да изгубиш... Често поради фактори изобщо независещи от теб.
Тук стигаме до проституцията и нежеланието ти да получаваш секс срещу заплащане.
Е, добре де, ама, ако приемем горните три фактора за верни, то тогава, ако е задължително да отговаряш на тях, за да ти се отвори парашутът, това не е ли пак форма на проституция, само ще добре скрита и обществено приета?
Да не мислиш, че милионерите чукат безплатно? Да, не ги таксуват на час, но им излиза много по-скъпо, повярвай.
Само една оригинална дамска чанта "Хермес" или "Гучи", като подарък, може да струва десет бона в евро... минимум.
А ти какво?
Намираш за непривлекателно и за недостойно да си плащаш, както правят абсолютно всички успели мъже ли? Да не би по някакъв начин да ги превъзхождаш морално?
И ето ти го резултатът: стоиш си на ръчна, отказваш да си плащаш в един свят, който е деградирал до там, че всичко вече се купува с пари, в това число семейно щастие, брак и деца, и се чудиш как така?
Съветът ми е да си изкорениш от мозъка остарелите и никому ненужни вече представи, че всеки има шанс да получи партньор, че всеки има право на шанс в любовта и т. н.
И да приемеш жестоката реалност, в която живеем, а тя е, че след като унищожихме брака и семейните ценности, за да дадем на жените само права, без никакви отговорности, ние регресирахме обратно до първобитното човешко стадо, където чукат и се размножаааат само силните (разбирай богатите), високите и красивите, даже си въдят цели хареми, а 80% от "излишната" мъжка биомаса остава на сухо и от нея се очаква само да се бръсне и да се къпе редовно, да бачка, да си плаща данъците и да мре на война.
Точно в такова общество живеем в момента. И ти си длъжен да се нагаждаш, за да оцелееш.
Махни розовите очила и излез от този балон, в който действат само ценности от безвъзвратно отминали времена...
Фокусирай се изцяло върху себе си, постави си за цел, примерно, до 40 да си станал милионер. И всеки ден прави по една малка сттпка към тази цел. Всеки божи ден! Води си дневник на прогреса. Жените само могат да те разсейват от тази цел.
Намери си истинското призвание и действай! За щастие, не съществуват никакви бариери или социални стигми, които да ти пречат да станеш милионер, докато си все още девствен.
Не ти го пише на челото. Трябват ти само връзки, мотивация, знания, образование и много неспокоен, действащ ум. Плюс доста бачкане.
На 40, като се напечелиш и ти писне от бизнес схеми, работа и ангажименти, продаваш фирмата, инвестираш капитала и се пенсионираш млад.
Живееш само от дивиденти, без да си пипаш основния капитал. И имаш всичкото свободно време на света.
Междувременно светът ще се е напълнил с отчаяни, бедни и самотни жени, които са си пропиляли младостта да гонят единия процент, т. е точно това, в което си се превърнал ти!
Нали се сещаш, че изкуственият интелект ще унищожи първо лесните, удобни офис позиции и длъжности, тип попълване на екселска таблица, в които процъфтяват съвременните "силни и независими" жени... А ти най-вероятно ще си собственик на компания за ИИ. Или поне акционер..
Дотогава харемизацията ще е достигнала такива абсурдни нива, че благодарение на твоето усърдие, интелект, работа и постоянство, ще можеш вече сам да си изградиш собствен "харем".
И, да, ще си плащаш за удоволствието, баце. Безплатно е само сиренцето в капана! Действай!
|
...
| преди: 1 месец, 1 ден hash: 6c66f558a8 |
|
7. Не, не си само ти така. Според едно скорошно проучване в САЩ 50% от мъжете между 18 и 25 са hugless, kissless virgins, т. е девственици, които никога не са прегръщали, нито целували жена през живота си.
Интересното в това проучване, обаче, е, че при жените в същата възрастова категория този процент е много по-малък. Два пъти по-малък.
