 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
И "Възраждане" заслужаваше да влезе в парламента
преди: 4 години, 21 дни, прочетена 1907 пъти
Момиче на 21 съм. Казвам го, защото вчера по БТВ казаха, че масово младежите в България са гласували за "Има такъв народ". Ами младежите в България масово слушат "музиката" на Трифонов. Що сме избирали само чалгари и мутри да ни управляват, ми щото 95% от населението в България обича кючеците, мислят се за мутри - гледат лошо, газят, мачкат и така нататък. Аз пък не съм гласувала за ИТН. Може би щях, ако не виждах по-добър вариант, а това според мен лично са Възраждане. На 4 април гласувах за тях, на есен, ако има избори пак ще гласувам за тях. Следя ги от доста време във фейсбук, още откакто организираха протеста пред Народното събрание миналата година, даже и преди това. Харесват ми. Харесват ми плановете им за по-доброто образование в България, за по-доброто здравеопазване, икономика и т.н. Техните идеи биха помогнали на държавата ни много, биха ни извисили. Радвам се, че все още има хора като тях или по-точно хора като тях, които искат да се грижат за страната ни. Носят се много слухове за тази партия и г-н Костадин Костадинов (председателя на Възраждане) наскоро беше споделил в страницата му за всичко, което се говори по негов адрес - че си е купил къща с партийната субсидия, че има стрийптиз бар, че си е купил кола със субсидията, че руснаците му дават пари, че Възраждане е патерица на Герб и други и открито заяви, че това са КЛЕВЕТИ.
И след всичко това още се чудя как партия като тях имаха само 3%, а виждах, че доста хора ги подкрепят и най- вече в чужбина. Очаквах да имат поне 5%. Мен лично ме е срам, че в парламента ни влезе партия, наречена ''изправи се, мутри вън". Това наименование е толкова нелепо и толкова смешно. Кой би им гласувал доверие на тези смешници, че са с 2% пред Възраждане. Разбирам, че има хора, които не подкрепят Възраждане, но не разбирам как биха избрали ИСМВ пред тях? Не го проумявам, вота ли е изманипулиран, какво? Сигурна съм, че за Възраждане има много повече гласове, не са само 3%.
Не ме разбирайте погрешно, надявам се Слави да се справи с отговорността, която поема. Със сигурност предпочитам ИТН пред Герб, Демократична България и ДПС. Но имаше и други, които заслужаваха да участват в управлението на България, жалко че на тяхно място влязоха клоуни.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 96bf011921 |
|
1. Не, не заслужаваше. Това са обезумели, влюбени до полуда в парите тарикати. Същите като дебелака Каракачанов, който продаваше български паспорти.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 292c74254c |
|
2. Идеите им са абсурдни и си личи, че са популисти. Излъчването им никак не ми допада, а онзи техния лидер (дори не си направих труда да му запомня името), е обиколил половината партии в България с различни идеологии. Явно отчаяно търси вратичка да влезе в политиката и да си оправи животеца.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 7ae1516040 |
|
3. Аз съм за Зелените защото логото им е листо, обичам растенията.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: f1f7b499c2 |
|
4. Аз имам чувството, че въпросният Костадин сам си е написал тази тема.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 4a01a0133f |
|
5. Съгласен съм с всяка една дума от това,което си написала.И аз мисля по същия начин.Следя ги повече от две години и се радвам,че има такива хора като тях.Аз гласувах за тях.
Направиха всичко възможно да ги откажат ,да ги посечат,демобилизират,оклеветят и какво ли още не.Не успяха.Сега на изборите ми се струва,че умишлено им режат процентита под 4,както беше и предния път.Щом стигнат 3 и нещо и на следващата извадка хоп започват да падат.Как става тая работа?Много ми е съмнителен тоя техен резултат.Не мисля,че цифрите са реални.
