Споделена история от Други |
Минерални бани
преди: 10 месеца, 25 дни, прочетена 511 пъти
Здравейте, какво мислите за минералните бани в село Ощава, до Кресна. Хубави ли са? Помагат ли ви. Чувал съм, че има мъжка и женска баня. Гол ли трябва да отида, ако реша.
|