 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Проза, литература |
Опит за поезия
преди: 14 години, 1 месец, прочетена 2056 пъти
Здравейте! Реших да си публикувам кекавото стихче тук понеже ми стана безкрайно скучнол. Въпреки, че знам че не е кой знае какво искам да споделите впечатленията си!
П. П АУУУ :D :D
Без Заглавие
Удавих себе си в жажда
пристъпих във вряла вода
същината в мен се ражда
Пустиня дива. В глутница една
И всяко чувсто аз обвих във огън
Презрях пейзажа. Бялата луна.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 3c42b194a0 |
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 14a11f0820 |
|
2. Е мерси имаш една бира от мене :D
-Автора на кекавото стихче
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 3c42b194a0 |
|
4. Предпочитам кола, но все пак 10х! :Д~sad-baby~
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 7a14d1ddd2 |
|
5. Това sadbaby събира всичките отрицателни гласове в сайта
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 3c42b194a0 |
|
6. Еми поне имам някакви гласове за полезност, по-добре от нищо, а и всеки си има мнение и хората ми обръщат внимание, нали само тва искам! :Д
~sad-baby~
|
...
| преди: 14 години, 1 месец hash: 3c42b194a0 |
|
7. Ама и още нещо има, тия коментари дори не могат да се определят като полезни или безполезни, ако смея да кажа, просто мнение без обяснение, харесва ми или не, това е, но хората, дават нарочно отрицателни гласове, не се сещат, че трябва да са за коментара, а те го правят, щото ги е яд на мен, за да ме изкарат тъпа, но същност е смешно.
Какво отрицателно има в това да кажеш просто "харесва ми"? В случея нищо, но така някои други личности натискат първата звездичка и показват колко съм им интересна и как само ме следят какво пиша навсякъде, независимо дали е за тях или не.
Няма да казвам на никой да спре, защото все едно това ще ги накара, просто също както те искат аз да се замислям върху думите им, така и те да покажат, че могат да мислят, не се заяждам с никой и пак демонстрации, вече става скучно. :Д
~sad-baby~
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 14a11f0820 |
|
8. Добре де разменете си скайпове и са обиждайте там какво ме интересуват вашите простотиr :D -The Decadent
|
| преди: 14 години, 1 месец hash: 3c42b194a0 |
|
9. Извинявай, че се наложи да оспамя темата ти с тоя коментар Decadent, ама реших да отдам му/й внимание! :Д
~sad-baby~
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|