 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Варна > Пловдив?
преди: 4 години, 27 дни, прочетена 1246 пъти
Според вас във момента кой е по-големия от двата града? Според мен Варна отдавна задмина Пловдив, но все още не е официално, тъй като последното преброяване е преди 10 години. На следващото преброяване което ще е в най-скоро време според мен официално Варна ще стане 2рия най-населен град. Лятото на всички ни е ясно, че Варна се увеличава с едни 15-20%, но тва не се брои. И друго.. къде според вас има по-големи възможности за развитие и кой град ви харесва повече? Аз честно казано не бих отишъл да живея в Пловдив, защото за мен тва си е една мини версия на София и ако трябва да се местя бих се чудил между София и Варна, Пловдив въобще не ми е в сметките, няма нищо отличително, докато Варна си има море, София си е столицата и там е всичко.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 4 години, 27 дни hash: 4e623f868e |
|
1. Здравей,
Радвам се, че питаш. С удоволствие ще ти отговоря. От 3 години живея във Варна. Студент съм 3 година ( 3 курс). Иначе съм си родом от Добрич. Там завърших средното си образование! Бях изключително старателен и прилежен ученик! Сега по въпроса!!!
Мразя Варна!!! Града е хубав! Голям град и с перспектива за младите! Града е хубав, но хората са отвратителни!!! Не случайно наричат варненци ВИЗАНТИЙЦИ!!! Изключително студени и злобни хора! Не са по услугите!!! Не искам да го казвам но си провалих живота!! Единственото което ме задържа е морето и Морската градина! Просто си опропастих бъдещето! Ужасни хора са, студени, злобни и завистливи! Аз ако бях на твое място директно в Пловдив! Красота,
Ти си решаваш! Изборът е твой! Но после да не съжаляваш, защото ще бъде твърде късно!! Много късно...
Успех! И дано да съм ти помогнал! Само Пловдив и напред...
|
преди: 4 години, 27 дни hash: ef81d7037c |
|
2. И двата града си имат своите предимства. Според мен Пловдив е по-красив, но аз бих избрал Варна само и единствено заради морето. Огромно предимство за един град е да се намира близо до море/океан. Можеш да ходиш на плаж, когато ти скимне.
За протокола, аз съм от Русе ;)
|
преди: 4 години, 26 дни hash: fd6676c023 |
|
4. Ами ти си знаеш най-добре.
|
преди: 4 години, 26 дни hash: 46ac4cacd8 |
|
5. Живял съм във Варна и не ми хареса. Скъп град, с ниски заплати, пренаселен и много много мутри. Няма особено много възможности за развитие. Колкото до плажа омръзва точно за едно лято. Аз 4 г. живях там и ми се струваше супер яко, че има море, но за тия 4 г. не съм ходил сигурно и 10 пъти. Просто омръзва. А и честно казано нямат особено добри плажове. Морето е мръсно и можеш да хванеш всякакви зарази. Канализацията на целия град се излива на 100 м от плажа. Трябва да биеш поне 20 км поне за хубав плаж. А хората са доста алчни и мислят само как да изкундят туристите и наемателите с повече пари за наем и всякакви неща. То реално и друго няма в града - само туризъм и са на принципа ден година храни и гледат в сезона да излъжат възможно най-много. За Пловдив не мога да кажа, не съм живял. В момента живея в Русе и съм много по-щастлив тук. Изкарвам повече от повечето варненци, града е спокоен, центъра е красив и не е толкова пренаселен. Кварталите са доста по-добре уредени от Варна, защото си имат като обособен център и си имат всичко, без да е пренаселено. Във Варна кварталите масово са тип Люлин - само панелки, презастроено и за едни хляб трябва да ходиш през 2 квартала. Дори няма градинки и пространства като хората, а само застроено. Дори и нормални широки тротоари няма и трябва да прескачаш коли, за да вървиш.
|
преди: 4 години, 26 дни hash: 1073ef32d8 |
|
6. Бургас ве маняци... тва е градът(;
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|