 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Българин и рускиня - трябват ми съвети
преди: 4 години, 11 месеца, прочетена 5693 пъти
Здравейте.
Ще помоля по темата да пишат само хора, които са компетентни по въпроса за връзка между българин и чужденка (в моя случай рускиня).
От няколко месеца си пиша с една рускиня по електронната поща. Аз винаги си пиша на български и тя ми отговаря с долу горе читав български (каза ми че използва програма за превеждане).
С тази рускиня с течение на времето открихме доста общи неща помежду си. Тя дори каза че много ме харесва и иска в най-скоро време да се видим. Дори планува да ме посети - да дойде тук в България за да се види с мен. И че също би дошла заради мен да живее тук.
Нямам против това, но ме притесняват някои подробности. Като например - тя говори САМО руски. Не знае никакъв друг език. При реална среща - би било много трудно да се разберем. Аз руски изобщо не знам. От чуждите езици знам само английски...
Освен това ако тя дойде тук - ще й трябва ли някаква виза или нещо подобно? Колко време има право да остане? И ако се оженим примерно - това значи че получава българско граждантво директно?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 3b24a97498 |
|
1. Доколкото съм запознат, тя може да стои в България за известно време, без да и трябва виза, но мисля че след три месечен престой, трябва да и се издаде такъв документ.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 3b24a97498 |
|
2. От коментар номер 1:
Все пак, попитайте в руското консулство, там може да ви дадат по-добра информация, аз само предполагам.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 6514798f7f |
|
3. Виж сега. Ако се запознаеш с рускиня, която вече е в България, трябва да си крайно внимателен и поемаш голям риск да се натресеш. В смисъл ако ще се жените - ако е за мушкане, давай смело. А тя даже не е тук, а някъде в Русия. Толкова ли си отчаян и нямаш избор? Не си губи времето - после ще те е яд не само за нервите, а за изгубеното време, което е можело да вложиш в някоя по-перспективна.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 742bd03797 |
|
4. Не получава българско гражданство при брак и никога няма да получи.
Трябва й виза и ще й трябва за много дълго време. Опциите й да пребивава в България свободно е чрез разрешително за пребиваване, което е много дълъг и изключително скъп процес.
Брака сигурно би го улеснил, но в случай,че не бързате с подписа ще трябва в продължение на 5 години през 6 месеца да пътува до Русия и да оправя документи и там, и тук. Преди години искаха чужденците да си отварят фирми, за да имат разрешително за пребиваване, но сега дочувам,че това отпаднало.
И да, няма да се получи нищо щом не може да комуникирате свободно.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: de6485757e |
|
5. Не знам за рускинята, ама задължително бягай от българки. Очаквам другите да кажат как тя ще те използва да вземела гражданство , щото нали уж сме страна от Европейския съюз, а в Русия е мизерно. Като цяло една голяма част от жените по света не станат, ама ако търсиш все пак нещо приемливо при българките няма да го намериш. Ако искаш да намалиш риска да си докараш ядове на главата, не се занимавай с българки. Иначе срещни се с тази, нищо не губиш, все пак не си тръгнал да се жениш за нея. От тях има много използвачки, пък и имат проблеми с алкохола. Ориентирай се към чужденки, пак си я има вероятността да се натресеш на нещо долнопробно, но при бъргарките шансът е почти 100%. Дано модераторът да е мъж, нищо че пак не е гаранция, че коментарът ще бъде одобрен.
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: c1ab538e86 |
|
6. Пиши си, няма лошо...
Ако вземе да дойде, шибай и я изпращай обратно към Русия
Само още един съвет- НЕ ИЗПРАЩАЙ ПАРИ! Ще ти обясняват вероятно, че и трябват пари за виза и билет, но това е измама!
Иначе има много красиви рускини( аз живея в Москва от няколко години), но рускините са супер меркантилни!
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: e2340095c3 |
|
7. Ти си евентуалният и вход в ЕС, не е успяла да се пласира от раз по на запад, може би. Булки рускини, украинки, белоруски, молдованки се продават на кило из всевъзможни сайтове. Най-големия руски експорт след газа, наред с водката са жените. Която е по-тарикат намира балък да се омъжи, с останалото зареждат бардаците.
