 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Въобразявам ли си?
преди: 9 години, 3 месеца, прочетена 1783 пъти
Здравейте!
Винаги съм знаела, че на работното място не е добре да стават афери, но ме тресна точно там сляпата неделя.
Работя в една от банките, засега все още на стартова позиция. Доволна съм от работата си - в нашия отдел са предимно мъже, млад екип сме, разбираме се чудесно. Атмосферата е много приятелска. Преди около месец ни сложиха нов шеф за отдела. Признавам си, че още като го видях го вписах в графата "красавец", но дотам. Не се държеше зле, но с мен беше по - дръпнат в началото, като че ли ме подценяваше на моменти. С останалите си говореше, шегуваха се помежду си, а с мен само по организационни въпроси. До степен, че дори ми беше леко неудобно от мълчанието помежду ни (аз по принцип не обичам да си мълча с хората). От две седмици, а може би и малко повече обаче има коренна разлика. Един ден просто дойде при мен в обедната почивка, пихме кафе на терасата, смяхме се, шегуваше се. Учудих се адски много, но реших, че просто е в настроение. Само дето оттогава всеки ден е така и става все по - мил. Постоянно ме пита на обяд яла ли съм, нещо от закусвалнята искам ли. Онзи ден бях с главоболие той ми донесе аналгин и ми се скара защо не съм го извикала по - рано. Започна да ме хвали за работата ми, а ако ми направи забележка за нещо ми се оправдава като първокласник, което по принцип не е нужно, все пак аз съм на по - ниско стъпало от него. Все пита как съм, пуска майтапи... и аз се усетих, че вече мисля само как ще ида на работа и ще го видя. Знам, че е необвързан. На моменти след поредния мил жест мисля, че ме харесва. После обаче се замислям, че той се държи приятелски с целия колектив и най - вероятно просто вече се е убедил, че си върша добре работата и съм "заслужила" и аз. Освен това не смятам, че при положение, че в самото начало е имал резерви към мен изведнъж ме е полгледнал така както аз него.. някак си ми се вижда нереално. А много ми се иска да не е! Как смятате вие?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 9 години, 3 месеца hash: f4cf56c512 |
|
1. Ми какво да ти кажа. Жена си, чакаш и търпиш. Ако те покани да излезете - ще те покани, Ако не - здраве да е.
Какво си се размислила.
Според мен те харесва. Не мога да бъда сигурен, но мисля че вече е преминал границата на "генерално приятелско-колегиално държание" към теб. Дори и ти да влагаш съмнение в това, ако 70% от това което казваш е истина, то е така.
Има нещо друго което е хубаво да знаеш. Аз лично от 17годишен, когато започнах да се издържам научих една приказка която трябва да знаеш:
"там от където си вадиш хляба, не си слагай оная работа".
Ако съм на негово място няма да стигна повече от това, което сте в момента и без значение колко си красива, ще изчакам единия от двамата да напусне работа. Бъди подготвена и за този вариант, в случай, че скоро се чудиш защо не предприема нещо.
Пожелавам ви красиви моменти заедно!
|
преди: 9 години, 3 месеца hash: 7cf30386cf |
|
2. Дръж се ниво и професионално, любезно, но достатъчно дистанцирано, ако някой направи тази крачка, то нека да е той. Не знам на колко си години, на като гледам не на много, имай предвид, че работното място и взаимоотношенията с колегите са много подвеждащи. Работех в голяма фирма, отдела в който бях, беше един от най-важните, колегите със самочувствие, важни, почти не общуваха с другите, това много ме дразнеше, имаше много приятелска атмосфера, която след няколко години лъсна колко е била приятелска, така че според мен едно на наум и търпение. Ако се стигне до връзка, при това сериозна по-добре потърси друго работно място и за двамата ще е добре.
|
преди: 9 години, 3 месеца hash: eb439c2d4d |
|
3. Да въобразяваш си.Държи се любезно щото иска да те *** ,да се обзаложим ли? После ще му мине доброто отношение -:)
|
преди: 9 години, 3 месеца hash: 30d5f42bb9 |
|
4. Не се подценявай, явно човекът те е харесал. Това, че не ти е засвидетелствал още някакъв интерес, показва, че иска да се държи коректно и професионално. Освен това, вие почти не се познавате. Не може от краката за главата, при положение, че работите заедно. Вероятно не знае дали си обвързана, дали изобщо имаш симпатии към него. Все пак ти е шеф, може да отдава милото ти отношение на това, че си му подчинена и искаш да се разбирате. Като е красавец, не значи, че всички жени са му в кърпа вързани. А и е нормално, когато подхождат към теб с усмивка, ти да правиш същото. Така че в неговата глава, може да са налице същите съмнения, които са и в твоята. Едиствено времето ще покаже. Това, което можеш да направиш, е да не се дистанцираш от него и да продължаваш да се отнасяш все така добре. Като си говорите, споделяй му нещо за себе си, без да си прекалено открита. Кажи му някакви подробности за семействтото си, за интереси, занимания и т. н., за да бъдат разговорите ви на неангажираща тема, но все пак да може да те опознае. И него можеш да го питаш разни неща, без да навлизаш в личното му пространство. А и предполагам, знаеш как да с държиш, когато искаш да покажеш симпатии, без да си директна. Всичко това ще се усети, но разбира се, не трябва да се натрапва в очите му. Остави го да прецени накъде да отидат нещата, като поддържаш това сближаване, което се случва в момента. На мнение съм, че такова привличане, което се усеща толкова силно, винаги води до нещо добро, и не е за изпускане, независимо от това, че може да усложни малко работата ви. Няма нищо притеснително и фатално.
|
преди: 9 години, 3 месеца hash: fa954541a1 |
|
5. Като чета как си го описала и държанието му към теб, на мен ми прилича на най-обикновен КОЦКАР. Флиртува с теб, това е повече от ясно. Какво обаче всъщност иска? Да си легне с теб. А ако му хареса, може да повторите и потретите... и т. н и т. н. Не се залъгвай по външния му вид. Има толкова много хора, които държат МНОГО на външния си вид и влагат много усилия, за да изглеждат добре, НО отвътре... отвътре са ПЪЛНИ БОКЛУЦИ.
Моето мнение още веднъж е, че този човек просто те иска за свалка и за леглото. Кой знае още колко сваля и сигурно не са му отказали, ако има пари и е заможен, добре устроен в живота. Свикнал е да има жени, така че, ако ти не му вържеш, на бас че ще му е все тая и ще пробва със следващата. Според мен, опитай се да не влагаш много надежди и чувства, защото ще си останеш разочарована.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|