Споделена история от Любов и изневяра |
Любовна проституция.
преди: 5 години, 3 месеца, прочетена 1336 пъти
Снощи в заведение, (не особено изискано) видях нещо което ме потресе. Момиче може би около 20, но едва ли е на повече 25. Седеше на маса и разговаряше с момче на около същата възраст. От тоалетната излезе и седна на съседна маса. Мъж може би над 30. (Нямаше младежки вид, ама не беше и стар).
Погледна ги и извика сърдито Ейй. Момичето обърна веднага поглед. И той направи жест ела - ела. Момичето стана, момчето стъписано стана и то. Момичето му направи жест, стой стой. Беше уплашено. Отиде, и мъжът и каза да седне. Сложи си ръката върху нея, погледна я. И попита. Кой е тоя вече със спокоен глас. Момичето не уверено. Ми един приятел. Той се поусмихна леко. И пита дали го харесва. Тя се изчерви наведе глава и каза неуверено Не. Той се усмихна още по широко. Повдигна и главата, като сложи ръка под брадичката и. Погледна я и спокойно, но бавно и каза. Запомни, с времето ще разбереш, че Любовта не е толкова важна, колкото това да имаш тука. И посочи чинията, няколко пъти. Тя се изчерви наведе глава. Той повиши тон. Хей. Тя вдигна глава и го погледна. Взе едно картофче с кетчуп. И го поднесе към устата и. Тя леко се дръпна. Той повиши тон. Хайде. Тя го изяде. Докато го ядеше. Той се притисна към нея. Като го изяде. Хвана главата и я целуна. Тя се стегна. Но стоеше неподвижно. Такава отврат. Идеше ми да хвана стола и да го забия в главата му, явно беше че тя не изпитва желание към него, по - скоро страх. Но само се стегнах и гледах втренчено. Той погледна към момчето. То също се бе стегнало, стискаше масата и бе с изкривено лице. Той направи жест към него и му каза да отиде на тяхната маса. То отказа, каза че ще си ходи. И стана. Мъжът каза че ще го почерпи, но момчето пак отказа и отиде да си плати сметката. Мъжът огледа заведението и като видя че съм се втренчил в него и да стискам масата. Спря поглед на мен. Не знам защо и се вбесявам, но за части от секундата, свалих поглед на долу. Вдигнах го веднага, той пак я гледаше. Тя бе навела надолу поглед и гледаше масата. Каза ѝ. Исках да разбера от кой е той, ама не дойде. Бе напълно спокоен. Тя каза, че се знаят от преди учили заедно в средното. Той пита дали са само познати. Тя го погледна и отговори твърдо. Да, не се притеснявай. Той направи пауза, тя пак сведе поглед. Той я потупа по - рамото. Каза че нищо не е станало. И зяпна тв. Очите ѝ се насълзиха. Не издържах станах спрях се, исках да му се разкрещя да не я тормози. Нищо не казах, погледнах на около, никой не реагираше, даже не гледаха на сам. Платих и излязох. Хвърлих бърз поглед към тях. Той говореше нещо, тя го слушаше и го гледаше. Имаше бира пред нея.
Бях на 1м от тях, тв беше тих. Пък и те не говориха тихо. Ако не бях се загледал в тях, нямаше да ми направят впечатление, но сега се загнездиха в главата ми.
После попаднах на статията любовна проституция, там се описва, че не е толкова неморално, тя да е нещо като държанка, той да я издържа, тя да му позволява много работи. И аз познавам много жени, който биха се продали за пари. Но това чак ми стана гнусно.
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 5 години, 3 месеца hash: c1f2d5108e |
|
1. Здравей. Нещата, които описваш, звучат като престъпление според мен. Ако възрастния човек се отнася така с младото момиче, това е психически тормоз и използване на човек; това са неща, които не са наред и няма как да бъдат. Аз не знам каква е най-добрата реакция да се предприеме в такава ситуация, може би някой по-вещ ще може да каже. Надявам се хората да не се поставят в такива ситуации, ако имат избор.
|
преди: 5 години, 3 месеца hash: 295b24e8e7 |
|
2. Едва ли е проституция. По - скоро насилник и жертва. Много жени в днешно време са подложени на насилие и ги е страх, мъжът да не преврати и да не ги убие. Седят и търпят, а вътрешно искат да избягат. Но кой ще им помогне, ако мъжът е достатъчно луд ! От вчера е и поредната статия за мъж, който е заклал жена си. Прави си изводите. Много жени се нуждаят от помощ !
|
преди: 5 години, 3 месеца hash: 6d29dd0303 |
|
3. Пак измислена тема, има такъв раздел, пускайте ги в него, бе „писатели“!
|
преди: 5 години, 3 месеца hash: 4cdb6f43f1 |
|
4. Нормално за България. Съвременната българска сучка за някой друг лев, какво ли няма да направи за съжаление...
https://youtu.be/9W5MWVmx8aw
|
|