 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Каква е тази злоба
преди: 1 месец, 21 дни, прочетена 476 пъти
Много лошо впечатление прави, това че голяма част от коментиращите тук изпитват злоба към авторите. Не им се е случвало нещо, за което се говори в темите, и те веднага казват, че темата е измислена и нападат и обиждат автора. На какво се дължи тази злоба? Има още неща, които ми направиха впечатление, ама няма да ги описвам, само ще кажа, че ми се е случвало да пусна тема, и да ми кажат, че я пускам за пореден път, а аз я пускам за първи...
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 20 дни hash: 8410af53ab |
|
1. Аха, ясно ми е кой си, само от заглавията вече те познавам. Ти си същия безработен келеш, дето е писал десетките теми кое било правилно, кое било справедливо, кое било честно, нечестно и др., и продължаваш да ги пускаш. Безработен, мързелив, безполезен паразит, не ще да работи, мама и тати го хранят, ама бил "бунтар" и бунтове щял да прави. Пълен лигльо и смешник. Изобщо не ти е първата, а сигурно вече поне стотната тема в тоя сайт, защо лъжеш?
|
| преди: 1 месец, 20 дни hash: 49987b682f |
|
2. Да, много е неприятно. Някой пуска тема с проблем, с очакване на адеквате съвет и доста хора му се нахвърлят. Непрекъснато срещам подигравателни коментари или нападателни- ти сам си си виновен, може ли да си толкова тъп. Критики и обвинения. Не е ли този сайт все пак да посъветваш някой да си оправи положението, а не да го критикуваш и нападаш. Аз затова вече в Бг сайтове не пиша- или ще ти се присмеят, или ще те нападат, или ще те обвинят, че сам си си виновен. То дори и сам да си си виновен, ами дайте съвет как човека утре да постъпи по-добре, а не го нападайте. То не стига, че си в тежка ситуация и искаш малко подкрепа, а накрая още повече ти сриват самочувствието. Други пък злорадстват, а най-разпространено е да се хвалят колко по-добре са на твой фон. Например някой пише, че не може да си намери работа и отдолу се изреждат една купчина да се хвалят с колко пари и имоти разполагат. Някой пише, че има проблем с колата си, а отдолу се изливат коментари те какви коли карали за по 100-200 хиляди, жалка история.
|
| преди: 1 месец, 20 дни hash: 209a48db1d |
|
4. Пускат сте много фейк теми и то по няколко пъти, много дразнещо, теми от хора които са на потресаващо ниво и много елементарни, давам пример. Заглавието беше нещо от сорта бившия ми м ж ме изнудва. Всъщност човекът си има нова приятелка и жената иска от него да прехвърли неговият дял на общото им дете, той няма против, обаче тя не иска да прехвърли делят си. В тази ситуация липсва елементарна логика, а интерпретацията е, че мъжът й изнудва, които всеки здраво мислех ясно вижда, че проблемът в цялата ситуация е тя и куп такива теми, потресаващо. И да има значение кой как се изразява, но понякога е добре някой да те "нарита", та поне малко осъзнаване да има.
|
| преди: 1 месец, 20 дни hash: ddd02c1523 |
|
5. Номер 1 Някои хора наистина трудно намират работа И НЕ ЗНАЧИ, задължително , че е мързелив. Хората може да си имат други проблеми и да са решили да напуснат заради ниско заплащане и тормоз от колеги. Не спря да клеветиш невинен човек просто е така от злоба. Спри се малко бе нещастник такъв. То ще ти се върне и на тебе. И да нямаш възможност да работиш. Какъв си ти да казваш, че младите са мързеливи и, че нищо не става от тях бе. Виж се ти бе комплексар смотан.
Ясно ми е какъв си ти си тоя завистливия чичо къде жена няма да го погледне. Къде завижда, че другите имали апартамент. Как можело младите да имат апартамент видиш ли? То бива злоба и комплексарщина, направо. Горкия сменил няколко жени, теглил кредит да се прави на " вървежен " и да ходи на почивки. Знам те кой си. Викаш, че безработния бил търтей, а ти твойте деца не можеш да възпиташ. И те едни прости и тъпи, пропаднали като тебе.
По - добре безработен отколкото простак и отрепка, теглил кредит и завистлив комплексар. Вместо да завиждаш и да гледаш в паничката на другия и да ръсиш злоба и да правиш черни магии си гледай себеси нещастник сбъркан.
Съветвам те да спреш да клеветиш невинен човек в мързел, защото не знаеш болката на другия. То ще ти се върне всичко. За распростанените клюки, за клеветите и за черните магии. Накрая ще се върне тройно към теб и на децата ти. Може и в затвора да отидеш накрая. Ти това заслужаваш да се мъчиш. Щом ти намяш емпатия към страданието на другите и ги съдиш и ръсиш злоба и ти не заслужаваш състрадание. Накрая и тази жена ще те напусне щото вижда, че не си стока. Ще ревеш накрая казвам ти всичко се връща!! После ще ми пускаш теми как жените не ти връзвали и защо младите имали приятелки пък той комплексара нямал жена и никоя не му пускала.
Айде скрий се некъде излишен си дори и за децата си.
|
| преди: 1 месец, 19 дни hash: 3955749e7c |
|
6. Браво на коментар 5, има надежда да се оправим
|
...
| преди: 1 месец, 19 дни hash: 60e8b09871 |
|
7. Няма злоба, има обективност, странична гледна точка.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|