Подписване на договор за екскурзия - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (128205)
 Любов и изневяра (31515)
 Секс и интимност (15001)
 Тинейджърски (22217)
 Семейство (7036)
 Здраве (10035)
 Спорт и красота (4847)
 На работното място (3637)
 Образование (7627)
 В чужбина (1771)
 Наркотици и алкохол (1152)
 Измислени истории (811)
 Проза, литература (1867)
 Други (20531)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

Подписване на договор за екскурзия
преди: 7 години, 1 месец, прочетена 919 пъти
Здравейте! Харесах двудневна екскурзия в България от сайта на туристическа агенция. При записването се подписва договор, при което се изискват много лични данни-ЕГН, номер на личната карта и т. н. Понеже до сега не съм ходила на организирани екскурзии и не знам такава ли е практиката. Малко се притеснявам да няма опасност да злоупотребят с личните данни. Моля, който е ходил на екскурзии да каже такава ли е практиката и има ли основания да се притеснявам. Извинявайте за глупавия въпрос. Благодаря предварително!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 7 години, 1 месец
hash: ffd3e768fd
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Естествено, че ще ти искат лична карта и ЕГН. Винаги е така, когато ходиш с туристическа агенция.

 
  ...
преди: 7 години, 1 месец
hash: f89f0dff98
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Това е договор, който има правна стойност, съответно трябва да има лични данни. Ти трябва да си по-заинтересована от договора, защото ако нямаше такъв и от туристическата агенция са измамници, няма как да докажеш, че си платила за екскурзията. В договора има "лични данни" и на фирмата, задай си въпроса, ти дали можеш да злоупотребиш с техните данни?

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net