Не знам толкова ли си наивен, че да се хванеш на номера стари колкото света. За да дойде ще и трябва виза и самолетен билет плюс поемане на издръжката. Познай кой ще е балъкът дето ще и ги осигури? И на колко други е писала/пише същите палаври?
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 48af6cc5f0 |
|
8. Аз съм завършила висшето си образование в Москва и до ден днешен поддържам контакти с приятелките си от студентските години. Прекрасни жени! Нищо лошо не мога да кажа, но все пак това е културният елит. Именно от тях зная, че има една категория дами, които на всяка цена искат да се омъжат в Европейския съюз, защото това им отваря много врати. Гражданство не се получава толкова лесно дори при сключен брак. Виза трябва, ако гостуваш на някого. Вадила съм визи на приятели, за да дойдат на почивка.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 756829524f |
|
9. Хахаха брат, бягай далеч. Аз се запознах в тиндър с една рускиня, веднага си допаднахме и на другия ден и купих билет да се видим в кипър, защото беше най-лесно, без виза за мен и само 20 евро с wizzair и за нея електронна виза, но 400 долара, които аз платих естествено. Видяхме се, ама нещо не беше ок, хванах я още тогава в някакви мътни схеми ама отричаше, но все пак плаж и тн и всичко протече ок, разбрахме се да се видим в България след месец, купих и билет и дойде. Две седмици беше тук и всичко беше уж супер, вече за постоянно искаше да се премести, да се женим почна да ми говори. Разбрахме се да отида за нова година в Русия да се запозная с родата и да им кажем, че ще се мести при мен. Ето тук стана интересното, отидох, запознах се с тях, много готини бяха роднините и и много ме харесаха, но и идея си нямаха дъщеря им какъв боклук беше ;) На следващия ден всичко се изясни, другия и ебач ми писа направо на смс че ни лъже трима здраво. 6 часа ми се моли курвата долна, ама какво бях прочел не е истина, такъв долен боклук не бях срещал, спи с мен, с тоя дето ми писа и май още някакъв и всички ни лъже, освен това чат пат се ебе за пари с непознати от тиндър, разни вебкам простотии също и лъже всички за пари, на кой дължи 500 на кой 1000 евро, на мен само 250 хах. А иначе симпатично момиче, можеше да излъже само един, ама тъпа и долна свиня. След 6 часа кеф за мен докато я гледам как реве и се моли за прошка, осъзнавайки, че изпуска своя най-добър шанс за нов живот (което искаше много, това нов живот ако чуеш да знаеш, че има нещо много гнило в сегашния и бягай, щото аз не го разбрах като ми го казваше в началото) си събрах нещата и се махнах. Като се прибрах в България от летището направо в цибалаб да си направя всички кръвни тестове щото пълна долнопробна курва, но за щастие всичко беше ок, а и след 3 м. направих повторен :D Тя разбира се ми писа безброй пъти да се моли в тия месеци докато не го блокирах тоя боклук след като и казах всичко, което и спестих тогава .. така, че бягай от тия рускини, намери си от беларус - от тях само добри впечатления, защото не са долнопробни курви като рускините и още по-големите утайки украинките. Успех :)
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: f0ae46ef0b |
|
10. Чужденките са по-добри от българките, поне стотиците, които аз познавам... прави си сметката.
Обаче съществуват и такива групички, които както упоменава номер 6, може да ти се примоли да й изпратиш пари за пътуването и виза. Повече от 95% от тези са много известна интернет измама. Понякога дори не си пишеш с жена, ами с психолог, който те научква какъв си и ти чеше егото докато изпратиш парите и после пуф, нищо.
Има и такива, които наистина нямат парите за пътуването и виза, и наистина са с добрите намерения да намерят щастието в друга държава, НО! наистина е много много рядко (да нямат парите).
Както и да е, пожелавам ти успех! Но не прави както номер 6 - да я е*еш и да я разкарваш. За мен той е просто животно без никаква човещина.
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: 2f9c5d4870 |
|
11. Направи проста проверка - кажи нямам много високи доходи, ела на свои разноски. Няма да ти пише повече, ще те блокира. Гарантирам ти го! Те мъж без пари не признават. Това рускинята е страшно нещо - пие като смок, харчи като луда, ама чужди пари.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: e2340095c3 |
|
12. Човек, то че си попаднал в схемата за балъци е ясно, ама като ти се е@е толкова една нашенска проститутка ще ти излезе по-евтино и ще ти свърши същата работа. Не е нужно да се влачат корви чак оттам.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5b85ff84ed |
|
13. 5, 10, клетите заблудени душички. Сами са си го нахендрили и сега българките им виновни...
