Дали ме харесва? - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (128177)
 Любов и изневяра (31511)
 Секс и интимност (14998)
 Тинейджърски (22214)
 Семейство (7033)
 Здраве (10035)
 Спорт и красота (4846)
 На работното място (3634)
 Образование (7626)
 В чужбина (1771)
 Наркотици и алкохол (1150)
 Измислени истории (811)
 Проза, литература (1867)
 Други (20523)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Дали ме харесва?
преди: 5 години, 9 месеца, прочетена 1188 пъти
Здравейте! Харесвам много едно момче, по-скоро е мъж всъщност дори не знам на колко е може би около 30. Аз съм на 19, ако има значение. Като ме види ми се усмихва, гледа ме не само в очите, забелязах го как гледа устните ми докато говоря, трябваше да говори с мене веднъж и като дойде при мене ме гледаше само и ми се усмихваше без да казва нищо, и на мене вече ми стана неудобно и аз започнах разговора. Възпитан е, изглежда много добър и мил, но се чудя дали ме харесва. И как да му покажа, че го харесвам, за да може евентуално да предприеме някаква крачка?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 5 години, 9 месеца
hash: 4fa9259a5e
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Да, от значение е разликата в годините. Няма нужда да му показваш нищо. Той, ако има интерес, ще се задейства.

 
  ...
преди: 5 години, 9 месеца
hash: e3898a435e
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Защо се занимаваш с батковци? Ако наистина е около 30, иска само едно от теб. Като го получи ще изчезне. Намери си момче колкото теб, да не си трошиш главата с някой 30-годишен.

 
  ...
преди: 5 години, 9 месеца
hash: 2c9f260a76
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Авторката:Всъщност разбрах, че е на 24 години и се познава с баща ми и хора, които са ни близки както и на него, и не смятам, че би се възползвал от мене, но никога не се знае в крайна сметка.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net