 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Образование |
Английски език.. Моля помогнете
преди: 7 години, 5 месеца, прочетена 1521 пъти
Здравейте!
Момиче в 8 клас съм и имам сериозен проблем, който не мога да реша. А то е именно това, че имам много ниски оценки по Английски език. Учила съм го вече 5 години този език, винаги съм имала хубави оценки по него, матурата в 7 клас я взех с 6, но сега просто тази година имам предимно 4 и 5, които за мен са много слаби като оценки. Не съм в ЕГ, но при мен също много се учи езика. Много съм притеснена, но и в същото време съм много ядосана на себе си, защото знам, че мога, но нещо явно не ми достига. Много се нервя... Писна ми да гледам другите с каква лекота изкарват шестици една след друга, а аз само 4 и 5. Не ми харесвам изобщо тези оценки и силно желая да ги променя. Граматика си купих скъпа работя по нея, на консултации, когато мога оставам, все си мисля, че съм успяла на всеки следващ тест, но уви това изобщо не е така. Все едни и си оценки.
Моля Ви, кажете ми какво да правя, как да изкарам предишните си оценки... твърде отчаяна съм
Благодаря предварително!
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 5 месеца hash: d4102e53da |
|
преди: 7 години, 5 месеца hash: 34a8f65d33 |
|
2. Да не би учителката да те подценява? Вземи си теста и го сравни с този на някой съученик.
|
преди: 7 години, 5 месеца hash: a5e19f1c4e |
|
3. Тестовете са нещо съвсем различно. От много до много учене на английски има разлика. Едните учат МНОГО в 8 клас(18 часа на седмица), други пък по 4-5-6. Ти явно си от вторите.
И по 30 часа да учиш на седмица, няма да го научиш достатъчно. Важно е да намериш почва, където да практикуваш наученото - било то писмено, или вербално. Намери си чуждестранни приятели, с които да постигнеш това.
Като момче, компютърните игри на мен ми помогнаха много. Първо, че имах вече изградена основа преди 8 клас, второ, че продължавах да го практикувам там, като не еднократно съм говорил с хора от различни народности на английски.
Накратко : оценките не са важни, важно е да се научиш да говориш езика на ниво, което ще ти е полезно в ежедневието, майната им на оценките. Слушай клипове на английски и говори езика с хора извън училище, които са над твоето ниво.
Поздрави!
|
преди: 7 години, 5 месеца hash: 10cbe24d15 |
|
4. Не е важно каква ти е оценката, а какви са ти знанията!
Аз съм изкарвала 6тици по английски, а ми е изключително зле, заради, което се чувствам ужасно. А ти реално имаш знания, продължавай да се стараеш и да учиш, но и двойка да изкараш, ако си знаеш... Всичко е точно. Никой работодател не ти гледа оценките, проверява знанията ти на практика.
|
преди: 7 години, 5 месеца hash: ec8af44dff |
|
5. Явно нещо ти е трудно да схванеш по - сложните неща, вече учите по - сложни неща, предполагам? Не на всеки се отдава да знае език, не се цели все в шестиците. Оценките ти са добри и повярвай, като завършиш никога повече няма да стане въпрос какви оценки си изкарвала, нито ще ти попречи да идеш в университет.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|