Авторе, това с рускинята е много съмнително. Случи се на един приятел, пишеха си. Има много голяма вероятност да се опитва да те излъже, за да дойде в България за да живее по- добър живот или просто да се докопа до парите ти. Пък после българките не ставали, хахаха.
Ако искаш, пробвай с тази руския, но бъди много предпазлив. Изглежда съмнително, но все пак, може да излезе нещо. Бъди нащрекю
Black Sabbath
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 4b5ce45853 |
|
14. До 3:
От Закон за чужденците в република България.
"Чл. 24. (1) Разрешение за продължително пребиваване могат да получат чужденците, които:
...
5. имат основание да им бъде разрешено постоянно пребиваване или са сключили брак с български гражданин или с постоянно пребиваващ в страната чужденец;
"
Това директно елиминира нуждата от всякакви визи, разрешителни и прочие. Може и да има по-дълъг престой на границата, но един добър адвокат на телефона, може да се справи бързо с подобни "обърквания". Три години след сключеният брак, лицето чужденец лица право да получи българско гржданство.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: f0e636d65c |
|
15. Рускините са по-алчни и от българките. Чужденки само скандинавки, словачки, унгарки и полякини, но при тях си зависи. Другите или са алчни (повечето от Източна Европа) или грозни (англичанки, испанки, португалки, французойки, гъркини, германки)
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: 1dc1373904 |
|
16. До Black Sabbath
жените от всяка раса са си жени, но болшинството българки са достатъчно прости за да си мислят че са нещо повече от другите.
Обаче точно българките гледат много повече парите и имотите, които могат да докопат, отколкото човекът до тях. Мислиш, че няма достатъчно богати руснаци на които може рускините да се предлагат ли? Има, но трябва да бъдат роби, а при мъжете тук оценяват човещината.
Ти си заблудената душица.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: fe4be11fb1 |
|
18. Като препатил с рускиня ще ти кажа - бЕгай не с 200, а с 200 000 км/ч!
Дори да те те използва да и пращаш пари (не го прави по никакъв повод!), рускините са готини като любовници, но отвратителни като съпруги. Никога няма да даде 1 ст. за общия бюджет, само ще и си идлъжен, вечено ще си виновен, България все сещо няма да е как в Матушка и това ще е твоя вина и на "тъпата България".
Развода с рускинята ми беше най-щастливия ден в живота!
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 302a8c974f |
|
19. Стига бе хора! Няма значение дали е рускиня, американка или англичанка вярно рускините има страхотни боклуци сред тях съгласен съм.. но какъв е шансът ако си намерите американка или англичанка няма да ви изневерява и мами? Всичко зависи от самия човек в края на краищата
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: b663bfc180 |
|
20. Да, рускините са меркантилни. НО аз не виждам абсолютно нищо лошо в това, да се грижиш за жена си, за майката на децата си. Но пък може би за някой руски алкаш ще е проблем, де да знам. Между другото, рускините бягат от Русия не само заради жизнения стандарт, а и заради мъжете там- ниски, дебели, много пият. Абе те не се различават много от българските си колеги))))
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5b85ff84ed |
|
21. 5, 10, поправям се. Наистина повечето българки са боклук. Извадят си балконите, заврат си клиновете в онея работи, мумифицират си физиономиите с грим и край, мислят се за принцеси. Но българските мъже не са нещо по- добро.
Black Sabbath
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: da13113d8a |
|
22. Номер 13, 5 и 10 изобщо не са заблудени. Айде да си го кажем направо. По-меркантилни от нашите коври няма. Аз от българки нищо добро не съм видял. Бившата нито искам да я чувам , нито искам да я виждам. Българските жени са вечно мрънкащи, надути до безобразие и както споменах невероятно меркантилни. Сегашната ми жена е украинка. Просто е невероятна, красива, нежна и с добра душа. В къщи винаги е чисто и подредено, винаги е сготвено. За секса не искам да Ви говоря. Просто уникален. Няма ревности, мрънкания, оплаквания. Изкарва повече пари от мен и никога не ми го е натяквала. Незнам, може да е измама това с рускинята на автора, но да говорите, че рускините и особенно украинките били утайки... Много грешите, господа. Май нашите са утайките. Само като чета стотиците теми за използвани и зарязани мъже и ми става жал. Поздрави и успех с " готините" българки.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: b663bfc180 |
|
23. Честно казано, като човек чиято майка е рускиня ми е обидно да чета, коментари че били "смукачи на алкохол", защото от всичките ми роднини българските пият най-много, а майка ми най-малко.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: b663bfc180 |
|
24. Абе Авторе, сигурен ли си, че тази рускиня просто не те използва??
