Предложение за участие в групов секс - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (131767)
 Любов и изневяра (32281)
 Секс и интимност (15314)
 Тинейджърски (22351)
 Семейство (7336)
 Здраве (10222)
 Спорт и красота (4904)
 На работното място (3946)
 Образование (7807)
 В чужбина (1828)
 Наркотици и алкохол (1174)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1937)
 Други (21694)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Секс и интимност

Предложение за участие в групов секс
преди: 2 дни, 13 часа, прочетена 1177 пъти
Здравейте на всички, жена на 37 съм, омъжена от 12 години, с две деца. Със съпругът ми не сме имали някакви много големи семейни проблеми, изключваме стандартните дрязги и спорове. Помагаме си, взехме си апартамент, работим здраво и се справяме някак си.

Но през последните няколко години, може би 2 или 3 да са, някак си все едно си омръзнахме. По-малко разговори, по-малко излизания (което да кажем заради малките е нормално), той или гледа мачове или играе игри, аз съм или на телефона, или правя нещо с децата, или ще гледам някое реалити, или ще съм на фитнес и т. н. През деня комуникацията е около 15 минути сутрин и половин час вечер. И това от много време. Секса е по веднъж на седмица, за някакви минути, и по задължение. Дори като ходим на почивка, добре че сме със семейни приятели, иначе бихме умрели от скука.

Не забелязвам на него това да му пречи, но на мен много влияе. Направо се чувствам умряла в кожата си. Преди месец и нещо се реших и си направих профил в сайт за запознанства - не е било с цел задължително да изневерявам, дори и само за тръпката. Сложих си снимка в тяло, без лице разбира се. Съобщенията бяха десетки, явно жените в този сайт бяха кът. Отсях 4-5 човека и започнахме да си пишем когато се засечем. С двама си размених и телеграм.

Преди седмица след работа се престраших да се видя с единия човек - момче на 29, работи в моята сфера та имаме приказка. Видяхме се с него, буквално отидохме на другия край на София, в който аз живея, а съпругът ми работи, поговорихме си в едно заведение, след което дали от алкохол дали от нещо друго - направих му свирка в неговата кола. Само това, без нищо друго. Когато свърших ме хвана толкова срам, че дори не исках той да ме закара, измислих си някаква причина и тръгнах сама да си хвана такси отнякъде. Ревах цяла вечер, бях адски гузна, но до сутринта.

На следващия ден чаках с нетърпение той да ми пише, даже следобед когато го видях на линия, но не писа се уплаших че съм го разочаровала, че е искал само за веднъж и т. н. За радост вечерта той ми писа, с предложение - щели да се организират той и негов приятел + още едно момче, били намерили някакво друго момиче и ме попита дали не искам да се присъединя за групов секс. Като го прочетох и ме полазиха тръпки, само при мисълта. Отговорих му че ще помисля, а той ми каза че цялото нещо ще е идващата събота.

Реших да го направя с мъжа ми, да ми мине целия адреналин и да се успокоя, но само за няколко часа се случи това. В момента съм в позиция половината от мен да умира от желание да отиде, другата половина се спира и се съдя че след това ще се чувствам ужасно, колкото и да ми е скучно със съпруга ми вкъщи. Не знам какво да правя, той ми пише всеки ден, аз му казвам че мисля все още. За всеки случай си поръчах от един сайт еротично бельо, което значи че надделява желанието да отида. Не знам какво да правя, знам че ще си кажете че съм кофти човек и т. н. но....
Та така, ще се радвам ако има жени в моята ситуация да пишат, няма как да ги обсъждам тези неща дори и с приятелки, знаете какви са хората в днешно време, дори и уж близките.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 ден, 12 часа
hash: 507614505a
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

1.   Предложи на съпруга ти да отидете заедно на този групов секс. Може и той да иска малко разнообразие. Не бъди егоистка! Сподели с него.

