Какво да уча - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (128744)
 Любов и изневяра (31630)
 Секс и интимност (15063)
 Тинейджърски (22247)
 Семейство (7079)
 Здраве (10067)
 Спорт и красота (4858)
 На работното място (3678)
 Образование (7661)
 В чужбина (1783)
 Наркотици и алкохол (1152)
 Измислени истории (811)
 Проза, литература (1874)
 Други (20676)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Образование

Какво да уча
преди: 12 години, 7 месеца, прочетена 1338 пъти
Напоследък много се интересувам какво да уча на 16 съм и мисля че е време да реша специалността каква да бъде. Бива ме в математиката, също така и обожавам да организирам каквото и да било, влекът ме и ИТ но тези предмети нямат нищо общо и няма как да се обединят в една специалност. Колкото и банално да прозвучи, смятам да уча извън България, и специалността която да запиша да ми бъде приятна за учене защото все пак ще се занимавам с това цял живот. Ако някои може да ми даде някакви насоки бих била много щастлива, защото напоследък се чувствам ужасно объркана!! :)

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 12 години, 6 месеца
hash: 2574dee633
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Попрочети още малко, защото грешиш, във всеки ВУЗ има "ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА". Май само ти не намираш нещо общо между математика и ИТ, а не си толкова малка на 16г интересуваще се би трябвало да знаеш.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net