Това ми прилича на много евтин номер.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 95ea699ce1 |
|
26. Напротив! При брак с чужденка тя автоматически получава правото на постоянна уседналост тук! Какви визи, какви 5 лева? Аз съм женен за чужденка - американка и абсолютно веднага тя получи правото да живее в България, а след 5 години ще вземе и български паспорт. Аз също имам право на постоянно пребиваване в САЩ като съпруг на тяхна гражданка, също след 5 г. ще имам правото и на паспорт техен. Навсякъде закона е един и същ, няма вариант съпрузите да са разделени. В нашия случай, тъй като тя работи в международна организация не иска да живеем в САЩ, аз също не искам. Поради данъчните закони в Америка вземе ли българския паспорт иска да се откаже от американския. Детето ни ще си остане и с двата. Потърси адвокат. Междудругото - аз също се запознах с моята съпруга в интернет, но вярно, че си беше тука по назначение, или в Румъния, или Сърбия, такава й е работата да обикаля наоколо.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: b492108904 |
|
27. Дружбата ни с братския Съветски съюз е нужна така както слънцето и въздуха за всяко живо същество.Да претворим в дела решенията на 26-я конгрес на КПСС.
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: f17e82620d |
|
28. Искат да се оженят в ЕС, за да могат като получат гражданство да пътуват безпроблемно и да се изнесат към западна Европа. Тези, които знаят език си правят регистрация и подбират примерно директно само немци или австрийци. Твоята като не знае език, разчита че руският е близък до българския. За теб реално минус няма - красиви са, дашни са и секс не отказват, обличат се добре, научени са да готвят и искат семейство и деца. Простират си краката според чергата. Може да живее и с малко пари без да ти мрънка. Като се премести ще е тотално зависима от теб, така че ще ти е вярна и ще те гледа в очите поне първите години. Минусите - жениш се почти за непозната. След време почти всички почват да изневеряват. Първите години ще се наложи да я издържаш, защото с гол руски тук нищо не може да работи, а после ако имате деца, ще трябва да седи вкъщи да се грижи за тях. Доста отговорности накуп.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5a050285af |
|
29. Авторе, не ти ли е странно, че в 21 -ви век си пишете по електронна поща. Имаш ли фб или някакъв друг социален профил на това момиче? Телефонен номер? Да не се окаже накрая, че ще й изпратиш пари за билетите и за не знам какво и няма да се видите или ще й улесниш престоя в България и получаването на българско гражданство. Наистина бъди много предпазлив. Знаеш ли какво учи/работи/какво е семейството й? И, освен всичко това, езиковата бариера наистина е проблем, който пречи на хората да се опознаят. И другото защо на теб като мъж не ти предлага да отидеш, а настоява тя да дойде? Аз това ще очаквам от мъжа - той да поеме рискът и да дойде и, ако се получи добре първата среща, след това ще дам всичко от себе си. Другото, което си мисля, е как разбра, че имате общи интереси? Ти й каза, че харесваш това и това и тя ти каза, че го харесва или първо тя ти сподели и ти се оказа, че също го харесваш. Преди да планираш каквото и да е според мен прочети всичко, което сте си писали, от началото до края и си дай едно обективно мнение ти какво мислиш за момичето и тогава действай с разум и сърце в тая поредност. Успех!
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: ab9ba21a14 |
|
30. Не се хващай с руска богомолка. Те са най-миловидните и красиви жени в света, говорят най-мило, но след 45 годишна възраст не остава и помен от това, въобще ако още си с такава... Най-отровните растения, най-опасните хищници по земя, въздух и вода са и най-красиви... Така ги е създал Твореца! Примери в човешката история колкото щеш, а и попитай хора, минали през този ад, само не Мел Гибсън, няма да ти отговори!..