Високия резултат на ИТН е плашещ защото се оказа,че всъщност нищо ново това няма да предложи на страната.Просто едно ново старо НДСВ-2.Жалко за ентусиазма на хората.
|
...
преди: 4 години, 21 дни hash: ee35e7d397 |
|
6. И аз си мисля, че Възраждане трябваше да влезе в парламента поне с 4 процента.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 57af4260ca |
|
7. Аз също щях да гласувам за Възраждане, но като чух, че една от целите им е да съединят Македония към България се отказах.
Това звучи налудничаво, както и това, че щели да превърнат България в независима от Сащ.
Фантазии, а не реални цели.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 0820e0369a |
|
8. Няма работа тези в нашия парламент !
Всички партии които влязоха или са либерални или дясно -центристки
Няма място за консервативни дегенерати ,проповядващи омразата към различните като семейна ценност.
От Франция ги разкараха сега от тук ще ги изчистим народа се събуди .
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 74f08d8a0b |
|
9. Аз съм момче на 21, също гласувах за Възраждане, но най - добре щеше да е, ако Радев беше направил партия - щеше да спечели абсолютно мнозинство.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 0b74e0932f |
|
10. Авторке, Ботев го е казал, "Свестните у нас считат за луди", защо се чудиш, че кретени са гласували за чалгари!? Проф. Иво Христов го каза също точно, 80% от избирателите са дебили, какъв разумен избор очакваш. Ако приемем, че в чужбина е изтекъл по качествен и разумен материал, и като виждаме как там са гласували, излиза, че за Възраждане са гласували умни хора, защото там за тази партия са гласували 9%, почти колкото и за демократите. Ако и в България младите имаха разума на сънародниците ни в чужбина, сега Възраждане щяха да са в парламента и то преди ДПС. Тогава наистина щеше да има промяна, а сега пак ще маршируваме на място, а промените ще са мираж!
|
...
преди: 4 години, 21 дни hash: dacb452922 |
|
11. Ами не, Възраждане не заслужава да влезе в парламента. Има достатъчно Кремълски структури та и тази да се набута в управлението на страната. Още повече, че болшевикът Костя Копейкин като един типичен съветчик заплашваше публично, че ще отвори Белене и ще убива хора с чук в главите както е правил Лев Главничев.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: cf811f89fe |
|
12. Моля, без руски подлоги...
Като му гледам лицето на Костя Копейкин и ми се втриса.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: fefaf7d0bd |
|
14. И повечето коментиращи като гледам са запознати с партията от лъжливи сайтове като "ПИК" и "ФАКТИ", поне малко да се бяхте поинтересували повече кое е клевета и кое е истина, като гледам нивото на другите партии, не виждам защо тези да са по зле от ГЕРБ приемрно или от Слави.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 41f5d6a976 |
|
15. И какво положително видя във Възраждане? Освен оплюване на ЕС, НАТО, джендъри, гейове и т.н., да видя да предлагат нещо смислено? Да чу нещо за сериозните проблеми като здравеопазване, образование, съдебна система, инфрастръктура... Нищо, освен елементарен популизъм.
Нямат връзка с главния мозък копейкиновците!
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 88951d0c66 |
|
16. Аз съм на 20 години и аз бих гласувала за Възраждане. Но и ИТН са окей, в сравнение с Герб, БСП, ДПС и Демократична България.
|
...
преди: 4 години, 21 дни hash: fefaf7d0bd |
|
17. До 15, ами задай си същия въпрос и за другите партий, какво видя от Слави или от "Изправи се мутри вън" давам пример само, освен популизъм друго няма, да не мислиш че Слави ще промени нещо освен да обвинява без да доказва (популизъм).
