Как да забравим починал човек - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132724)
 Любов и изневяра (32490)
 Секс и интимност (15408)
 Тинейджърски (22381)
 Семейство (7429)
 Здраве (10268)
 Спорт и красота (4923)
 На работното място (4072)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1182)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21985)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

Как да забравим починал човек
преди: 7 години, 9 месеца, прочетена 1403 пъти
Как да се отърся мъж на 41г. Съм, но приех много тежко смърта на майка ми, почина на 61г. Изминаха две години, а аз не мога да се отърся.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 7 години, 9 месеца
hash: cbc51b96fe
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Моите най-искрени съболезнования!
Аз също мислех да пускам такава тема, защото загубих баба си в края на септември. Болката е ужасна, знам го от опит. И това, че времето лекува, невинаги е така. Не знам как да ти помогна, като аз самата и семейството ми не можем да се отърсим и не можем да повярваме какво се случи.
Ако това те успокои, ще ти кажа, че твоята майка е на по-добро място и винаги ще е до теб, може би не тялом, но духом, в сърцето ти. Трябва да погледнеш напред, защото съм сигурна, че тя винаги е искала най-доброто за теб и ще се гордее с теб, поне аз така се опитвам да се утеша.

Дано съм помогнала и смело напред!

 
  ...
преди: 7 години, 9 месеца
hash: 11a8fd5b17
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Милия. Съболезнования. Никога няма да се оттърсиш. За жалост спомена винаги ще си остане. Представи си, че тя е тръгнала на дълъг път и че отива на едно много хубаво и добро място. Би било тъжно да забравим хората които винаги са ни обичали, възпитавали, помагали и дарявали с любов. Би било предателство спрямо тях, че искаме да забравим, защото са поели по своя път и на нас ни е мъчноПомни я винаги и знай, че тя винаги ще е с теб. Не я забравяй защото тя заслужава винаги да я помниш. Моята баба почина преди година а ми беше много близка и ми е много мъчно и само мисалта, че е заминала надалеч, към едно по- хубаво място ме държи.

 
  ...
преди: 7 години, 9 месеца
hash: f338a200e1
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   Тя не е умряла. Частица от нея е в сърцето ти и винаги ще е там!
Ще ти помага и дава знаци просто трябва да ги забелязваш!

 
  ... горе^
преди: 7 години, 8 месеца
hash: 9f0ab17538
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Не се забравя. Защо и трябва. Мисли я само с доброто и веселото.

 
  ...
преди: 7 години, 8 месеца
hash: eb36ff1f73
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   Аз също загубих много близки хора. Без да влизам подробности, ще споделя как запазих психическото си здраве. Просто не повярвах, че са мъртви! Нито за миг не вярвам в това. За мен те са хора, които един вид са емигрирали, отишли са да живеят в друга държава. Всеки от нас има приятели, с които не се е виждал от години, защото са примерно в ЮАР или Австралия. Така мисля и за починалите ми близки. Те са някъде, където се надявам да са щастливи, просто нямаме възможност да се свържем един с друг.

 
  ...


...
преди: 7 години, 8 месеца
hash: 68c21ac3e2
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

6.   Благодаря ви мили хора който , се опитахте по някой начин да ме успокоите. Остана ли още добри хора, Бъдете ми живи и здрави.

 
  ... горе^
преди: 7 години, 8 месеца
hash: 8c72ffff01
гласове:
1 2 3 4 5
  (100228 гласа)

7.   Не може да се забрави обичан родител, но живота продължава... Моят баща почина преди повече от 18г. и никога няма да го забравя. Каква празнина и студ чувствах след това дълго време само аз си зная и още е в съзнанието ми. Важно е обаче да приемем филосовски това, че рано или късно родителите ни ще ни напуснат, за да отидат на друго място... може би по-добро място. Колкото и да е трудно да приемем тоя факт, няма как, така е. Така върви света... Всички сме само гости на тоя свят. Ти гледай напред твоя път.
Така е живота...

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net