Мед и канела - маска за коса - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127117)
 Любов и изневяра (31297)
 Секс и интимност (14899)
 Тинейджърски (22176)
 Семейство (6959)
 Здраве (9957)
 Спорт и красота (4829)
 На работното място (3553)
 Образование (7559)
 В чужбина (1757)
 Наркотици и алкохол (1143)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1847)
 Други (20171)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Спорт и красота

Мед и канела - маска за коса
преди: 9 години, 8 месеца, прочетена 1247 пъти
Здравейте. Искам да попитам за маската за коса с мед и канела. Пише, че е за изсветляване, и за това исках да си я правя. Не искам да си горя косата с обезцветители. Ясно ми е, че няма да стане от първия път затова ще я правя през ден. И ще се надявам да изсветлее поне малко. Може ли да ми навреди по някакъв начин? :)
Ж16

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 9 години, 8 месеца
hash: 0ad7f25d9c
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Рaвни чaсти от кaнелa и мед, още чaй от лaйкa и ябълков оцет:).
Лaйкaтa изсветлявa, a ябълковият оцет фиксирa и зaдържa цветa.
Отделно можеш дa си прaвиш чaй от лaйкa и лучени обелки ( можеш дa ги вaриш зaедно или поотделно) и дa се впръсквaш всеки ден в косaтa. Не мирише от лучените обелки.
Изисквa месеци търпение и нaстойчивост, зa дa се получи и зaдържи цветa, a и след товa продължaвaш зa поддържaнето му. По никaкъв нaчин не може дa ти нaвреди, нaпротив- ще стимулирa рaстежa, спирa косопaд, ( aко имaш ) придaвa блясък и мекотa нa косaтa, обем.
Aз се боядисвaм с черен чaй, кaфе и оцет :)

 
  ...
преди: 9 години, 8 месеца
hash: d13852463a
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Мед и канела не беше ли за регулиране на кръвното налягане?
Да не бъркаш нещо рецептите?

 
  ...
преди: 9 години, 8 месеца
hash: 4268811336
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Правила съм тази маска за 1 седмица и 2-3 пъти нанасях при всяко къпане. Нанасях си я и след това слагах шапка за къпане. Мисля, че чаках 4-5 часа за да подейства и след това измивах. Като страничен ефект може да усетиш затопляне на скалпа, зависи от канелата, някои хора от нета пишат, че направо им гори главата и измиват след 1-2 часа. Аз усетих съвсем леко затопляне на скалпа.
При изсветляването с канела трябва и да знаеш какъв нюанс ще се получи според цвета на косата ти. Аз съм с тъмно кафява то черно коса и ми се получи кестенява коса с леки отенъци на червено.
Това е, което намерих в интернет за всички цветове:

Blondes: strawberry blond, some brown highlights
Black: lighter brown, red tints (after several times)
Red: red highlights, brown tints
Light brown: lighter shades and red tints
Dark brown: light brown and red

Също така, мисля, че трябва да знаеш, че ако имаш изтощена, суха коса не ти препоръчвам всеки ден или през ден да правиш тази маска.
Дано съм помогнала :)

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net