Прекалено предаван за да вярвам на жените. - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127219)
 Любов и изневяра (31322)
 Секс и интимност (14908)
 Тинейджърски (22178)
 Семейство (6967)
 Здраве (9967)
 Спорт и красота (4831)
 На работното място (3564)
 Образование (7563)
 В чужбина (1759)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1848)
 Други (20204)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Прекалено предаван за да вярвам на жените.
преди: 5 години, 10 месеца, прочетена 4578 пъти
Здравейте пише ви М на 29.
Ще се радвам модераторите да одобрят историята ми, защото мисля, че съм интелигентен мъж и се надявам да помогна на много момчета и момичета.
Когато един мъж е на 20 години си мисли, че най-важното нещо в живота му е да кара скъпа спортна кола и да го заглеждат маците да ги броика и да спи с повечето от тях.
Е уви аз минах през това, живота ми се усмихна започнах собствен бизнес стигнах до там да имам десетина служителя и да съм финансово осигурен, както и повечето неща в живота и това писва.
На 27 вече мислех по коренно различен начин, еднообразните жени с който се запознавах ме направиха АСОЦИАЛНО Перде, какво ще рече това. Не съм срещал и не мога да срещна Умна жена от, която просто да науча нещо. Всички гледат Парите ти.. Колите ти.. Имотите ти.. Няма Чиста свята жена, която да и пука как си как се чувстваш, имаш ли нужда от подкрепа или просто разходка.
Уморих се от предателства от жените в живота си, то не бяха ходения при по-богати чичковци, не бяха скубения за почивки, обувки, дрехи как може да сте такива завършени егоисти.
Ценностната система на днешните жени е тотално променена, не мога да асимилирам дали изобщо има качествена жена в пълният смисъл на думата.
Обезверих се и то аз се обезверих, които съм финансово осигурен и съм привлекателен и отговорен мъж. Представям си какво изпитват останалите мъже, който теглят кредити за да постигнат стандарта, който искат жените до тях.
Ей хора... осъзнайте се. Жени замислете се.. Има много Адски много по-важни неща от парите и от това да имаш това и онова.
Защо се превърнахте в такива меркантилни чудовища, не мога да разбера.
Не се чувствам щастлив и никога не съм се чувствал. Ето това е най-лошото нещо.
Мъже връстници по-големи и по-малки не си мислете, че когато имате пари ще имате всичко, това е много дълъг път иска се много работа много риск и много безсънни нощи.
И във всичките тези момента ще имате и жени, койтоще трябва да превъзмогнете, като емоция и чувства.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:
51-70 от 70

преди: 5 години, 10 месеца
hash: 3c7c2a338c
гласове:
1 2 3 4 5
  (11 гласа)

54.   Браво, бре, интелигенте! 21 пунктуационни грешки, 7 стилистически, 8 граматически и 5 правописни. Евала! Ако искаш, ще ти ги подчертая в червено. Убеди ни всички, че коефициентът ти на интелигентност е на шест (или седем май беше). Че мен ще ме е срам да те заведа в прилично общество, освен заради майтапа... За какво "ниво" изобщо ми говориш?! Истинското ниво - там, където явно не можеш и да припариш, има други критерии - никой не е преценяван по парите и по колата, а по почтеността, културата и възпитанието. И съответно, освен мъжете, и жените, които ще срещнеш там, отговарят на този стандарт.

От една "озлобена женица".

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: c373aa246b
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

55.   Викаш много си умен, готин, богат, всичко ти е 6 точки, но защо ли около теб няма свестни жени?

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 302b41a689
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

56.   Eгa ти интелекта, ега ти образования! Дето пише с грешки на родния си език - и то елементарни. Обиди се пише, не Убиди, това пък пунктуацията го нямаш за нищо, ама иначе ръсиш мозъци, смешник.

 
  ... горе^
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 382216e25c
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

57.   Здравейте Авторе, мислех да ви кажа мнението си по въпроса, но като видях как арогантно нападате тези, които изразяват мнение се отказах, явно не търпите критика. Хубав ден!

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: fb4f24ba7e
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

58.   Колко забавно, когато някой се зцепи, че е ходил на театър и опера и се вживява, че това го прави Ентелегентен... ХахахахахахахахаХАхаХахахахаХахсхс Това е като с четенето на книги и завършването на вишуту. Хохохо Който е тъп и прост селянин, си е тъп и прост селянин, та ако ще и да спи в операта... И изобщо къде му е логиката...

 
  ...


...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: f774bda2c6
гласове:
1 2 3 4 5
  (13 гласа)

59.   Просто спрете темата, много празни женски глави на едно място.

