 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Как да се сближа с момчето,което харесвам
преди: 7 години, 2 месеца, прочетена 1878 пъти
Здравейте! От 5 години харесвам едно момче и просто ме е срам от него, но в същото време много го харесвам. Той е 2 години по-голям от мен и играем заедно народни танци. Понякога погледите ни се засичат и понякога той ме гледа. Никога не сме си казвали здрасти или нещо друго. Странното беше, че дори когато не се виждаме, аз още го харесвам. Започнах да го сънувам и сигурно повече над 10 пъти. Сънувам, че искам да му кажа нещо, но не мога, искам да го заговоря, но не мога. Преди време имахме представление от танците и той стой сам е аз стоях сама и не си казахме нищо. Играем един до друг и ме е срам дори да го погледна. Доста си и приличаме. И двамата често закъсняваме, забавни сме, притеснени, интересни, чисти.. Не мога да го заговоря, защото ме е срам и защото си мисля, че няма да иска да говори с мен. Той е за 10 клас и познавам момичетата от класа му, доста са хубави и така по-яки и едва ли той ще иска да се занимава с мен. Бих искала съвет и мнение по въпроса и БЛАГОДАРЯ!
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 2 месеца hash: c8d8f222c2 |
|
1. Била съм в подобна ситуация и ще ти кажа, че по-добре ще е да говориш с него. Възможно е двамата да се привличате и ако не искаш да си изпуснеш шанса, говори с него. Като за начало му кажи "Здрасти". Поздравявай го, когато се засечете някъде. Питай го нещо. Например нещо от сорта на "Как си?" или пък му пиши ако му имаш фейсбука. Напредвай с малки крачки. Интересувай се от него. Разбирам, че те е срам, но няма да стане ако не действаш. Трябва да събереш увереност и да имаш самочувствие. Пожелавам ти късмет!
|
преди: 7 години, 2 месеца hash: f6b4a2919f |
|
3. Просто го заговори след танците. Питай го дали може да ти помогне с нещо, въпреки че звучи доста странно, давай, нищо не губиш. Примерно, когато тръгне да ти помага, ти си реши за какво, може някое движение или пък за съвсем различно нещо го питай как е такива, разговорът ще потръгне. Давай смело. Късмет!
DefendSofia
|
преди: 7 години, 2 месеца hash: a06e827254 |
|
4. И аз бях в подобно положение. Съвета ми към теб е да направиш крачката. Заговори го, поздрави го, попитай го нещо за общи познати например и след това започни тема за разговор. Най-важното е да бъдеш себе си и да не преиграваш, защото ще се усети. Живота е прекалено кратък, за да чакаме и да се надяваме на напразни надежди. Когато искаш нещо трябва да направиш всичко възможно да го получиш. А ако не се получи значи този човек не е за теб и продължаваш напред. Помни, че времето не чака.. не губи толкова много време за напразни надежди и да стоиш с кръстени ръце. Момичее това са 5 години. След време много ще съжаляваш, че си изгубила това време, за да мечтаеш за някакво момче. По- добре направи нещо, за да си сигурна, че поне си опитала, защото след време винаги ще има едно `ако бях направила еди какво си можеше ли да стане нещо`. Бъди смела и успех!
|
преди: 7 години, 1 месец hash: 9ec5aab897 |
|
5. Благодаря ви страшно много. Трудно ми е да го заговоря, защото нещо ме спира и просто е доста трудно, но ще опитам.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|