|
преди: 4 години, 21 дни hash: af40556927 |
|
18. Лидера на Възраждане излъга, че ще върне или ще дари цялата субсидия, която беше малко над 1 милион лева. Вместо това си взе огромна къща на брега на морето за 200 000лв и с още 100 000лв купи апартамент на жена си в чисто нова кооперация. Това е безподобен лъжец и не мога да повярвам как може интелигентни хора да гласуват за него. Цялата му идеология и принципи са удавени в популизъм и тотално неизпълними. Нито има харизма, нито обаяние, нито способност да убеждава хората. Няма никаква конкретика в програмата им.
|
преди: 4 години, 21 дни hash: 975e0e7213 |
|
19. Единственото, което иска Костя Копейкин и шайката около него е да има повечко субсидия, от която да смучат.
|
преди: 4 години, 20 дни hash: 7ec3bf140c |
|
20. Това, че си мислиш, че твоето мнение е правилното, не значи, че всички трябва да мислят като теб. Това да отречеш дадено нещо и да кажеш, че е клевета не го прави неистина. А той естествено, че ще отрича все пак е политик, а те обичат да отричат нещата, които ни са им угодни. Има чудесен репортаж на нова, в който се разказва как въпросният Костадин Костадинов просто лъже, че уж щял да дари партийната субсидия, лъже дори и съпартийците си. Така че, всеки има право да вярва в каквото си поиска, но не налагай мнението си толкова яростно.
|
преди: 4 години, 20 дни hash: b9dff2f471 |
|
22. Само да питам №18, какви са доказателствата ВИ за обвиненията срещу председателя на възраждане? Бил русофил, нима мислите, че ако Русия се заеме да си плаща, за да има нейна партия в България тя няма да е вътре в парламента още първата година? Всичките ни политици са някакви "****фили", но не намирам никой да е по българофил от Костадинов.
Бил си купил къща, да купил си е къща с ипотечен заем, като всяко едно семейство е нормално да си вземат жилище, човек като е водач на партия, семейството и децата му без покрив ли да стоят? Държавните органи ги ровиха и не можаха да докажат такива твърдения, че къщата е от субсидията, а излезе че има да се плаща десетки години ипотека. Че жена му придобила апартамент, къде са вашите доказателства как го е придобила, дали не го е наследила жената, ако имате доказателства, че е харчил неправомерно от субсидията занесете ги в прокуратурата.
Моето семейство без да имаме партия, също си купихме жилище с ипотека и две години след това, мъжът ми наследи ниви с парите купихме апартамент. Кое ви се вижда ненормално, едно семейство над 40 годишна възраст, високо образовани, които работят и имат 20 г стаж да си купят семейно жилище? Рядко има българско семейство в България да нямат собствено жилище, особенно ако имат 20 години стаж и деца.
Да през 2017г той каза че ще върне или дари субсидията АКО ВЛЕЗЕ В ПАРЛАМЕНТА, не влязоха, и дариха част от субсидията. По принцип субсидията се полага на париите, всички партии които имат над 1% вземат субсидия, защо не търсите колко милиона субсидия вземат десетките други партии? Другите партии не смучат ли субсидия №19?
|
...
преди: 4 години, 20 дни hash: 41f5d6a976 |
|
23. 17, нищо не видях в ИТН, съвсем не ги хваля. Темата е за Възраждане, затова писах за тях
15
|
преди: 4 години, 20 дни hash: 96bf011921 |
|
24. Не съм №18, но доказателствата са думите на самия крадец от Възраждане. Той ПУБЛИЧНО и МНОГОКРАТНО лъжеше, че се отказва от субсидията. След това си я прибра и "дари" една малка част на крадливата фондацията на един свой приближен ненормалник, който преди го финансираше - Врабевски. Това е, което той самият не крие. Човек, който говори едно, а върши друго се нарича лъжец.
|
преди: 4 години, 20 дни hash: fefaf7d0bd |
|
25. До 24, той каза само ако влезе в парламента ще я дари цялата, ако правиш разлика де, а те не влязоха 2017г така че не знам защо го приемаш за лъжа, но да определно беше пуловинчато обещание което и да беше влезнал на дали щеше да изпълни,това е като референдума на Слави който се кълнеше че ще изпълни и се отметна.
