Относно хората, които се правят на глупави - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132631)
 Любов и изневяра (32467)
 Секс и интимност (15399)
 Тинейджърски (22376)
 Семейство (7420)
 Здраве (10260)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4061)
 Образование (7826)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21960)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

Относно хората, които се правят на глупави
преди: 17 дни, 3 часа, прочетена 490 пъти
Има един тип хора, на които можеш да им обясниш нещо буквално като на дете, тоест бавно, ясно, с примери и те пак ще кажат, че „не разбират“. И това не е еднократно. Повтаря се.
Честно казано, трудно ми е да повярвам, че някой може да е чак толкова неспособен да схване елементарни неща. По‑скоро ми изглежда като удобна стратегия: ако се правят на неразбиращи, никой няма да ги занимава. Особено безделниците, там е направо класика. Това дали е преструвка или реална липса на разбиране?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 16 дни, 6 часа
hash: 845f9d0e14
гласове:
1 2 3 4 5
  (10 гласа)

1.   Че то всички жени са така. Не, не се правят.

 
  ...
преди: 16 дни, 4 часа
hash: 331d115dbd
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Това е начин да ти кажат, че не искат повече да разговарят с теб и искат да прекратят комуникацията.

Аз така на интервю за работа понякога казвам, че не зная и не разбирам нещата, които реално ги знам, за да прекратя разговора по-бързо и да си тръгна, когато комуникацията с човека отсреща вече ми е неприятна и безсмислена.

 
  ...
преди: 16 дни, 4 часа
hash: a59437b890
гласове:
1 2 3 4 5
  (3992327 гласа)

3.   Зависи, за някои е бягане от отговорност, за други може да е опознаване на човека и ситуацията.
В двата случая върши работа.
Ако е първият- няма смисъл да се занимаваш въобще. Ако е врзка- бягай, никога няма да поеме отговорност за нищо.
Ако е вторият- изчакай докато видиш някаква реакция, нещо... И преценяваш.

 
  ... горе^
преди: 16 дни, 3 часа
hash: f6a53514ea
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   С какво да не ги занимават? Хората се занимават със своите си работи и проблеми. Ти обаче искаш някой да се занимава с твоите работи и твоите проблеми. Никой нищо не ти дължи и не трябва да се занимава с неща, които не го засягат. Да се правят на глупави е по-тактичен начин да покажат, че не желаят да им досаждаш с твоите проблеми.

 
  ...
преди: 16 дни, 3 часа
hash: a996f5325d
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

5.   Един познат така се е правен на луд на работата си за да не го пипат за нищо, и накрая го вкараха в психиатрията. Реален случай.

 
  ...


...
преди: 15 дни, 20 часа
hash: 331d115dbd
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

6.   Номер 5, психиатрите трудно ще ги заблуди. Явно бързо са го изкарали оттам.

И Андрей Чекатило се правеше на луд, за да не го осъдят на смърт, но не може да заблуди специалистите и го ликвидираха.

 
  ... горе^
преди: 14 дни, 1 час
hash: e5c1001baf
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

10.   Ние в работата имаме една такава не особено способна, но прекалено любезна с всички. На всички на рождените дни подарява подарък (220 служители) и задължава някак да имат добро отношение към нея. Има хора, товарени в пъти повече и овиквани, но към тях отношението е друго.

 
  ...
преди: 11 дни, 9 часа
hash: cea652d70b
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

11.   Н 6, грешиш.
През 1973 г 8 души влизат в различни психиатрия симулирайки шизофрения. Успели са да заблудят различните психиатри от различните болници. Веднъж вътре настанили се, спират да симулират и започват да се държат нормално. Нито един психиатър не е разпознал нормалното поведение. Включително в записките на психиатрите са "компулсивно писане" когато разследващите отвътре здрави "шизофреници" са си водили записките.
Но (!!! ) повечето болни си дават сметка, че тези хора са здрави! Повечето болни са питали директно дали са разследващи журналисти, полицаи т. н
Дори психиатрите се водят по прикачени етикети, веднъж сложили етикета "шизофреник" в случая, адаптират всичко, което наблюдават към този етикет.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net