Обезкосмяване на интимните зони - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127086)
 Любов и изневяра (31291)
 Секс и интимност (14897)
 Тинейджърски (22176)
 Семейство (6959)
 Здраве (9957)
 Спорт и красота (4829)
 На работното място (3553)
 Образование (7559)
 В чужбина (1755)
 Наркотици и алкохол (1143)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1846)
 Други (20157)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Секс и интимност

Обезкосмяване на интимните зони
преди: 12 години, 10 месеца, прочетена 15951 пъти
Здравейте, искам да ми помоля за съвет. Имам сериозен приятел. Спали сме заедно, но той само ме е обарвал над бикините. Та така въпросът ми е дали да се обескосмя в случай, че той поиска да ме обарва под бикините. Не съм му давала да сега, защото ме беше срам. Какво да направя да се обескосмя или не и ако да с какво - срам ме е да отида на косметик, чувала съм че с брасначката космите ставали много груби и на следващия ден пораствали, с епилатор много боляно, кремът вършел същата работа като бръсначката, а колата маска ще ме е страх сама. Моля, посъветвайте ме.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 12 години, 10 месеца
hash: 1732c1e1d6
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Сама отхвърляш всички методи, остана само да се опърлиш с бензиновата лампа.

 
  ...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 443f6e130f
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Питам преди да преспя с момче дали да се обезкосмя, а аз вече ще реша с какво. -от авторката

 
  ...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 9ac04d2e91
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   ако искаш да му направиш добро впечатление - не само ще се обезкосмиш, но и всякакви спрейове дето придават аромат като на парфюм ще си купиш.
Според мен обезкосмяването при жените е задължително - първо е по-хигиенично, второ ако момчето реши и да ти достави някоя "френска ласка" едва ли ще му е приятно с тези косми.
Най-добре е козметик. Не е толкова срамно, защото е жена, която е виждала стотици пъти други момичета. Ако те е срам от козметика какво остава да се покажеш пред приятеля си, та какво остава да се разкрачиш пред него...

Ако искаш наистина да му е хубаво върви на козметик

 
  ... горе^
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 443f6e130f
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

5.   А, от къде да си купя нещо което да мирише по - добре, защото онова място ми мирише много и е ужасно наистина не искам да му направя лошо впечатление.

 
  ...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: b10ef948ce
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

7.   Щом толкова много ти мирише оная работа, по добре отиди на лекар, не може просто да и сложиш ароматизатор ^БОРЧЕ^.

 
  ...


...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 3e0480d281
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

8.   Здравей, аз съм мъж и винаги се обескосмявам около пениса, но се си махам космите напълно, права си прическа във формата на триъгълник, с тример/мъжки епилатор/ Моят съвет е ни се обескосмявай напълно, само около срамните устни се обезкосми и са направи интимна прическа във формата на триъгълник, аз ти го казвам като мъже много е възбуждащо. Не е нужно да ходиш на козметик, можеш и сама да си правиш прическата дори и с машинка за постригване/ може и от малките които са за бакенбарди/, но не използвай в никакъв случай съмобрасначка защото първо, че от бръсненето космите растат още повече и ще ти стане много космато пичето, и второ ще се порежеш!

 
  ... горе^
преди: 12 години, 10 месеца
hash: fd088a9e72
гласове:
1 2 3 4 5
  (13 гласа)

9.   4, айде стига пак с тези глупости! ПО-ХИГИЕНИЧНО било! И кое му е по-хигиеничното? Току-що изкъпаният човек си е току-що изкъпан човек, независимо с или без косми! Там където ЛИПСВА ТЕЧАЩА ВОДА - да, може би е по-хигиенично.

Започнеш ли с лъжите отсега - цял живот ще живееш в лъжи. Бъди естествена и остави на момчето да прецени дали мирише ужасно или е по-скоро възбуждащо. Ще се изненадаш колко различни ще са мненията ви по въпроса. Сигурно и външния ти вид е една голяма лъжа? Ако е така - гледай по-скоро да се отървеш от нея.

 
  ...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 5ba600d6d0
гласове:
1 2 3 4 5
  (85399 гласа)

10.   Косми като косми. Ама чак да са признах на лоша хигиена?
По-скоро е по-естетично, когато ги няма. Това е точната дума, защото ако космите бяха признак на лоша хигиена значи трябва да се обръснеш целия от главата до петите, ако не значи си мърльо.

 
  ...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 884bce6b43
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

11.   Момиче, отвори кутията на пандора, предупреждавам те. По-лесно щеше да е да прочетеш старите теми, отколкото да даваш възможност на милите съфорумници* (то не е точно форум... ) да ти спамят по темата, по-точно да се избиват публично. Мило е.

