 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Да виждаш света през детски очи
преди: 4 години, 6 месеца, прочетена 717 пъти
Сега ще ви разкажа за едно чудо. Предисторията е, че от 13-годишна възраст имам тревожност, депресия и ниско самочувствие. Аз по принцип имам хормонални и щитовидни проблеми. Не знам как стана, но лато бях на 25 преди няколко години стана чудо - молих се, дори писах желание пак да видя света с онези очи, с които го възприемах като дете... и един ден това се случи - както си се возех в един автобус изведнъж ме окрили едно чувство на безкрайна радост, самочувствие и щастие. Същите чувства като от детството. Изведнъж всичко от сиво стана по-красиво и интересно. Не знам как се получи, но благодаря! Лошото е че в последните години нещата са супер зле. Надявам се един ден пак да се чувствам така. А вие помните ли онзи, детския начин на виждане на света, онази еуфория, когато всяко място, всеки човек и всеки предмет, и най-обикновения ни изглеждаше вълшебно и магично?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 4 години, 6 месеца hash: 790b7072f5 |
|
1. Да, аз го помня. И аз влязох в нещо като депресия точно на 13 години, но "процеса" започна още като бях на 11. Сега съм на 29. Преди година и половина депресия и всичко изчезна, бях буквално като на антидепресанти, сега като чета всичко, което се беше появило, прилича на повишени хормони от щитовидната и/или надбъбречните жлези. Преди половин година стана обратен процес и изгубих всичко. На изследванията хормоните са в норма, но все пак организма може да работи различно, дори и при "норма". Аз нямам и не съм имала никакви здравословни проблеми (физически), но нещо се беше се променило в организма ми тогава. Искам си го пак, но не знам какво точно беше това.
Би ли споделила, когато ти се случи това, случайно да си започнала да приемаш някакъв хормон, и ако да - какъв по-точно?
|
преди: 4 години, 6 месеца hash: 9eb4f0d4d6 |
|
2. Аз съм жена на 21, излизам и гледам без да му мисля много. Не ме интересува много ли съм красива, дали ме харесват, не правя интриги, не завиждам и ми е много добре. И не си усложнявам живота като се обличам за 1 час, чудя се дали да се обадя на 1 момче и такива неща. Живея по детския начин още.
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|