Какво значи това?
Ами, значи, че една малка група играчи въртят повечето жени, докато повечето мъже си стоят на сухо. Това значи.
При тебе проблемът е ясен. Той се корени в точно три неща. Нека ти ги изброя:
Първо, в епохата на heightism-a (масово разпространен сред жените, заради социалните мрежи, фетиш към високите мъже), ти си само 173 сантиметра. Нищо не можеш да направиш по въпроса и нищо не зависи от теб, но това е достатъчно, за да те изхвърли от играта.
Второ, в епохата на индивидуализма и социалната алиенация, ти имаш "наглостта" все още да живееш с вашите, т. е с единственото семейство, което притежаваш. Е, как може такова нещо? Което води автоматично към трерото:
Трето, в епохата на материализма, консуматорството и дивия капитализъм, ти имаш наглостта да искаш жена, а не си успял да станеш мултимилионер на 20 години...
Нали разбираш колко е смешно, братле, и в какава тъпа игра участваш? Моят съвет е никога да не участваш в състезание, което можеш само да изгубиш... Често поради фактори изобщо независещи от теб.
Тук стигаме до проституцията и нежеланието ти да получаваш секс срещу заплащане.
Е, добре де, ама, ако приемем горните три фактора за верни, то тогава, ако е задължително да отговаряш на тях, за да ти се отвори парашутът, това не е ли пак форма на проституция, само ще добре скрита и обществено приета?
Да не мислиш, че милионерите чукат безплатно? Да, не ги таксуват на час, но им излиза много по-скъпо, повярвай.
Само една оригинална дамска чанта "Хермес" или "Гучи", като подарък, може да струва десет бона в евро... минимум.
А ти какво?
Намираш за непривлекателно и за недостойно да си плащаш, както правят абсолютно всички успели мъже ли? Да не би по някакъв начин да ги превъзхождаш морално?
И ето ти го резултатът: стоиш си на ръчна, отказваш да си плащаш в един свят, който е деградирал до там, че всичко вече се купува с пари, в това число семейно щастие, брак и деца, и се чудиш как така?
Съветът ми е да си изкорениш от мозъка остарелите и никому ненужни вече представи, че всеки има шанс да получи партньор, че всеки има право на шанс в любовта и т. н.
И да приемеш жестоката реалност, в която живеем, а тя е, че след като унищожихме брака и семейните ценности, за да дадем на жените само права, без никакви отговорности, ние регресирахме обратно до първобитното човешко стадо, където чукат и се размножаааат само силните (разбирай богатите), високите и красивите, даже си въдят цели хареми, а 80% от "излишната" мъжка биомаса остава на сухо и от нея се очаква само да се бръсне и да се къпе редовно, да бачка, да си плаща данъците и да мре на война.
Точно в такова общество живеем в момента. И ти си длъжен да се нагаждаш, за да оцелееш.
Махни розовите очила и излез от този балон, в който действат само ценности от безвъзвратно отминали времена...
Фокусирай се изцяло върху себе си, постави си за цел, примерно, до 40 да си станал милионер. И всеки ден прави по една малка сттпка към тази цел. Всеки божи ден! Води си дневник на прогреса. Жените само могат да те разсейват от тази цел.
Намери си истинското призвание и действай! За щастие, не съществуват никакви бариери или социални стигми, които да ти пречат да станеш милионер, докато си все още девствен.
Не ти го пише на челото. Трябват ти само връзки, мотивация, знания, образование и много неспокоен, действащ ум. Плюс доста бачкане.
На 40, като се напечелиш и ти писне от бизнес схеми, работа и ангажименти, продаваш фирмата, инвестираш капитала и се пенсионираш млад.
Живееш само от дивиденти, без да си пипаш основния капитал. И имаш всичкото свободно време на света.
Междувременно светът ще се е напълнил с отчаяни, бедни и самотни жени, които са си пропиляли младостта да гонят единия процент, т. е точно това, в което си се превърнал ти!