 
  ...
преди: 1 ден, 11 часа
hash: 4379771eea
гласове:
1 2 3 4 5
  (11 гласа)

2.   Гнус ме е от жени като теб. Типична картинка.. Жена на средна възраст.. Всичко ѝ е наред, съпруг, деца, семейство.. Обаче ѝ доскучало.. И измисля проблеми в главата си, за да не се чувства гузна като тръгне да чупи пишки на непознати от сайтчета.. Хайде, отивай там на развратната среща, да те разпрат двама едновременно. Сигурно ще се почувстваш много добре. Жалко за мъжа и децата ти. Всеки ден благодаря на Бог, че не ме е срещнал с жена като теб.

 
  ...
преди: 1 ден, 10 часа
hash: 92a679447e
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

4.   Хубава измислена история от загорял чичак... Иначе 6 ти пиша, чиче! Надървих се 5 пъти, докато четох писанията ти!

 
  ... горе^
преди: 1 ден, 9 часа
hash: 70003ed999
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

5.   " Неведоми са пътищата Божии"! Ти не е трябвало да се жениш, камоли да ставаш майка! От друга страна много жени остават без брак, деца и семейство, а много биха искали. Вместо да мислиш и да се грижиш за децата и семейството си, ти търсиш разврат. Кога намираш време да общуваш с децата си, да ги възпитаваш, да ги обгрижваш, за да почувстват любов, семейна топлота и уют? Къде са миговете със семейството, спомените,! които ще запомнят за цял живот! Когато си в къщи, ти си на телефона, гледаш риалити или следиш дали са ти писали от "сайта за запознанства"-пиша го в кавички, защото това не са добронамерени запознанства между самотни хора, а търсене на животински секс и извращения, както е в твоя случай. Не мога да ти дам никакъв съвет, защото няма смисъл- ти си на такъв етап на развитие, че майчинството и семейството не те вълнуват и не те привличат.

 
  ...
преди: 1 ден, 8 часа
hash: 6572c917ce
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

7.   Мъж съм.
Какво е това вашето... на някои жени? А една тук се беше изцепила в коментар, че жените сте можели и без секс, а ние сме давали зор...
Има обяснение за тази ваша незадоволеност и то е духовно, не е материално и физиологично. Майка ти и баба ти обмисляли ли са групов секс като теб?
Да знаеш, че после ще имаш много ядове заради това краткотрайно "удоволствие". Само да ти кажа, че знам за случай, при който една жена един път е изневерила на мъжа си и в резултат на това е заразила себе си, мъжа си и детето си със СПИН.

 
  ...


...
преди: 1 ден, 8 часа
hash: 420fe21f92
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

8.   Изневерите никога не са довели до нещо добро. Недей да ходиш.

 
  ... горе^
преди: 1 ден, 8 часа
hash: e6fcedae99
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

9.   Аз ако получа такова, изобщо няма да се замисля!
Да ми напълнят хубаво всички дупки. Ох, кеф!

 
  ...
преди: 1 ден, 7 часа
hash: a38e8d7cb2
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

10.   Мит е, че жените много си възпитават децата, много ги гледат, и много поддържат дома. Ето, само мъже в главата. Сайтове за запознанства, френски на непознати и чуденки дали да участва в оргия.
Кажи на мъжа си.

 
  ...
преди: 1 ден, 7 часа
hash: 60cf56a51f
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

12.   Няма ли поне да се запознаеш с другите - така - директно отиваш и разтваряш крака пред съвършено непознати?

 
  ... горе^
преди: 1 ден, 5 часа
hash: 507614505a
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

13.   "така - директно отиваш и разтваряш крака" - Това е идеята на оргията. Да разтвориш краката пред непознати. Там и им е тръпката на тези жени. Ако бяха познати, няй-вероятно нямаше да и хареса.

 
  ...

...
преди: 1 ден, 5 часа
hash: 3a3d85fb21
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

14.   Ти хубаво ще отидеш на групов секс с трима мъже и една жена, ама дали си даваш сметка че тия тримата ще те напълнят едновременно в трите дупки, а нищо чудно и да имаш лезбоафера с другата жена. Или тя ще те лиже и бърника в дупките или ти ще го правиш с нея, а може и взаимно докато мъжете ви оправят и двете и в някой момент няма даже и да разбереш кой ти го е сложил в задника докато духаш на друг, а третия ти прави сандвич заедно с оня дето те оправя отзад. Доколко си сигурна че може да го изтърпиш това нещо и доколко си сигурна че някоя скрита камера после няма да те направи известна?

