 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Относно хората, които се правят на глупави
преди: 17 дни, 3 часа, прочетена 490 пъти
Има един тип хора, на които можеш да им обясниш нещо буквално като на дете, тоест бавно, ясно, с примери и те пак ще кажат, че „не разбират“. И това не е еднократно. Повтаря се.
Честно казано, трудно ми е да повярвам, че някой може да е чак толкова неспособен да схване елементарни неща. По‑скоро ми изглежда като удобна стратегия: ако се правят на неразбиращи, никой няма да ги занимава. Особено безделниците, там е направо класика. Това дали е преструвка или реална липса на разбиране?
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 16 дни, 6 часа hash: 845f9d0e14 |
|
1. Че то всички жени са така. Не, не се правят.
|
| преди: 16 дни, 4 часа hash: 331d115dbd |
|
2. Това е начин да ти кажат, че не искат повече да разговарят с теб и искат да прекратят комуникацията.
Аз така на интервю за работа понякога казвам, че не зная и не разбирам нещата, които реално ги знам, за да прекратя разговора по-бързо и да си тръгна, когато комуникацията с човека отсреща вече ми е неприятна и безсмислена.
|
| преди: 16 дни, 4 часа hash: a59437b890 |
|
3. Зависи, за някои е бягане от отговорност, за други може да е опознаване на човека и ситуацията.
В двата случая върши работа.
Ако е първият- няма смисъл да се занимаваш въобще. Ако е врзка- бягай, никога няма да поеме отговорност за нищо.
Ако е вторият- изчакай докато видиш някаква реакция, нещо... И преценяваш.
|
| преди: 16 дни, 3 часа hash: f6a53514ea |
|
4. С какво да не ги занимават? Хората се занимават със своите си работи и проблеми. Ти обаче искаш някой да се занимава с твоите работи и твоите проблеми. Никой нищо не ти дължи и не трябва да се занимава с неща, които не го засягат. Да се правят на глупави е по-тактичен начин да покажат, че не желаят да им досаждаш с твоите проблеми.
|
| преди: 16 дни, 3 часа hash: a996f5325d |
|
5. Един познат така се е правен на луд на работата си за да не го пипат за нищо, и накрая го вкараха в психиатрията. Реален случай.
|
...
| преди: 15 дни, 20 часа hash: 331d115dbd |
|
6. Номер 5, психиатрите трудно ще ги заблуди. Явно бързо са го изкарали оттам.
И Андрей Чекатило се правеше на луд, за да не го осъдят на смърт, но не може да заблуди специалистите и го ликвидираха.
|
| преди: 14 дни, 1 час hash: e5c1001baf |
|
10. Ние в работата имаме една такава не особено способна, но прекалено любезна с всички. На всички на рождените дни подарява подарък (220 служители) и задължава някак да имат добро отношение към нея. Има хора, товарени в пъти повече и овиквани, но към тях отношението е друго.
|
| преди: 11 дни, 9 часа hash: cea652d70b |
|
11. Н 6, грешиш.
През 1973 г 8 души влизат в различни психиатрия симулирайки шизофрения. Успели са да заблудят различните психиатри от различните болници. Веднъж вътре настанили се, спират да симулират и започват да се държат нормално. Нито един психиатър не е разпознал нормалното поведение. Включително в записките на психиатрите са "компулсивно писане" когато разследващите отвътре здрави "шизофреници" са си водили записките.
Но (!!! ) повечето болни си дават сметка, че тези хора са здрави! Повечето болни са питали директно дали са разследващи журналисти, полицаи т. н
Дори психиатрите се водят по прикачени етикети, веднъж сложили етикета "шизофреник" в случая, адаптират всичко, което наблюдават към този етикет.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|