Нали се сещаш, че изкуственият интелект ще унищожи първо лесните, удобни офис позиции и длъжности, тип попълване на екселска таблица, в които процъфтяват съвременните "силни и независими" жени... А ти най-вероятно ще си собственик на компания за ИИ. Или поне акционер..
Дотогава харемизацията ще е достигнала такива абсурдни нива, че благодарение на твоето усърдие, интелект, работа и постоянство, ще можеш вече сам да си изградиш собствен "харем".
И, да, ще си плащаш за удоволствието, баце. Безплатно е само сиренцето в капана! Действай!
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: 88a83f34f8 |
|
8. Имаш огромното предимство да си млад. Буквално можеш да имаш всяка жена на близка до твоята възраст и нагоре.
Защото аз съм на 60 и ми е изключително трудно да направя контакт с млади жени. Единствено като си плащам. Но от време на време успявам да съблазня 15-20 години по-малки от мен и единственото което и показвам, с очи, изражение и т. н... е колко много я желая. Милвам и ръцете, опитвам се да я целуна, да я прегърна, ... и накрая следва дълбоката страстна целувка. След това вече е лесно, секса е на 5 минути.
Тоест щом имаш възможност да избираш а не стигаш до секс, проблема е че си вял, тялото ти не излъчва сексуална енергия а жените са невероятно добър приемник на такава енергия. Могат да усетят сигнал от хиляди километри.
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: bab0f51409 |
|
9. И какво, ако си след тинейджърска възраст и си платиш да правиш няколко пъти секс, това нелегално ли е?
|
| преди: 1 месец, 1 ден hash: a5edb6b3a8 |
|
10. До 4.
Чукам жена си само. Дори изнемогва, защото искам всеки ден. Рядко не ми се прави секс, трябва да е свързано с нещо много неприятно или да съм адски пребит от работа. Имам три деца за протокола. С нейното "измъкване" периодично, понеже ѝ влизам в положение и тя е човек естествено, че си има главоболия и умора, не съм насилник, средно се получава 4-5 дни от седмицата, имаме и пълни седмици. Аз съм 40 тя също. Обожавам да свършва над два пъти и да я разглабям буквално. Обичам всеки сантиметър от нея. Пиша ти го не за да се фукам, а защото не си попаднала на партньор, който да е сексуално активен. Много си я харесвам жената, не е както ти се определяш от най-яките мацки, но е хубава и си я желая във всяка възраст. Вчера пропуснах, но днес и е спукана работата ;). За да имаме бодър сексуален живот и страст трябват усилия и желание. Надявам се да мога още дълги години да поддържам огъня и да споделяме тези усещания.
Р08
|
| преди: 1 месец, 22 часа hash: 6f533a7c44 |
|
11. И аз не съм правил от 5-6 години. Хем съм над 180 висок и съм много богат. Може би бях много ангажиран с децата ми и работа последните години и после малко остарях. На младини пък бях много глупав и неопитен, ама кой да ти каже. Сега изневиделица станах на 45 макар че съм в добра форма и се чувствам на 20. Нали в съседната тема вече го решихме, че жените нямат нужда от нас и само ни остава да гледаме себе си (и деца ако имаме). Не се комплексирай, защото даже да намериш някое момиче което би те харесало, ще я отблъснеш и освен това ако придобиеш непривлекателни убеждения, даже ако намериш готина приятелка и живееш с нея ще я отвратиш с тъпи изказвания и мисли. Просто бъде готин, имай оптимистични и привлекателни убеждения. Представи си че си баща на момиче и се дръж така както искаш да се държат с дъщеря ти. Тия приказки за височината и парите са едни лъжи, но даже да бяха истина въпросът е помагат ли ти ако излезеш на среща с момиче или живее с жена да вярваш, че няма магия и всичко е транзакция. Също си представи че си баща на момче, в какво искаш момчето ти да вярва че да има хубава връзка с много любов? Не си поставяй безплатния секс като фикс идея. Супер комплексарско е. Според мен проблемът за решаване не е как да наебеш нещо за без пари. Проблемът за решаване е как да живееш щастливо и оптимистимно и позитивно и ако случайно имаш късмет някоя да ти хареса, да ви дадеш шанс за хубава връзка.