 
  ...
преди: 1 ден, 3 часа
hash: 88e93a856f
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

16.   Аз пък се надявам някой от момците да е сложил скрита камера и после видео лийкс в порно сайтовете. Историята е добра - надървих се. А ако изгледам на видео и срещата с разврата - ще си ударя няколко ръкохватки.

 
  ... горе^
преди: 1 ден, 3 часа
hash: e8baaa33e1
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

17.   Здравейте, авторката на темата съм. Прочетох мненията, напълно наясно бях че ще ги има и вечните моралисти, и то все от мъжки пол. Видях и писаници че за възпитаването на децата - какво общо има това? Децата са си възпитани много добре, в добродетели и морал, пък след като станат на 18 и след това, имат си глава на раменете. Не знаех че желанието за секс е амирално, извинявайте. На мъжа ми няма да кажа, прекалено голям риск е. За хората в това "забавление " - да, ще излезем преди това и ще се запознаем, няма да е от главата за краката. Изобщо не знам защо се смесва майчинството с това че харесвам секса, искам да ме чукат но мъжа ми е ленив и не му се занимава. Ами след като той не иска - други ще го правят. Просто е.

 
  ...
преди: 1 ден, 2 часа
hash: 8621b4bd51
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

19.   Тази история или е писана от някой който обича да прави ръкопашен бой с дясната ръка или ако е вярна историята, значи току що си развали семейството официално тука понеже сме анонимни всички... Ще прискоча грубата част ама ако съм на мястото на децата ти ще те оставя да гниеш на стари години в болниците без да ти обърна никакво внимание и ще се молиш ама след дъжд качулка!

 
  ...
преди: 1 ден, 59 мин.
hash: db3555723b
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

20.   Момчето с което се виждаш явно е зависимо от допамин. Това е хормонът на желанието.

Жените така сте направени, че поемате енергията на мъжа и това ви променя. Ние пък мъжете си отдаваме енергията за жените и се изтощаваме по-лесно.

Много по-градивно спрямо всичко което си направила дотук с живота си би било да работиш заедно с мъжа си по темата. Има техники за по-готин секс да се научи, но и също по-добре е да го включиш във проблема ти. Иначе се разделяте, и ти реално поемаш от енергията на това заблудено момче, на което си му развлечение. Като мине време, ще си намери друга, а ти ще развиеш бувства ком него, няма да искаш да живееш с мъжа си.

Сложи си една граница, искаш да пробваш нещо екстремно - ок, обаче това желание како го почнеш - няма край.

 
  ... горе^

...
преди: 17 часа, 17 мин.
hash: 1bc71ef986
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

21.   Представи си отиваш там и се оказва, че другото момиче се е отказало в последния момент и ти оставаш с трима мъже, от които си виждала веднъж единия от тях.
Как ти се струва?

 
  ...
преди: 16 часа, 46 мин.
hash: 8c872cbd32
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

22.   Аз съм организирала тройка с две момчета, но не бях семейна. Като преживяване е страхотно, особено двойното проникване! Горещо го препоръчвам, но повтарям, не бях семейна.

 
  ...
преди: 15 часа, 33 мин.
hash: ced0b4d795
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

23.   До автора, не се обвинявай просто сподели с мъжа си, с годините е нормално семейните и сексуални отношения да вървят така добре както в началото. Дори при много от двойките след десетина години брак секса почти го няма, така че действай по смело, такова тип разнообразие е може да повияе много добре на сексуалните ви отношения. Това е лично моето мъжко мнение

 
  ... горе^
преди: 14 часа, 45 мин.
hash: c526201ba5
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

24.   не каза прави ли секс с мъжа си след свирката и как се почувства

не бързай да приемаш груповия, ако не си сигурна - ще има още оферти, със сигурност и по-добри. наслаждавай се на момента преди да се отдадеш на изкушението

 
  ...
преди: 14 часа, 26 мин.
hash: ab2fd2e507
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

26.   17, личи си за възпитанието. Децата са отражение на родителите си. Страхотни ценности ще наследят. Вместо да ги учиш на нещо, мислиш за мъже и даваш ласки на непознати.

