Бивша проститутка - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127426)
 Любов и изневяра (31361)
 Секс и интимност (14922)
 Тинейджърски (22187)
 Семейство (6982)
 Здраве (9984)
 Спорт и красота (4837)
 На работното място (3583)
 Образование (7574)
 В чужбина (1763)
 Наркотици и алкохол (1145)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1854)
 Други (20270)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Бивша проститутка
преди: 3 години, 9 месеца, прочетена 3102 пъти
Здравейте! Преди година се запознах с едно момиче в заведение, допадна ми, нещата се случиха и започнахме да се срещаме предимно за секс, който беше страхотен, но постепенно се влюбих и ѝ признах, но тя започна да се дърпа, отклоняваше темата, казваше, че не е готова. Мислех, че е заради възрастта, защото съм по - малък с 8 години и не би приела по - малко момче за сериозна връзка, но един ден нещата ескалираха, скарахме се, след което ми призна, че допреди 3 години е била проститутка. Оттогава място не мога да си намеря, не сме се срещали от месец и се чуваме все по - рядко.
Чудя се, дали ми го каза, за да се отърве от мен или наистина е било така...
Много ме заболя и още не съм приел, надявам се да не е вярно...но дори да е така, я обичам и съм готов да го преглътна.
Как да я накарам да се върне при мен, да възстановим връзката си, или няма шанс?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 3 години, 9 месеца
hash: 6022a54e9d
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Днес всяка трета жена в България е проститутка. Знаеш ли, че на витрините в Холандия и Белгия всяка втора е българка? Такава е ценностната система на нашите жени. Дори ,,бившите,, все още имат доста контакти в бранша включително и със сводници. Може да я търсят и да има да дава пари. Честа практиката е да бягат от сводниците. И после сводника я търси да я нареди. Има и сводници шматки, които въобще после не се занимават, ама има и много коварни особенно сливенските сводници са много коварни. Имат и доста връзки в полиция и прокатура и, ако нямаш стабилен гръб ще те натоварят в някой багажник ще те закарат в някой фургон в полето ще те измъчват там цяла нощ може и да те еб*т. После цял живот ще живееш с тия травми. Помисли си заслужава ли си? Тая ще го оценили? Я е поразпитай малко къде е работила точно като проститутка и за кой? Ако каже, че не е работила за никой лъже! В началото винаги бачка за някой докато се отрака, после някои от тях бягат и почват да бръмчат сами.










Чингис Хан

 
  ...
преди: 3 години, 9 месеца
hash: 0b3c45c169
гласове:
1 2 3 4 5
  (19 гласа)

2.   Номер 1, а той да не е с по-богата ценностна система, като се чука с нея само за секс ? Кой знае с колко още го е правил. Значи жената пак лошата...Аз не намирам разлика между нея и него, така че ако се съберат няма да има проблем.

 
  ...
преди: 3 години, 9 месеца
hash: 5b8f6d709d
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Ако всяка трета българка е проститутка, то всеки трети българин е клиент...Двойка по статистика, ти си един Миндил хан.

 
  ... горе^
преди: 3 години, 9 месеца
hash: 768e250cc0
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   Бивш наркоман и Бивша проститутка няма......направи си изводите......

 
  ...
преди: 3 години, 9 месеца
hash: 6022a54e9d
гласове:
1 2 3 4 5
  (13 гласа)

5.   2, разбирам може и ти да си от бранша, но май хал хабер си нямаш какво значи проститука. Това значи да си продаваш п*тката на всеки, който има пари да я плати. Дори на най-мизерния и смърдящ индивид. Жена , която отдавна е изгубила самоуважението си. По десет клиента всеки ден. По 300 смока на месец да ти плюят в устата. и по 3600 на година. За три години почти 10 000 х*я е изяла. Е автора едва ли е преспал с толкова жени за три години. Така, че едната и друга ценностна система разликата е магаре и космос.







Чингис Хан

 
  ...


...
преди: 3 години, 9 месеца
hash: a2941dcbb5
гласове:
1 2 3 4 5
  (11 гласа)

6.   Евала. Свършиха се жените, че ти опря до “бивша” проститутка л, а в съседната тема колегата до циганки. Такива си избирате, с такива тръгвате и после питате къде са свястните жени. И бивша проститутка няма. Това не е работа, а начин на мислене.

 
  ... горе^
преди: 3 години, 9 месеца
hash: 81dc5364f5
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

7.   Бивши негри и бивши комунисти няма.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net