|
...
| преди: 1 месец, 21 часа hash: 1edc312e89 |
|
12. Номер 6/7,
колкото си прав в тезата си, толкова си и крив. Дескриптивно съм що-годе на твоята вълна, но предлагаш решения, които на практика лекуват главоболие чрез гилотина.
Щастливият край за теб е: "Стани кон за надбягвания в тази нагласена надпревара - живота, затвори се за години, откажи се от всичко човешко, направи милиони, за да си съставиш харем от жени, които ще те използват за пари, а ти ще ги презираш". Това победа ли ще да е? Лично за мен е рецепта за абсолютна емоционална гнилост. Не го казвам враждебно, но ми се струва, че мирогледът ти е роден от огромна лична болка, отхвърляне и гняв, а тези често замъгляват преценката.
Мъжът, прекарал най-хубавите си години в изолация, токсичност и денонощен стрес, за да стане милионер, на 40 години няма да се чувства като никакъв победител. Навярно ще бъде дълбоко увреден, подозрителен и самотен емоционален инвалид. Да плащаш за компанията на 20-годишни момичета, знаейки, че те са с теб само заради дивидентите ти, не е триумф над системата, която повечето презираме, а е пълна капитулация пред нея в най-чистата си форма - превръщането ти в перфектния разплащателен донор.
Не ми се струва, че предлагаш наръчник за успех, а по-скоро рационализация на депресията, защото това те освобождава от лична отговорност.
Истинската сила в този непогрешим пост-модерен хаос не е в това да се превърнеш в някой, финансово способен да си закупи женско внимание в залеза на младостта си, а да имаш топките да пренапишеш чуждото програмиране и да живееш с достойнство и по свои правила тук и сега, пък дали е с жена до теб, не бива да е от голямо значение за никой себеуважаващ се мъж, способен на саморефлексия.
n4h
|
| преди: 1 месец, 20 часа hash: 820b0d5895 |
|
13. Авторе, някога изобщо правил ли си секс или още си чакаш сефтето?
|
| преди: 1 месец, 20 часа hash: 786572b078 |
|
14. От Автора
До 3 мисля да напиша цяла тема затова, защото темата е доста дълга. В момента се опитам да се оправя ( тялото ми да функционира както трябва). И ако стане, да помогна и на другите мъже. Физически няма никакъв проблем, имам сутрешни ерекции, когато мастурбирам сам нямам проблем. Проблем е обаче, когато съм с реална жена. Просто не мога да се възбудя от нея, не мога да проникна - спада ми или не мога да свърша от секс. Един, единствен път успях да свърша от френска ( от една проститутка, която ми духа сигурно 30 минути). И то с много зор, с другите просто се отказват, или ми спада и аз се отказвам ( тук говорим само за опитите ми с проститутки). С нормална жена, слава богу не се е случвало, просто защото не се стига до там.
Но с нормална жена, която харесвам само докато си говорим получавам ерекция. Така, че проблема с порното е сериозен, но имайте предвид. Че аз го гледам от 5-ти клас и оттогава почти всекидневно с малки прекъсвания. И да разбираемо беше, когато бях тийнейджър. Но след 18 години, като мъж вече изпитваш нужда. И когато не можеш да я задоволиш физически намираш утеха в порното, което още повече те хвърля в спиралата.
