 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Образование |
Изучаване на чужда история,къде?
преди: 9 години, 5 месеца, прочетена 1265 пъти
Здравейте! Имам желание да изучавам история, но не българската. Влекът ме историите на Ирландия, Норвегия, Шотландия. Знаете ли дали тук в България мога да уча висше образование с историята на някоя от тези държави, а ако не, къде? Ако може ми кажете името на училището и дали въобще си заслужава... смисъл ще мога ли да работя като археолог примерно в някоя от тези държави? Благодаря предварително!
Надявам се модераторите да одобрят историята ми, спешно е!
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 9 години, 5 месеца hash: 3f9c702dc4 |
|
1. В България не ми се вярва.
Учи английски и замини да следваш там висше.
|
преди: 9 години, 5 месеца hash: de55178ce6 |
|
2. В Историческия университет на СУ. Да, ще учиш и доста българска история, но има и специализации и там вече можеш да си избереш, обаче не се учи примерно история на Ирландия, а се учи Западно-европейска средновековна история, Нова история на Европа и т. н. Учи се историята по периоди, а не по държави. Аз съм с магистратура и моята специалност е точно Средновековна история на Западна Европа, но преди магистратурата в бакалавърската степен се учат и много други неща, българска история (4 части), стара история, тракология, история на Византия... какво ли не. Все пак сме в България и българската история е най-застъпена. Така, че ако искаш да учиш история на Норвегия, най-добре замини за Норвегия. Тук никой няма да ти преподава история само на тази държава, ще учиш за историята на Норвегия като част от по-обширна дисциплина. А ако искаш да работиш като археолог, има си специалност археология, но за там не съм чак толкова запозната какво точно учат, но със сигурност няма отделна дисциплина Археология на Норвегия или на Ирландия. За това най-добре си запиши история или археология и щом проявяваш интерес конкретно към тези държави купи си книги и сам се ограмотявай. Това, което ти дават в университета е само основата, а после за да станеш добър специалист трябва да си доучваш сам.
Успех!
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|