 
  ... горе^
преди: 5 години, 10 месеца
hash: a8a54e95a8
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

60.   Абе хора спрете с това колко бил интелигентен,важното е,че човека дава хляб на няколко души ,а вие от завист ще се изядете.
Ако Динко от Ямбол беше написал подобна тема 100% нищо нямаше да му разберете,щеше на всяка втора дума да прави грешка,но той също дава заплати,също има успешен бизнес,кара Г класа,S класа и т.н .,въпреки ,че е абсолютна 0 по IQ.
Спрете със завистливите коментари и отговаряйте по темата.
Ако автора не беше споменал,че е работодател щеше да има 5-10 коментара с точни отговори по темата,а сега.....

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 72da6f770a
гласове:
1 2 3 4 5
  (13 гласа)

61.   Много смешни реакции.

Авторе, не им обръщай внимание.
Нормално е бета мъжете да защитават леките жени, те се надяват тайно да влязат в 20% от топ мъжете и да имат достъп до много сексуални партньори - това е.

Представи си същата тема, обаче написана от жена, отговорите ще са диаметрално противиположни!

Стига се до такива висини, че... ако мъжът изневери е виновен, ако жената изневери, пак мъжа е виновен.

Нормално е жените да се държат така, при положение, че могат да правят каквото си поискат без никакви последствия.
Дори имат правото да си убиват неродените деца, че даже им ръкопляскат колко са прогресивни и модерни.

Е, тука се хванаха за думата, че парадираш, пубер си бил и прочее.
Ако нямаше пари, коли и бизнес, щяха да кажат, че си некадърен и пак щеше да си виновен ти.
Ти сам забеляза, че смениха темата на разговора - защото не искат да си признаят реалността.

Повечето мъже са станали путки, повечето жени - курви! Факт.
Затова сме измиращ народ!

Това съм го писъл и преди, факти:

- 80% от жените правят секс с 20% от мъжете (както 20% от продуктите носят 80% от печалбата, 80% от парите и земята се притежава от 20% от мъжете и т.н.)

- Много повече жени са правили секс с девствени мъже отколкото обратното.

- Почти 100% от разводите са по инициатива на жени, защото намират по-изгодни финансови условия.

- Мъжете нямат почти никакви права върху собствените си деца.

- Жените за мнозинство в университетите.

- Пълно е с обяви за работа където е обществено прието да се дискриминира по пол.
Пробвай се да пуснеш обява, че търсиш само жени - няма проблеми, ама пробвай обратното да видим какво ще стане.

- Жените масово манипулират чрез секса и се възползват нагона на мъжете. Станало е "нормално" тея дето те плюят тука и защитават курвите - за тях е станало нормлано да пускат 14 годишните си дъщери да се разхождат полуголи!

- Станахме "равни" и жените напълниха държавната администрация, управленските постове, медиите, академията и прочее. Ама не се натискат за докери, строители, комбайнери и прочее. Масово се наемат жени, само защото са жени.

- Ако си жена и нямаш добри доходи и професия, няма пробелеми. Ако си мъж - си смотаняк.
Достойните професии които изискват физически труд и крепят цивилизацията се изпълняват на 99% от мъже които живеят в тихо отчаяние. Или са сами, или жените им се гаврят с тях.

- Повечето жени имат минимум 2-3 пъти повече сексуални партньори от мъжете.

- Повече мъже се самоубиват

- Повече мъже са бездомни

- Повече мъже са жертва на трудова злуполука

- И т.н. и т.н. и то не само повече, а МНОГО пвече

Мога да продължавам още, но ще ме изкарат, че мразя жените...
Което са глупости, обичам жените, просто не обичам да казвам на черното бяло. Такава е реалността и тя не е паднала от Марс, това са целенасочени глобални политики, няма как да превземеш света финансово и подмолно, ако има силни мъже.

Семейната единица е под усилена атака и това най-добре се постига с подтискането на мъжете.

Горе главата.
Мъжете, истинските мъже са тези които ще обърнат тази тенденция, но още е рано. За да се гради наново, трябва първо да се изрине сраторо.
Нещата ще се оправят след време и мъжете и жените ще започнат отново да се уважават и допълват.

Жените са по-добри от мъжете в едни области, мъжете са по-добри в други.
Проблема е, че мъжките позиции се заемат от жени, а жениските от мъже. Това не става случайно, това се подстрекава.

Тия коментари които те нападат тука, не им обръщай никакво внимание.
Мнозинството от човечеството, исторически погледнато - винаги е грешало. Това което малцина МЪЖЕ са дали на света, винаги е било посрещано с отпор, подигравки, че дори и войни и убийства.

Остави ги да си мислят, че земята е плоска и работи върху себе си.

Остани сам извество време, продължавай да работиш, чети, спортувай.
После ако все още искаш семейство, страни от курви и се научи да ги разпознаваш, със свестните жени ще се намерите по естествен път, ако е рекъл дядо Боже.

Не е важно количеството, важно е качеството.
След 100 години, може само 100 нормални мъже и жени да са останали, но те ще се намерят един друг и ще бъдат по-ценни от милярди пропаднали души.

