Как да потисна тези мисли? - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (125870)
 Любов и изневяра (31021)
 Секс и интимност (14809)
 Тинейджърски (22120)
 Семейство (6890)
 Здраве (9878)
 Спорт и красота (4809)
 На работното място (3474)
 Образование (7515)
 В чужбина (1733)
 Наркотици и алкохол (1133)
 Измислени истории (802)
 Проза, литература (1789)
 Други (19741)
 Избор на редактора (156)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Как да потисна тези мисли?
преди: 6 години, 7 месеца, прочетена 1512 пъти
Здравейте, момиче съм на 19 години. Преди време имах заигравка с един мъж на 28 години. Желаех го само сексуално и повърхностно, никакви дълбоки чувства. Нещата не се получиха обаче и си хванах приятел, ходим близо година и много се обичаме. Наскоро обаче този мъж ми писа на няколко пъти и аз много дълго време потисках желанието да е в леглото ми. Една вечер не знам защо реших да излязя с него. Той ми обясни, че много ме бил искал, но не е знаел как ще реагирам. Започна да ме целува и всяка част от мен искаше да отвърне. В крайна сметка се осъзнах навреме и си тръгнах. Сега не знам какво да правя, искам само секс от този човек, но сексуалното напрежение между нас е огромно. Как да потисна тези мисли?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 6 години, 7 месеца
hash: cfc023c21d
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Безсрамница, как не те е срам да мамиш приятеля си, с какви очи го гледаш?

 
  ...
преди: 6 години, 7 месеца
hash: 216d829674
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Заради чувствата, които имаш към приятеля си, трябва да прекратиш всякакви отношения с този мъж. Представи си какво предателство е това за човека, който обичаш. Това е ужасно! Твоят приятел ти се доверява, доверява ти чувствата си! Помисли си как би се чувствала ти, ако той има такива помисли към някоя друга жена (това за мен би означавало обида и предателство).
Достатъчна мотивация, която да те държи настрана, е да се възриемаш като поредната бройка на този мъж. Едва ли някое момиче би се гордяло, че е станало 3то, 5то или 10то на някого...

 
  ...
преди: 6 години, 7 месеца
hash: b68a1d10c4
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   А ти забрави ли че имаш приятел? Спри да се самонавиваш за баткото ако не искаш да си развалиш връзката.

 
  ... горе^
преди: 6 години, 7 месеца
hash: eafcc6404a
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

5.   Един въпрос-Щом много се обичате с приятели си защо искаш да правиш кекс с другия или приятеля ти не му е проблем да има рогца над главата?

 
  ...
преди: 6 години, 7 месеца
hash: fdbb92b037
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

6.   Ами как да ги потиснеш - чрез волята си. Спри да си пишеш с него, спри да излизаш с него. Игнорираш го и това е.

 
  ...


...
преди: 6 години, 7 месеца
hash: dadefd873a
гласове:
1 2 3 4 5
  (100228 гласа)

7.   Безсрамница... едва ли някое момиче би се гордяло да бъде бройка... :Д:Д ХАХАХА Няма такъв смях, а може би и той на нея ще й е бройка... а колко мъже най-нагло изневеряват и тъпчат жените си? Жалки смачкани слугинчета и комплексирани тънкопишковци. Момиче прави си кефа, живей си живота и не се притеснявай за нищо. Дали ще криеш от него, дали ще му кажеш, дали ще иска да се разделите- не е края на света, а ти си свободна, не роб на жалките комплексарски стереотипи на жалкото общество, което прави именно това, което плюе и се бие в ганьовските гърди колко велики моралисти са, с какви ценности са видиш ли, не можеш да ги пипнеш!!! ХАХА :Д Абсолютно твое човешко право е да правиш каквото си искаш с твойте връзки, твоето тяло и изобщо с живота си. Мъже да искаш на тоя свят. Никой не е незаменим и никой не е по-важен от ТЕБ. Винаги има начин да си наредиш нещата или да поправиш нещо, само от оня свят няма връщане и няма как да се оправи нещо. Живей си докато си млада /а и като по-стара/, не си пропилявай живота, като се примиряваш и не подтискай нищо, може да подтискаш само такива комплексари, като тея отгоре.
ж21

 
  ... горе^
преди: 6 години, 7 месеца
hash: 216d829674
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

8.   Аз бих добавила едно така да се каже правило на една жена, която ми е като кумир и отчасти нейната гледна точка съвпада с тази на №7. (само отчасти). Та тя казваше следното - че ако докато имаш връзка с мъж се влюбиш в друг, а след това се питаш какво да направиш, кого да избереш - без колебание се раздели с първия!
Наистина можеш да правиш всичко, което би те направило щастлива. Но по този начин гарантирано ще смениш много мъже. Защото нуждите на човек се променят, променят се мечтите, целите... В някакъв етап от живота човекът, в който си била влюбена, вече ще е различен, а също и ти. Веоятно ще изпаднеш в същата дилема, в каквато си сега, но какво пък. Поне ще знаеш към какво се стремиш и че не е никак трудно да го постигнеш. Дори да не се разделиш окончателно с приятеля си, ще преспиш с друг. Какво пък, както твърди №7, нали сме свободни. Но не се изненадвай, ако и с теб постъпят по същия начин, както и ти с мъжете в живота си.
Не казвам, че е фатално да прекъснеш отношения с когото и да било. Това си остава твое право, правото да избираш. Но когато си намерила човек да те обича и това да е взаимно, ако има различия помежду ви се постарайте да ги приемете или поправите... Най-лесно от всичко ще е да го зарежеш, да избягаш от проблема. Поне си дай сметка кое в настоящата ти връзка не те удовлетворява. От тук насетне полето за изява е изцяло твое!
Късмет!

 
  ...
преди: 6 години, 7 месеца
hash: 4d6a5a67c2
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

9.   Идеше ми се да те напсувам като каруцар, ама... не съм и изненадан от това което прочетох... после върви и се оплаквай от връзките си, уличница нещастна..

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net