серж манк
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: e8fb28a619 |
|
31. Внимавай с тия рускини. Често искат брак с цел гражданство, още от СССР.
П.С. не мразя чужденците, мъжът ми даже не е българин, но за много от рускините онлайн запознанствата са просто билет от лесна виза...
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 7c4aa96008 |
|
32. Виж сега какво ще ти кажа...ако неможете да се разберете без думи,значи нямаш работа с нея!
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: 0f72ee2b74 |
|
33. Лошото мнение за руските жени идва от "ярките" примери, а не се взимат под внимание милионите обикновени жени, възпитани за семейство. Но тъй като Русия е доста голяма държава има доста ярки примери.....
Все едно да кажете, че всички български жени са като Сузанита.
@BLACK SABBATH - въпросът, уважаема другарко, е в промилът на тези които стават към тези които нестават... тук вече е проблема с българките. Явно не можете да погледнете обективно на нещата.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 2f9c5d4870 |
|
34. Виж какво, авторе, ти живееш в България. Тук е пълно с какви? С българки, с жени, котио са и повече от мъжете. Имаш и голям избор, както и едно голямо предимство - реален избор. Можеш да видиш жената, да я опознаеш, без това да ти струва много пари - рускинята първо, може да не е жена, а мъж в схема за пари. Пишете си само по мейл, ти сериозно ли? Виж я във фейсбук, по вайбър, по скайп, има толкова начини сега. на мен ми прилича на измама. Жени всякакви, но рускините като цяло са доста меркантилни, по една проса причина - искат да се измъкнат от тежкия живот там. А и мъжете им наистина имат пробле с алкохола. Но, питам аз - ти спасителен пояс ли си или мъж, който иска истинска жена? ! Освен това вие си пишете, а често думите нямат никаква стойност по интернет... а са просто средство за манипулация. Помисли върху това.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 0b3ff03486 |
|
35. Защо не и направиш един тест наистина - пиши и, че си уволнен, останал си без никакви пари, като иска да дойде, но не можеш нищо да и поемеш от разходите. И гледай тогава какво ще стане с общите интереси и големите планове за бъдещето. По нашенските села наоколо има едни цигани, дето се издържат с тоя номер- само че на гърба на турци- предлагат им булки за Турция.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 3eb798733d |
|
36. Хахах! Значи, ако български мъж е с чужденка, всички му казвате, че чужденките са по-добри от българките и го подкрепяте, но ако българска жена е с чужденец, веднага започвате с патриотизмите и да ревете, че била предателка, к.. ва и да плюете по детето й. И то дори и този чужденец да е от европейски произход. Толкова обидени и засегнати се чувствате сякаш нещо непростимо е станало, но щом българските мъже плюят българките, ние трябва да си мълчим.
Мисленето в България е доста интересно.
Иначе, опитай си късмета, Авторе! Дано ви провърви!
Успех!
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 9a182d6a8f |
|
37. 22, така си е. Повечето българки са утайка, но и повечето българи също. Не знам защо в България мъжете си мислят, че всичко им е простено, че са невинни и добрички агънца и че българките са им виновни за всичко. Ами не е, същият т*шак са масово от представителите на двата пола. Сами сте си виновни, че избирате боклуци, не са ви виновни българките/ българите.
Иначе, моят приятел е наполовина руснак, бившият е холандец и с българин изключително трудно бих се хванала. Трябва да е някакво грандиозно изключение, за което качествата са важни, а не магистралските дрешки и мазния поглед на махленска мастия. И ще помоля, който ми проверява коментара, да не проявява пристрастие и да го публикува.
Black Sabbath
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: fde6d4ae93 |
|
39. 33, не, напротив, гледам доста обективно на нещата, просто вие не виждате, че и много от българските мъже не стават. Чеп за зеле не става от тях. Елементарно е.
