 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Спорт и красота |
Хиалуроновите устни – самочувствие или несигурност
преди: 3 месеца, 10 дни, прочетена 605 пъти
Хайде честно – колко от момичетата с хиалуронови устни го правят, защото се харесват… и колко, защото не се?
Къде свършва „малката корекция“ и започва прекаляването? И защо все повече започват да си приличат?
Това избор ли е… или натиск от социалните мрежи и чуждото мнение?
И още нещо – харесват ли се наистина на мъжете, или това е мит, който просто се повтаря?
Споделете честно – за или против сте, и защо?
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 1ee62d8be9 |
|
1. Това е комплекс и травма. Да не говорим за психологическия ефикт с блокирани мивически функции. В комбинация с гнусен нашарен маникюр само колко са жалки и евтини. Гледам една поредица в тик ток богати и жени и фейк. Богатата жена ама наистина Богатата от такова семейство с традиции е с фин грим, маникюр... фейка като плашило, ама какво самочувствие само.
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: dd76b2652e |
|
2. Не ме интересува защо и как го правят. Мен лично не ме кефи, станахте повечето с едни дъх фейсове, с празни изцъклени погледи и в това няма нищо красиво.
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 752a6411b3 |
|
3. Мойте наблюдения са, че жени с корекции са супер комплексирани
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 2601170f1d |
|
4. Аз съм напълно "ЗА" жените да имат такива устни.
Перфектни за фелацио за друго не стават.
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 2c204161b8 |
|
5. Всеки да прави каквото си иска. Не виждам нищо лошо в това когато човек не се харесва да си направи корекция. Все пак е хубаво нещата да са в рамките а нормалното и да не го правиш заради някакъв си мъж.
|
...
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: bd19ffec8f |
|
8. Има някакъв смисъл, ако жената е с много тънки устни. Но честно казано, дори да бях с тънки устни, не знам дали бих се решила. Такива хирургични намеси, които не се налагат по здравословни причини, винаги носят рискове. Има разни вродени дефекти като заешка устна, това естествено ще го оперира всеки, който го има, но 90% от пластичната хирургия в днешно време са някакви съмнителни "подобрения". В най-добиря случай жените изглеждат като правени по калъп, в най-лошия се загрозяват.
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 4ca58c6a66 |
|
9. Не си струва рисковете. Нито филъри, нито ботокс, нито силиконови импланти, още по-малко ринопластика. Само травми си нанасяш. Даже живота си рискуваш. Пластичната хирургия е за жертви на катастрофи, изгаряния, реконструкции след операции на злокачествени заболявания, такива неща. Това да имаш здраво тяло и сама да си го нараняваш по инвазивни начини е безумие. Никой няма да те обича повече, защото си се нарязала или набола. Може някои мъже, на които им е фетиш, да искат да те ебат повече, но това не е постижение.
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 7d5f22e306 |
|
10. Няма лошо в корекции по принцип, но масовите като хиалурон са грозни и издават комплекси. Корекции се правят защото при тебе нещо не е както го искаш, не - защото всички така правят...
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 1ee62d8be9 |
|
11. 5. Когато нямаш реален поглед и си отраснала гледайки разни парцалани, майката още на 5 мацоти дъщеря си, облича я като нея, селфи с кокоши устни вярваш, че това е вярното и правилното, а всъщност е пошлост много трудно осъзнаваш визита си. Гледах жена лекар при това, с такова визия и снимка все едно не е лекар, а разкрепостена жена. Ужасно, язък и за ученето и дипломите.
|
| преди: 3 месеца, 9 дни hash: 5ee72055f6 |
|
12. "самочувствие или несигурност"
"Или" се използва когато противопоставяш две различни неща. Ти говориш за едно и също - очевидно несигурност във външният вид води до слагане на джуки за самочувствие.
"Това избор ли е… или натиск от социалните мрежи и чуждото мнение? "
Щом го правят за самочувтвие, пак очевидно, социалните мрежи създават впечатлението, че това подобрява външният вид. Жените гледат други жени които го правят и имат милиони "последователи"... в интернет. Мъже ги обсипват с пари. И те искат така, но не схващат реалността... на малко по-дълбоко ниво. Такива жени са харесвани защото са готови на всичко, за да го постигнат.
"харесват ли се наистина на мъжете"
Други неща привличат мъжете в тези жени и то е близко до акъла... За пари правят всичко (зачети се малко, всичко значи ВСИЧКО), това се харесва наистина на богати мъже, не джуките. Макар че някои може и да имат наистина фетиш свъзан с едни неща които се правят с уста...
|
...
| преди: 3 месеца, 8 дни hash: 9fce0257a9 |
|
14. Аз може и развод да поискам, ако жена ми реши да си надуе устните така.
|
| преди: 3 месеца, 8 дни hash: 756de6c556 |
|
16. Мода. Не знам доколко е възможно обратния процес, но е адски нелепо.
|
| преди: 3 месеца, 8 дни hash: 20f25daffa |
|
17. Най-вече простотия в широкия смисъл - не точно необразованост, а ниска летва на мислене, елементарно мислене, в което нямаш свое мнение, а се водиш от тълпата.
Но донякъде е добре, че още с един поглед отвън можеш да ги прецениш колко им е акълът (по твоите критерии).
|
| преди: 3 месеца, 7 дни hash: 6b11f05697 |
|
18. Точно както едно време се кичеха с по 1 кг бижута, че да дрънчи и да се забелязва от далеко. С две думи самочувствие 0 и се чудим какво да измислим за да привлечем малко внимание. Жал ми е за тези жени. Толкова ли нямат и едно друго качество с което да привлекат вниманието на мъжете, че трябва да се правят на плашило, че да ги забележат? Тъжно...
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: fbe0274ded |
|
19. Нелепо и опасно, за съжаление. И не само тази "разкрасителна" процедура. Но каквото и да им се каже на тези жени няма да се спрат.
За мен (жена съм) нямат смисъл, а и никога не бих се подложила на каквото и да е без сериозен здравословен проблем, който да предполага интервенция. Не се срамувам нито от даденостите си, нито от следите на времето. Жив човек съм. Това е. И заставам с истинското си лице, а не нечие друго. Предпочитам да съм си жизнена и здрава, пък било то и не по "калъп", отколкото да ме режат и пълнят ненужно и да треперя да не се увреди нещо, да спазвам ограничения и т. н.
Тук има и друг проблем, че трябва да се положат малко повече усилия за възпитанието на обществото ни. Защото, да не се лъжем, много хора нямат усет как да се държат и си позволяват непоискани съвети, често доста груби. И... малко им трябва на хората да търсят бързи резултати, често - с цената на здравето си и обичайно без подобрение. Коментират се по ужасно унизителен начин килограми, години, размери, кожа, коса... И мъжете не са застраховани. Трябва да си наистина силен характер, че да не ти пука.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|