До 7 благодаря за изчерпателния коментар, прав си. Парите ми стават приоритет номер едно. С тях не само жени, но можеш да си купиш време (свобода).
|
| преди: 1 месец, 11 часа hash: 12a0a27cd1 |
|
15. От написаното предполагам, че си гледал и чел неща на red pill тематика. Ако е така незабавно си избий от главата глупостите, които се говорят. Не височината и парите са ти толкова проблем, колкото ниското самочувствие и комплекса за малоценност, а това жените го усещат на секундата и ги отблъсква. Подреди си вътрешния свят, направи си план и цели в живота. Какво те влече, с какво искаш да се занимава? Намери хобита, които те кефят и правят живота ти по-интересен и смислен. Натрупай умения и знания в сферата, в която искаш да се развиваш, работи, бъди дисциплиниран и се развий като личност. С малки стъпки и при постигането на цели ще добиеш самочувствие. Това веднага ще си проличи и ще те направи по-харизматичен и с по-добри социални умения, а оттам ще дойде и успеха с жените. Смени фокуса. Жените ги остави настрана засега. Подреди си живота и оттам нещата ще се случат по естествен начин. Задачата е трудна и времеемка, но какво в живота е по-важно от това да си пълноценен човек и най-добрата версия на себе си? ! Не губи вяра и работи да се надграждащ. Успех!
|
| преди: 1 месец, 9 часа hash: 249a044643 |
|
16. Добре че е майка ми че да не стоя на сухо. Млад мъж съм но не съм богат. Повечето жени търсят финансови облаги. Майка ми ме ме приема винаги. Дори да е неразположена ми прави чикия.. Само първия път се дърпаше но видя че я желая и няма да се откажа и се предаде.
|
...
| преди: 1 месец, 5 часа hash: 3cf8e299a3 |
|
17. Авторе, прекалено много си поставил секса на пиедестал и си сложил каруцата пред коня.
Първо търси подходящата жена за своя съпруга и след като се ожените ще се преоткривате взаимно, включително и в интимната близост.
|
| преди: 1 месец, 5 часа hash: 6c66f558a8 |
|
18. До 12 (nh4): Благодаря за смисления и добре написан коментар!
Не се сещам как става това с "пренаписването на чуждото програмиране". От опит знам, че най-голямата грешка е да се опиташ да промениш другия или света. Такива напъни винаги завършват зле.
Човек може да променя само себе си.
Нашите собствени нагласи, убеждения, мисли, думи и дела са единсъвеното, върху ковето имаме контрол.
Другото е среда, върху която нямаме никакъв контрол, но която ни определя, и към която трябва да се адаптираме, ако искаме да сме в играта.
Може би имаш предвид да пренапишем себе си така, че да не ни въздействат реалностите на седата?
Ако си в нея, играеш по нейните правила. Дори да се изолираш в манастир и там има куп правила..
А извън манастира правилата са следните: Дори бракът е законна форма на проституция. Винаги е бил.
Просто жените досега са ни търпяли, защото не са имали друг избор.
Сега имат иконоическа, социална и политическа свобода, плюс социални мрежи, които създават илюзията за богат избор. Имат собствени пари и не зависят от нас. Наистина вече могат да избират. С нас или без нас.
И тези, които избират да са с нас, избират да са с една пета от нас, като ръстът често е на първо място, като критерий, следват красивите лицеви черти и на последно място са парите.
Обаче говорим за много пари, защото всяка кифла получава вече (почти) европейска заплата.
Какво да пренапише авторът от височината на неговите 175 сантиметра? Дал съм му единствената алтернатива. Единственият фактор, върху който има някакъв контрол. Или поне шанс за контрол.
|
| преди: 1 месец, 2 часа hash: 1edc312e89 |
|
19. Номер 18,
радвам се, че поддържаме тона интелигентен. Точно това имах предвид с изказването си: светът и другите не могат да бъдат променени. Контролът е изцяло върху нас самите. Но точно тук се разминаваме в дефиницията за "пренаписване на програмирането".
Когато говоря за пренаписване, нямам предвид напъни да променяш средата. Имам предвид да изтриеш програмирането в собствената си глава, което те кара да вярваш, че трябва да играеш по правилата на тази среда, за да си щастлив.