|
преди: 4 години, 20 дни hash: 7ae1516040 |
|
26. А вие Копейкин не го ли виждате че е от ромски произход? И не ми казвайте, че е просто по-мургав, има си циганска жилка. Пък в същото време псува по ромите.
|
преди: 4 години, 20 дни hash: 9b49ad6d82 |
|
27. Възраждане са популисти , а за Слави гласувате защото пее чалга?....хахах. А за Бойко гласувате от страх да си загубите 2та лева в портфейла.
Жалки сте . И наивни.
Заслужавате си съдбата, честно. Лошото е че покрай вас -овцете изгарят и хората
Думите на Ботев и Левски са за МНОЗИНСТВОТО от българите. От изборите става ясно кои сте вие. Вие-мнозинството сте тези заради които държавата ни не става. Вие сте тези,на които все някой ви е виновен, но продължавате да гласувате за погрешните ,поредните изедници.
Пак казвам - заслужавате си го...затъвайте в глад и мизерия и нека и чалгари и пожарникари, и черепа, и педалите ви управляват. Честито!
|
...
преди: 4 години, 20 дни hash: b9dff2f471 |
|
28. До 24 аз не отричам че е казал че ще се откаже, но е казал, че ще се откаже АКО ВЛЕЗЕ В ПАРЛАМЕНТА. Така че лъжа няма, не е бил депутат, затова не се е отказал!
Все пак наемите на офисте на партията струват пари, има и други разходи по париините дела.
|
преди: 4 години, 20 дни hash: b94e741d1e |
|
29. Предпочиташ ИТН пред Герб, но само от гледна точка на настоящият момент, а не от гледна точка на бъдещето. А бъдещето е, че Герб ще ви се стори приказка в сравнение с тях откъм словесни фишеци, неизпълнени обещания и предателства, като за капак на всичко ще са дясната ръка на ДПС. Резултатът след около година и половина, две. Само, че българите не можете да преценявате хората. Вече обясних защо българите няма да видят свестен управник. Проблемът е в тях. И който и кандидат управник, колкото и надъхан да е в началото, колкото и да говори правилните неща, колкото и да си вярва, като вземе властта и там си задоволи инстинкта за самосъхранение който дотогава е бил застрашаван от управляващите, си казва "абе аз на тия мъстии ли живота ще правя хубав. Я у леву" и заебава българите и гледа яко само собственият си интерес. Нали цял живот си е имал работа с българи. Как си мислите, че ще си мръдне пръста за тях? Няма как да стане. Българите докато не си заслужат управникът на който би му пукало за тях, нещата ще са зациментирани. Така, че да спрат да търсят ключа за махане на смъртоносната маска от главата им в лицето на поредният "подходящ управник", тъй като ключът е вътре в самите българи-зад окото им. И явно за това никога не могат да го открият. Докато са задници, на плочата ще се върви все едно и също. Колко време още трябва да мине за да го разберете? Единствената партия която има потенциалът да оправи нещата е РзБ Billy the Puppet. Незнам какво не му е наред на този народ? Billy the Puppet докато беше вътрешен министър направи върху гадовете интервенции които нямат прецедент от комунизмът. Отделно има връзките по света, ползва се с доверие от ЕС и САЩ, обучен агент от ФБР, зад него стоят милионери от САЩ които искат да се изкорени мутренската среда в България за да инвестират тук. А мутро-чалгария не му даде и 1 процент. Еми откъдето и да го погледнем, заслужавате си съдбата българи.
Чорбаджията на курникът
|
преди: 4 години, 18 дни hash: a4f5b2c28e |
|
30. Този яко краде с дружката си Николай .
Колко пари източи от субсидиите няма да казвам. Клиенти ми бяха.
Просто са поредните гнусни отрепки, които крадът с г...за си.
