moza morph-subliminals - опасни ли са? - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127386)
 Любов и изневяра (31352)
 Секс и интимност (14922)
 Тинейджърски (22182)
 Семейство (6978)
 Здраве (9983)
 Спорт и красота (4837)
 На работното място (3579)
 Образование (7572)
 В чужбина (1763)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1851)
 Други (20259)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

moza morph-subliminals - опасни ли са?
преди: 1 година, 9 месеца, прочетена 881 пъти
Здравейте!
От известно време слушам подсъзнателни видеа(subliminals).
Наскоро, обаче разбрах, че някои са опасни. Прочетох подробен пост на пострадал от видеата на moza morph, и отдолу имаше доста коментари в подкрепа на поста, че видеата на това момиче са опасни и могат да навредят.
В същото време, обаче имаше и доста коментари, че помагат и няма нищо опасно. Чел съм и коментари под самите видеа на moza- само позитивни. Даже много хора твърдят, че действат мигновено и са изключително ефикасни и има много доволни.
Това момиче има дори видеа, в които обяснява какво представляват тези неща, как ги създава и т. н... Доколкото разбрах, е студентка по медицина и има доста познания по темата, относно това как работи подсъзнанието и мозъкът. Каналът ѝ е, може би най- развитият и известният сред subliminal - creator-ите и съществува от доста време, като до ден днешен качва нови видеа. Има много последователи, което означава, че явно помагат, нейните видеа.
Въпреки това, обаче, щом има и пострадали, се двоумя дали наистина са безопасни, или това е само хейт, за да я спъват по някакъв начин? Преди да попадна на въпросния пост, слушах и от нейните видеа и, Слава Богу, не усещам да имам негативни последствия. ( Човекът, който се е оплакала в поста си, ги е слушал няколко години... )
Въпреки това, се двоумя и реших да се допитам до Вас, дали някой има опит с нейните видеа и да каже, дали помагат или имат обратен ефект?
Благодаря ви предварително за вниманието! :)

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 година, 9 месеца
hash: c522ebecfe
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Авторе, не се занимавай с такива глупости, защото можеш да си увредиш мозъка! Разбира се, че са вредни!

Ако имаш нужда от духовна подкрепа - обърни се към Бога, но от цялото си сърце и душа, и се въцъркови! (В Православната църква! )

Върси при някой по-опитен православен свещеник и поговори с него по въпросите, които те вълнуват!

 
  ...
преди: 1 година, 9 месеца
hash: ed44c6eae2
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Нямам си на идея каква простотия е това, но само като отворих канала и видях titles и thumbnails на около 20-на видеа и гарантирано ми се увреди и моя мозък (без да съм ги play)...

 
  ...
преди: 1 година, 9 месеца
hash: 67f4a88c52
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Само тя знае какво слага в тези видеа и какъв е желаният ефект. Може да ковори всимко, но познавам на живо жертва на хипнотизатор. Хипнозата по подобен начин действа със подсъзнанието като тия видеа. Момчето не ядеше с дни, само с хипнотизатора искаше да си говори, отдели се от приятелите си, започна дори работа при него. Той е един много "известен" "психолог", който просто си търси жертви като това момче.

Сама влизаш в устата на змея.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 9 месеца
hash: 1bd2b089ea
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   Прекалена употреба наистина може да е вредна и не всички са безопасни. Но има и полза от тях - аз например в гърдите бях като гол охлюв, но слушам едно видео и ми избиха косми на гърдите, а съм над 30 годишна възраст! Клипчето е за увеличение на андрогенните рецептори в тялото. Факт е, че няма как научно да се обясни това!

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net