 
  ...

...
преди: 14 часа, 18 мин.
hash: 2284abc274
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

27.   Към коментар 14: Напълно наясно съм какво ще ме очаква там, това за мен е и част от тръпката, нови усещания които в нормалния секс ги няма. Човека с коментара над теб го е обяснил по някакъв си негов начин. Пратиха ми снимка на момичето, готина е... пак ми е ясно какво харесват мъжете и как обичат да гледат целуващи се или лижещи се жени. А и тя е на моите години, няма да е някоя малка кифла. Притеснението ми е единствено дали наистина ще издържа на толкова интензивен секс, с толкова мъже. Колкото до записи и камери - по тази логика хората не трябва изобщо да правят секс за да не ги изтипосат в интернет. Страх ме е разбира се и за това но ако за всичко се страхуваме и ни спира, това живот ли е? Благодаря много за мненията, дори и за тези да споделя с мъжа си - много голям риск е, няма да се получи, прекалено е моногамен и развода е сигурен. Казала съм че до утре ще реша...

 
  ... горе^
преди: 12 часа, 3 мин.
hash: 88e93a856f
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

28.   Искам да присъствам като зрител! Готов съм да платя до 200 лв. за да гледам от някой стол/фотьол в ъгъла.

 
  ...
преди: 11 часа, 53 мин.
hash: 37c63cd87e
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

29.   Напълно осъзнавам, че повечето от тези писания може да са художествени измислици, но за жалост живеем в такива времена, че е също толкова вероятно и да са автентични преживявания на масовката жени, което е ужасяваща концепция.

Авторке,

човек чете написаното от теб и се чуди кое е по-отвратително - самите ти действия или жалките ти, малодушни опити да ги оправдаеш. Наричаш хората тук "вечни моралисти", защото ти казват истината, която не притежаваш гръбнака да погледнеш в огледалото: ти си стигнала абсолютното морално дъно.

Оплакваш се, че мъжът ти гледал мачове, а ти си постоянно на телефона. И какво е решението на една "зряла" 37-годишна жена и майка? Да отиде на другия край на София, за да духа на по-млад непознат. Твоето не е търсене на емоция, а поведение на жена от най-древната професия, само че без тарифата. А сълзите ти след това? Не си плакала от чувство за вина към семейството си. Плакала си, защото за секунда си осъзнала колко противна и жалка си изглеждала в собствените си очи.

Сълзите ти обаче изсъхнаха удивително бързо. На следващия ден вече си чакала като вярно куче въпросният младеж да ти обърне внимание. И когато той ти предлага не романтика, не разговор, а директно да те сподели като парче месо с приятелите си в групов секс, не отговаряш с погнуса, а си поръчваш еротично бельо в готовност за рандевуто. И най-нагло твърдиш, че ще пиете кафе първо, за да не е "от главата за краката". Мислиш, че едно кафе прави факта, че отиваш да те въртят няколко непознати, по-аристократичен? Колко отблъскващи сте модерните жени.

Гаврата с децата ти е най-гнусната част от излиянията ти. Имаш дързостта да твърдиш, че са възпитани в морал и добродетели. Какъв точно морал им предаваш? "Деца, ако ви стане скучно с човека до вас, не дискутирайте, не правете компромиси, не проявявайте разбиране, не се развеждайте с достойнство, а лъжете, крийте се като мишоци и се предлагайте като поставки за пи*ки за едната ефимерна доза допамин. " Ти си абсолютна карикатура на майка и съпруга. Разделянето на майчинството от похотта работи само в твоята объркана глава. Физическата и моралната мръсотия, която се каниш да събереш тази събота, ще я занесеш обратно в дома при децата си и в леглото при съпруга си.

"Ами след като той не иска - други ще го правят. Просто е".
Мъжът ти може да е скучен, може да е ленив, но той не е виновен за твоята липса на елементарна личностна хигиена. Ако не си щастлива... Разведи. Се. Имай доблестта да излезеш от този брак чисто, вместо да правиш съпруга си на глупак, докато ти се изживяваш като звезда в долнопробен, нискобюджетен филм за възрастни. Срам, резил, позор, гордост, любов, лоялност, отговорност и дълг - думи, които не фигурират в речниците на много съвремени жени като теб.

