Ксанакс - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (125868)
 Любов и изневяра (31021)
 Секс и интимност (14809)
 Тинейджърски (22120)
 Семейство (6890)
 Здраве (9878)
 Спорт и красота (4809)
 На работното място (3473)
 Образование (7515)
 В чужбина (1733)
 Наркотици и алкохол (1133)
 Измислени истории (802)
 Проза, литература (1789)
 Други (19740)
 Избор на редактора (156)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес

 

  

Споделена история от Наркотици и алкохол

Ксанакс
преди: 9 години, 6 месеца, прочетена 7262 пъти
От известно време се чувствам емоционално подтиснат, непрекъснато си мисля разни работи и ми е тежко, вечер пия, това донякъде притъпява така да кажем болката, но през деня и по време на работа не мога да си позволя да пия трябва ми нещо което да притъпява душевните ми терзания и през деня. Вчера се сетих за едни таблетки Ксанакс които бях откраднал от сестра ми преди две години. Вчера и днес взех два хапа от тях изпих ги с бира като се надявах да ме замая, отпусне и да ми стане готино от Ксанакса но уви не усетих нищо, не ми стана нищо, нито ме хвана сънливост нито се оспокуих нищо, все едно не съм ги пил. Моиже би защото е слаба дозировката 0. 25 милиграма, стана ми чудно защото в нета съм чел какви ли не работи за Ксанакса, че бил по пристрастяващ от хероина, опасен, бил много силно лекарство и т. н пък аз нищо не усетих, защо така? Някой да знае лесно достъпни хапове от аптеката които биха предизвикали релакс и еуфория?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 9 години, 6 месеца
hash: a61a07d515
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   и аз така имам емоционални проблеми, отвратителни мисли... а бе ужас но не ми се иска да си тровя организма с хапчета. Знам какво ще ме спаси - топлота и любов от страна на любимият мъж, но някак не се получава, опитвам сама да се справя опитай и ти

 
  ...
преди: 9 години, 6 месеца
hash: 737dd24dae
гласове:
1 2 3 4 5
  (43 гласа)

2.   Ти по-добре работи върху себе си да решиш проблемите си, а не се чуди как да се друсаш. Алкохола реши ли проблемите ти? Чети книги бе човек!

 
  ...
преди: 9 години, 6 месеца
hash: 5aeffcbb61
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Лексотан

С рецепта е обаче.
С него или ще те птеспи или ще те излекува.
С него се лекуват разни психични проблеми, вкл. и Шизофрения.
Баба го пиеше за нерви по половин хапче преди лягане и заспиваше бързо.
Сега не го пие, защото е мн. пристрастяващ.

 
  ... горе^
преди: 9 години, 27 дни
hash: 5d4d9b1ffc
гласове:
1 2 3 4 5
  (21 гласа)

5.   Не дейте да пиете лексотан!!!
В психиатричната клиника непрекъснато ни обясняваха, че най-вредните лекарства за психиката са именно лексотанът, деанксит и ксанакс. Постъпваха и пациенти зависими или пострадали от тези лекарства.
Ако не се чувствате добре, по-добре се обърнете към специалист да ви предпише хапчета.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net