За протестите също плащаха да вият срещу Борисов.
Моят личен избор е да не гласувам , защото всички са боклуци на държавна хранилка!
Знаеш ли ,че на депутатите обядя е 400 лв?
Знаеш ли , че пият уиски 100 гр 35 лв???
Да гласувам поредната отрепка да плюска зя 400 лв докато аз работя половин месец за тези пари.. никога!
Емиграция е решението на всеки читав българин
Останалите нека се радват на куция Слави, Борисов и този гладния вярненски цървул
С къща за 1 млн лева крадени от държавата.
|
преди: 4 години, 17 дни hash: 712463f459 |
|
31. Да, и тук хора с русофобски и параноидни състояния. Имам чувството, че това е някакъв синдром. Много ясно, че Възраждане ще коментират джендъри и гейове, тъй като са свързани с масовата неадекватност и съответно проблемите със здравеопазване и други са неразрешими. Просто хората са супер изветрели и се впечатляват от шарении и глупни. Не се дава шанс на смисленото в България. С каквото и да е свързано.
|
преди: 4 години, 17 дни hash: 94ed80e1bd |
|
32. Аз и на предните избори(на 4-ти април), и сега в неделя гласувах все за Възраждане, само че сега за първи път, естествено с машина! Много е лесно, за секунди става, няма нищо сложно, ама... при тая ниска избирателна активност-е, поне оная престъпна шайка НФСБ-ВМРО–БНД останаха под чертата и повече няма да помиришат власт(искрено се надявам), достатъчно се налапаха в последните години тия т. нар. патриоти! ... Така де, сега наесен нали имаме и президентски избори(да видим кой ше ги организира де, все пак трябва правителство), пак с машината, и дано избирателната активност поне на тях да е по-висока... Но да, и според мен заслужаваха да влезнат сега в новия парламент, много повече от ония "патриоти" и разни други там като Мая Манолова, да речем... Може би и много хора не ги припознават, една голяма част(особено от дъртите) дори не са и чували за Възраждане, а и лидера й, но с тия цифри и проценти работата малко не е много чиста, сякаш...
Изводът-не обръщайте абсолютно никакво внимание на социолозите и данните, които изнасят, всички те агенции и работещите в тях са едни измамници, които ужасно спекулират с цифрите, и определено не показват обществените нагласи и настроения на хората... Просто не са меродавни, не са верните-аз затова на социологията в страната НЕ вярвам! ...
|
...
преди: 4 години, 15 дни hash: 7c43bb2db6 |
|
33. За първи път гласувах в живота си, защото за първи път виждам някой, който наистина да го в грижа за страната. Гласувах от чужбина. И най отговорно ви казвам че аз съм представител на онази група от българи, без които България НЕ МОЖЕ. Ние от чужбина храним вас в България.
В деня, в който България ще се оправи без нас ще е деня в който в нея ще са останали само подлогите на Бойко - 100ина Хил човека бюрокрация и шефове на големи фирми. Т. е никога. И циганите даже не могат да живеят в България без нас..
Възраждане били руски подлоги? А кои са Божков, Слави и Бойко? Кажете ми кой от тях не е правил свирки на Гоцев?
|
преди: 4 години, 14 дни hash: b9dff2f471 |
|
34. 33 Живея в България Моля разясни ми как по точно ти храниш мен?
|
преди: 4 години, 14 дни hash: b9dff2f471 |
|
35. 33 Живея в България Моля разясни ми как по точно ти храниш мен?
Защото аз не виждам ти да ме храниш, но виждам че аз подържам до колкото ми стигат силите нашата обща държава така че ти да можеш да се ползваш от български паспорт българско консулство там където си и всичките права, които ползваш, като гражданин на България.
|
преди: 4 години, 14 дни hash: 7c43bb2db6 |
|
37. 34, тебе точно, мутрите те хранят. Да, прав си. Бъди жив и здрав!
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|