Да наречеш традиционния брак "законна форма на проституция, която жените са търпели", не е особено исторически издържано. През по-голямата част от съществуването си бракът не е бил покупко-продажба на секс, а синергичен договор за оцеляване между две фамилии.
В свят без държавни помощи, без полиция и без супермаркети жената физически не може да отгледа децата си сама. Мъжът инвестира живота си в защита и ресурс (което е коствало здравето и скъсяваше живота на повечето мъже), а жената инвестира в тил и репродуктивна сигурност. Неолиберализмът се опитва да ни убеди, че мъжът е бил насилник, а жената - жертва, но истината е, че и двата пола са плащали брутална цена, за да съществуваме днес.
Това, че една жена работи на средна офис позиция и има пари за наем, лизинг на малка кола и брънч през уикенда, не я прави финансов олигарх. Тя е просто корпоративен зъбчатен механизъм. Няма излишни капитали за инвестиции или истинска финансова независимост. Има един неустойчив комфорт. И точно по тази причина подсъзнателният й стремеж към мъж с истински ресурси всъщност е по-висок от всякога. Не оправдавам повсеместния паразитизъм на модерната жена, а го обяснявам безпристрастно. Аз също, като теб, не съм съгласен с насоката, по която се двидим културно, защото изходът е само един - цивилизационен крах.
За теб парите са единственият фактор, върху който модерният мъж има контрол, но по този начин сам се свеждаш до ролята на банкомат. И не само - привличаш точно този тип жени, които си търсят банкомати. Извън парите и ръста съществуват други три огромни променливи, които са изцяло под контрола на мъжа: физическа форма и присъствие, социална интелигентност и харизма, пълна емоционална и ментална автономност.
Твоят съвет, макар и адекватен, е породен от дълбок цинизъм и нихилизъм. Напълно те разбирам и често дори и съм склонен да се съглася с тази реторика, но пак пропускаш психологическия резултат: мъжът, който е прекарал години в гняв и отшелничество, докато трупа състояние и гради социален статус, постигне ли изобщо наложената си цел, ще изпитва само омраза и ненавист, че е прахосал младините си, единствено за да се превърне в една касичка за жените, които ще искат не същността му, а екскурзийките и вещите, които финансовото му състояние позволяват да им подари.
Това за мен далеч не е адекватна алтернатива в този модерен свят, а рецепта за бедствие. Не казвам, че мъжете имаме голям избор, де, но познавам много заможни мъже, опитали се да завържат взаимоотношения с жени, и пак жестоко опарили се заради женската лакомия и жестокост. Парите не ти носят никакви гаранции.
n4h
|
| преди: 1 месец, 51 мин. hash: 40de38b95c |
|
20. Като за начало спри порното и се запиши на някакви курсове или спорт с други хора. И друг път съм писал тук, че на курсове по испански съм се запознал е излизал с доста жени, а най-добрият ми приятел ходи с едно туристическо дружество из цяла България, че и из Балканите и се намери една сериозна и дузина несериозни приятелки там. Трябва ти среда, не писане в нета, жените са странни същества, склонни са да харесат и грозен мъж, ако го опознаят и харесат като човек.
|
| преди: 29 дни, 19 часа hash: d200c7cb03 |
|
21. Доста жени вече искат само мъже, които са над другите, предпочитат да гледат котка и да мастурбират цял живот, но не и да се хванат с някой на тяхното ниво. Имаш шанс около 30-така с някакви наиграли се да се хванеш, но те много често спират секса (да речем са почнали около 15 годишни, това са 15 години полов живот, може би им става скучно? ), имам доста приятели във връзка, които го карат на ръчна.
|
...
| преди: 29 дни, 8 часа hash: bbf5d1fde2 |
|
23. Ж. 44. Семейна, с две деца и мъж на 49. Обикновено през ден, или през два дни. А 3- 4 пъти на месец, анален секс.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|