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 50648cecc4
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

62.   Ооо милия той... Надяваше се, че сега всички задружно ще плюят до изнемогване по жените ама Нямааа... Хахахсхаха И сега ревем да изтриват комплексарската и женомразска тема в стил ганьо. Хахахаха

 
  ... горе^
преди: 5 години, 10 месеца
hash: b0b7a06ee9
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

63.   Авторе, веднага ти отговарям защо всички ти наскачаха така. Много омраза бълваш, приятелю. Диалога не е конструктивен. Изнасяш теза, че жените не ставали, ама нито даваш примери, нито логически връзки и най-малкото не даваш решения.
Повечето хора са като теб, идват тук да бълват помия.
Не ме разбирай погрешно и аз съм много предубеден към жените и изобщо вече спрях да се занимавам с тях. Егоизма ми да се размножавам умря още на 23год, а вече съм на 39. Но моето решение е, че от време на време ходя на ретрийти в Тайланд в един манастир. Надявам се остана там за постоянно в близко бъдеще. То и да има скапани жени, ти нито можеш да ги промениш, нито те себе си могат. Но пък може да промениш себе си, като не ги мразиш толкова.

 
  ...

...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: aadd1259d4
гласове:
1 2 3 4 5
  (12 гласа)

64.   Просто спрете темата. Много празни мъжки глави на едно място.

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: e98a0be07f
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

65.   61. Много точно написано!

 
  ... горе^
преди: 5 години, 10 месеца
hash: b65c222132
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

68.   Aвторчо, не се казва "в предвид", а само "предвид".

От вътре може да ти дойде и да го кажеш "из на в предвид", щото и така съм го виждал от слабоумници, подобни на теб.

Или си трол, или наистина си зверски тъпунгер, което вече десетки хора тук ти споделиха.

Ама на чиляци като теб, с отявлен God complex, очите не се отварят... вие си тънете в блажено неведение до сетния си дъх.


Братан.

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 3f4020c657
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

70.   Не вярвах, че има толкова компексари, никога не бихте си позволили да ми говорите по този начин, само и единствено тук, защото всичко е анонимно, иначе се приете и говорите като мишки.
Номер 61 ви го каза, дано узреете да го асимилирате и разберете.

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 02fe6b685e
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

72.   Така като те чета, ми звучиш като повечето мъже в Бг, за които жената е безпалтна прислужница и инкубатор. Нищо, че работи наравно с мъжа и се издържа сама, трябва да изпълнява и всички останали задължения, докато мъжа си клати краката и паразатира на нейн гръб. Недай си боже, случайно да поиска нещо от теб - край, значи е меркантилна. По принцип, аз когато обичам някой мъж, ми идва отвътре да му правя изненади или подаръци от време на време, за колкото ми стигат парите. На вас повечето мъже, честно казано не мога да разбера какво не ви е наред? Само за пари говорите, такива сте скръндзи, че ако стане нещо, и семейството си не можете да издържате, защото как така вие ще давате пари на жена си.. Тя е все пак само безплатна прислужница. Това и в арабския свят го няма. Вземи се малко в ръце, честно.. Виж се какъв си егоист. Дори и някоя да те обича, тя пак ще избяга от теб. Ти не можеш да различиш използвачка от нормална жена.

 
  ... горе^

...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: f01bdbfe58
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

73.   Хахахаха, сега пък Убиди и рОгатни! Хахаха!

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: cc89ddd3d5
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

74.   Сещам се и за други, като теб съд същите разсъждения ще си останат цял живот сами, защото са съвършенни.

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: fce2f834b3
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

75.   Аз съм 21.. па я пак да питам в тая тъпа и проста тема, какъв бизнес въртите вие 26 годишните ?
И аз съм на 26, кажете какви бизнеси въртите млади хора ?
Искам да съм финаносово независим и да си пуша пури, докато пия Dalmore Cigar Malt и лежа в Италия на вилата си.

А иначе по темата: Първо, не се занимавай с глупости. Второ, всички неща са глупости ;)

 
  ... горе^
преди: 5 години, 10 месеца
hash: 22c8a916c0
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

76.   "Ценностната система на днешните жени е тотално променена, не мога да асимилирам дали изобщо има качествена жена в пълният смисъл на думата"- ами жените станаха такива, защото мъжете станаха лекета -"Когато един мъж е на 20 години си мисли, че най-важното нещо в живота му е да кара скъпа спортна кола и да го заглеждат маците да ги броика и да спи с повечето от тях. " Когато ги олигавите на 20 години, какви свестни жени търсиш? Сами си избрахте този джендърски начин на живот, времето на свестните жени отмина, вече ще карате на еднодневки!

 
  ...
преди: 5 години, 10 месеца
hash: bcaca74763
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

79.   това ме кара да се гордея с моето момиче, може да не съм бизнесмен, богаташче и да имам много пари, но имам една много мъдра, която не е такава, и която застава винаги до мен в богатство или бедност!

М20

 
  ...

51-70 от 70
Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net