Black Sabbath
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: ac268a1f3a |
|
40. Авторе, преди да се омъжа си пишехме с един ирландец, Стюарт се казваше. Разказвахме си разни интереси истории, въобще бяхме си интернет другарчета, даже си изпращахме подаръци по празници. Човекът ерген - хубав, търговец на произведения на изкуството, аз мома, симпатични сме си, той не криеше, че се чувства самотен и се надява да срещне жената на живота си, т.е. всичко е точно. След няколко месеца оживена кореспонденция Стюарт ме покани да му погостувам в Единбург по време на ежегодия културен фестивал, за да успея да посетя и литературната премиера на един ирландски писател, когото много харесвам и чиито книги бяхме обсъждали многократно. Да, обаче точно в този момент нямах пари или поне не толкова, че да си платя самолетните билети и разходите по време не престоя ми - билети за театри, концерти и т.н., все пак поканата не означава приятелят ми да плаща навсякъде за мен, а и предпочитах да си наема хотел, не върви от първа среща да се натресеш в дома на човека. Така че отказах. Стюарт беше разочарован, опита се да ме склони, като намекна много деликатно, че той като домакин поема всичко около моето гостуване и да посоча дата, за да ми резервира билет. Аз от неудобство се измъкнах с аргумента, че не парите са проблем, а съм затрупана с работни ангажименти и не мога да си позволя отпуск. И не отидох. Постепенно кореспонденцията ни се разреди, а накрая напълно спря. Спомням си със симпатия за моя ирландски приятел. Може да е решил тогава, че не проявявам интерес към него, но... истината беше далеч по-обикновена.
Защо ти разказвам това, авторе? За да разбереш как протичат подобни отношения между двама културни и добронамерени хора и да направиш сравнение с поведението на твоята рускиня.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 034b0572e3 |
|
41. black sabbat ти за каквоо пишеш бе
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: efbe9cf0da |
|
42. Искаше ли ти пари за билет и как се казва? И на мен ми се е случвало и е измама?
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5b85ff84ed |
|
43. 16, те и българските мъже гледат основно външният вид и после реват, че българките били еди какви си. Така ще е, като не гледате качествата на една жена, а само визията. Със същите критерии има голяма вероятност и от чужбина да си хванете златотърсачка. Не напразно MGTOW са много разпространени точно на Запад, САЩ, Австралия пак е защото жените са леки златърсачки и само създават проблеми във връзката. Помисли малко с тази твоя главица.
Black Sabbath
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: 9f44688efa |
|
44. Абе, Блек Сабат тук говорим по конкретна тема, а ти все обръщаш нещата и сипеш злоба към българските мъже. Това е по всяка една тема в този сайт. Като не ти харесват българските мъже напусни България и толкова. Не се мъчи повече..
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5b85ff84ed |
|
45. 44, не сипя злоба, а констатирам факти за българските мъже, повечето от които не струват. А какво ще кажеш за българските мъже, които сипят злоба по българските жени? Нищо, защото така ти изнася.
Black Sabbath
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 8455eecb4b |
|
46. блек сабат е тъпа металистка/мазохистка. Виж, че по-горе писала, че мъжът й е някакъв мелез. Ами ходи си го гледай кво си тръгнала да гледаш другите мъже. Не ставали за чеп, ти май само за чепове мислиш. Крава смотана.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5c9785dbdd |
|
47. Как руснаците ще са ниски и дебели, бре?? Познавам над 40 руснаци, под 1,90 няма ни един! Аз съм 2,06, в Русия бих минал дори за средна ръка.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5b85ff84ed |
|
48. 46,, "тъпият мелез" е нещо много повече от мазните чичаци, мамините момченца, чакащи приятелките им да им избършат дупенцата и батките с епилираните крачета и изписаните гайтан вежди, смърдящи на трева и алкохол. Ти към кои от изброените спадаш, че така се засегна, душица златна? Или си някаква комбинация от всичките? Хубаво е че поне си знаеш, че не си стока. :)
Black Sabbath
|
...
преди: 4 години, 11 месеца hash: db4955cf38 |
|
49. Сатаниста ли е стока?
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 5b85ff84ed |
|
50. 49, да, слънце. Нека да не говорите за религия, понеже има много голям отпадък между християните и мюсюлманите.
Black Sabbath
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: 1fdbf3a53b |
|
51. Блек сабат,
Имаш много тежък психически проблем. Концентрирай се върху връзката си и не се занимавай със странични глупости. Озлобени си до неузнаваемост, а това не е здравословно.
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: af76935c42 |
|
преди: 4 години, 11 месеца hash: c06cfb4207 |
|
53. Блек сабат, съгласни сме, ама кога ще е сватбата? Или с твоя имате онлайн връзка и се цункате през мониторите?
хихихи
|
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|