Скандалите тук съществуват, защото всеки има различно мнение. Уви, това не е само в сайта, това е и в живота. Ние няма как да знаем точно твоят приятел какво мисли. Може би не харесва косми. Може пък и да има фетиш към тях. Поговори с него, не питай група непознати. Иначе най-добре е на козметик. Но щом болката ти е проблем давай със самобръсначка, всеки път като се къпеш я използвай и предполагам, че няма да имаш такъв проблем. Някои жени пък си подстригват косъмчетата. За миризмата не ти препоръчвам да си пръскаш разни глупости! Не се знае каква ифекция ще си докараш, това е химия все пак. Просто се мий по-често и не би следвало миризмата да е ужасна.

 
  ... горе^
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 877648b203
гласове:
1 2 3 4 5
  (70348 гласа)

12.   Космите ги махни миризмата е от космите без косми е по вазбуждашто на истина

 
  ...

...
преди: 12 години, 10 месеца
hash: 4cea32b5ba
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

13.   Всяка уважаваща себе си жена се обезскосмява. А ако и след обезкосмяване миризмата пак я има, иди на гинеколог, може да е някоя болест, инфекция и тн.

 
  ...
преди: 12 години, 9 месеца
hash: b8d0529427
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

14.   Остави една тъъънка лентичка косми за кеф, ама по-нагоре по-далеч от срамните устни и клитора разбира се

 
  ... горе^
преди: 12 години, 8 месеца
hash: 116dd9fd35
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

15.   да попитам нещо. аз цял живот си се бръсна, ама реших един ден да ида на кола маска. беше една стара козметичка, ако ги знаете старозагорки тези в битовия комбинат - е, там отидох. две неща ме учудиха и да ми кажете дали е нормално
първо, каза ми да не си събувам бикинте, а ме караше да ги придърпвам на тук, на там... стори ми се странно. няма ли да е доста по-лесно да се махнат изобщо? или е обичайно да е така?
второ, самата кола. ходила съм преди време на кола на подмишници, на ръце, на мустаче. там все ми правят една, която ме намазват, слагат едно листче или там каквото е, а после хартийката самата дърпат. тази козметичка ми прави на бикини зоната една гореща кола, като ме намаза обилно с нея, нищо не сложи отгоре, после директно самата кола махна от кожата ми. това също обичайно ли е или не?

 
  ...
преди: 12 години, 8 месеца
hash: 55aa3e2283
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

16.   Аз съм мъж и мога да кажа, че на харесвам напълно обезкосмени жени. Около срамните устни и клитора може, но над тях е хубаво да си има някаква интимна причесчица. Някак си по-възбуждащо ми действа.

 
  ...
преди: 10 години, 11 месеца
hash: 8c221d3a0e
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

17.   Зарежи всякакви коли маски, епилатори и самобръсначки. Вземи си от аптека кислородна вода-около лев-два е шишето. Изсипваш малко на памучен тампон, мажеш се и стоиш на слънце. Космите изсветляват и до 2 седмици напълно изчезват. Хубавото е, че не само премahва космите, но и дезинфекцира и отстранява каквато миризма има. Още един плюс е, че повече никога не порастват, тъй като този метод изгаря луковицата на косъма.
Имай предвид обаче, че мъжете наистина си падат по прическа тип триъгълник ;)

 
  ... горе^

...
преди: 10 години, 11 месеца
hash: cf4678ae26
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

18.   Момиче, няма от какво да се срамуваш, най-добре иди на кола маска..

 
  ...
преди: 10 години, 4 месеца
hash: 043edb6010
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

19.   здравейе, въпросът ми може да ви се стори малко глупав но искам да отида на кола маска но ме е страх защото съм девствена дали може нещо да ми мавреди това..?

 
  ...
преди: 10 години, 4 месеца
hash: 63a3025d21
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

20.   19 - стани поне на 15 години и тогава иди се оскуби като патка

 
  ... горе^
преди: 10 години, 4 месеца
hash: f70971412c
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

21.   Бъди естествена, обезкосмяват се кадъните и педерасите, разбира се и моделките и проститутките, и да подчертая глупачките без собствено мнение. По-хубаво е да си имаш прическа отдолу, много по-възбуждащо е.

 
  ...
преди: 9 години, 6 месеца
hash: afccb87167
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

23.   Аз само с бръснача, като внимавам де. Може по-често, но като ме е страх от маска и т. н. Пък съм си доволна.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net