 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Аутсайдер
преди: 1 месец, 20 дни, прочетена 330 пъти
Здравейте на всички,
От много време си задавам един въпрос и не знам на какво се дължи това.
От много дълго време живея сам, отдавам се на работата си, но има един проблем. Нямам приятели, не съм опитвал съзнателно да създам, но усещам нещо друго. Не мога да създам пълноценна връзка за това. Много често хората странят от мен без причина, не ме познават, но в погледа им се усеща агресия и негативна енергия.
Всички, с които съм разговарял, казват че визуално съм привлекателен, имам по - западен характер и държание, възпитан съм и съм добронамерен.
Въпреки това не разбирам на какво се дължи това.
Последното ми "приятелство" беше до 2012 г.
Липсва ми подобна връзка, искам да изляза, да разнообразя малко ежедневния си живот, но това м исе струва трудна задача. Вече съм към средата на 30 - те и имам нужда от такава приятелска връзка, но не се получава.
Понякога имам чувстово, че над мен тегне някаква прокоба. Имал съм и приятни разговори, но мнозинството срещи е било именно такова - с тежка" атмосфера" и енергия.
Хората ли са станали по - лоши или винаги е било така?
Може би не съм намерил подходящата си среда, не знам какво да мисля.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 19 дни hash: d77c0f8ff4 |
|
1. Вземи си куче. Няма по-добър приятел.
|
| преди: 1 месец, 19 дни hash: 61896094d9 |
|
2. Колкото повече време минава, толкова по-трудно става да създадеш приятелство. Хората си имат свои интереси и приоритети- някои са отдадени на семейството си, други търсят адреналин и любовници. Трети се интересуват само как можеш да им бъдеш полезен и да те използват. На работа също много трудно се създават приятелства, там хората са конкуренти и всеки гледа как да се подмаже и сближи с началника, за да направи живота си по-лек, липсва чувство за колективизъм и солидарност. Последно имах приятели в ученическите години, когато имахме общи теми и ни вълнуваха едни и същи неща. Ти си на възраст, когато ти е време да създадеш семейство. Стреми се в тази посока, пожелавам ти късмет и Бог да бъде милостив към теб!
|
| преди: 1 месец, 18 дни hash: 3fdb0fcd6c |
|
3. Подбирай с кого общуваш.
|
| преди: 1 месец, 16 дни hash: eed585899f |
|
4. От автора:
Благодаря ви за споделените мнения. Помогнаха ми, поне с малко.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|