 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Образование |
Хора помагайте!
преди: 7 години, 9 дни, прочетена 1476 пъти
Има 1 ден до началната дата за подаване на документи за кандидатстване след 7клас и съм пред дилема. Общият ми бал е 434, 5 от 500. Искам да уча немски и се колебая между 1ва и 5та гимназия във Варна. Чувала съм и добри и лоши отзиви за двете гимназии. Надявам се да прочета мнение на някой ученик от тези две училища.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 9 дни hash: 86e9882982 |
|
1. Моят бал е абсолютно същият! :)
|
преди: 7 години, 8 дни hash: 9731ecd57a |
|
2. И от ученик можеш да прочетеш добри или лоши отзиви, мненията са нещо много субективно.
Избери тази, която ти е по-близо, респ. по-лесна за достигане с градския транспорт или пеша, в зависимост от това къде живееш.
|
преди: 7 години, 8 дни hash: 04e02ee845 |
|
3. Номер 1,ти къде ще кандидатстваш?
|
преди: 7 години, 8 дни hash: 86e9882982 |
|
4. От номер 1 до номер 3 - Русе.
Успех!
|
преди: 7 години, 8 дни hash: 81155e8909 |
|
5. Хаха... Имах същата дилема, но не ми много пукаше и го реших чак като записвах вече желанията....
В момента уча в първа с немски и съм като цяло доволна, разбира се, има си проблемите като всяко едно училище.
Но имам и доста познати от пета, които също са доволни, така че в крайна сметка- каквото си прецениш.
И все пак ще се обоснова защо първо писах Първа езикова гимназия.
1) само първи смени
2) инфраструктурата на сградата е по-нова и модерна
3) балът за прием от предишни години е по-висок
4) завършващите изкарват най-високи резултати на матурите във Варна(за 12 клас става дума)
Но както казах... разликите не са значителни и подобни статистики не са гаранция, че ще се справиш по-добре на матурите, защото например в първа повечето учители по БЕЛ не са на ниво,затова всички взимат уроци или самостоятелно се подготвят доста усилено.
|
...
преди: 7 години, 5 дни hash: 9292b53640 |
|
6. Някои мнение за 4 та ег
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|