А относно съветничката ти в коментарите, която горещо ти препоръчва двойно проникване - поне тя е имала съображението да го прави, когато не е била семейна. Колкото и морално пропаднали и вулгарни да са жени като нея, ти си нещо много по-грозно – страхлива, себична, користна лъжкиня.

Бягай на тази оргия. Сложи си новото бельо, разюзди се, чекни се, поемай ги по няколко наведнъж. Но когато свърши, не се прибирай при семейството си. Събери си багажа и освободи този мъж и тези деца от присъствието си, защото заслужават нещо много по-добро от теб.

n4h

 
  ...
преди: 11 часа, 20 мин.
hash: 52e70fc433
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

30.   "За хората в това "забавление " - да, ще излезем преди това и ще се запознаем, няма да е от главата за краката. " - абе, ти си направила свирка на единия в колата му като най-долната проститутка, познавайки го от час-два, после нямало да е от главата за краката. Евала!
Жена съм и не смея вечер по тъмно да сляза до магазина в блока ми, камо ли да тръгна някъде с непознати мъже!
И не, не е проблем, че ти липсва сексът, понеже мъжът ти е "ленив". Проблемът е, че си ковра, това е.
И друго ми е чудно - ако в разгара на преживяванията разбереш, че въпросните си падат по садо мазо изпълнения, душене, горене и т. н., какво ще правиш? Ще се обадиш на мъжа ти да дойде да те спаси ли? Или ще кажеш на присъстващите "Ааа, ама аз не знаех, че така ще стане... "? Няма проблем, отивай смело...

 
  ... горе^
преди: 10 часа, 46 мин.
hash: 77be980e96
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

31.   След 10 години и 2 деца веднъж в седмицата е добро число, явно ти си по-сексуална. Той е знаел, че си вкарва таралеж в гащите като те е взел. Мъжа ти също има вина, че не си върши работата, както, но явно си му умръзнала, нищо чудно да прибягва до платени услуги от време на време.

Свирката ще ти я прости, но оргията не, ти също трябва да гледаш никой да не разбира, защото боли повече хората да знаят, че жена ти се Шиба отколкото жена ти да се шиба, все пак мъжете градим авторитет цял живот още 12 13 годишнини, а нещо такова те забива в земята ( всеки може да спечели някакъв вид съревнование с теб само ако спомене, че жена ти я правят каквото си искат, . че да и пари не взема )

 
  ...

...
преди: 10 часа, 38 мин.
hash: 4364190437
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

32.   Мъжа ти също има голяма вина в случая, явно си му умръзнала, но той е длъжен да си върши работата както трябва. Не знам само, какво се опитваш да се оправдаваш, живееш си нормален живот за, който много жени мечтаят. Явно си си курва ппц. Минала си всички стъпки, за да стигнеш дотук. И любимото ми "женски рев ", ама си купила бельо.
Виж сега една свирка може да се прости, всеки може да залитне веднъж, стига никой в близкото и далечното му обкръжение да не разбира, всичко е точно.
АМА ОРГИЯ?

 
  ...
преди: 10 часа, 6 мин.
hash: feffa7318a
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

34.   А ти споделяла ли си всичко описано от теб с мъжа си - проблемите в секса, рутината, скуката? Или очакваш той сам да се сеща? Изневерите не помагат, а създават нови проблеми.

Като се стига до брак (или съжителство на семейни начала) и двамата трябва да са наясно, че се променят с годините, ежедневието с грижите му ги поглъща и трябва да се работи върху връзката постоянно. Не може да очакваш след 10 години, деца, болести, домакинстване, работа, разходи и т. н. да е както при гимназисти без проблеми, в прекрасно здраве и с цялото свободно време на света.

И, ако си провеждала разговори, а няма ефект, защо сте още заедно? Не ти ли е обидно да се криеш с любовници по коли, квартири и т. н., за да не ви види някой?

И, както по-горе са писали - непознат за теб нов човек, а вече се стига до секс, че и предложения за групови изпълнения.. Рискове много - здравни, сигурност, мъжът ти да разбере и да се стигне до трагедии..

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: 4 бр
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net