Красотата влияе твърде много ! - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (128191)
 Любов и изневяра (31515)
 Секс и интимност (15000)
 Тинейджърски (22214)
 Семейство (7035)
 Здраве (10035)
 Спорт и красота (4846)
 На работното място (3638)
 Образование (7626)
 В чужбина (1771)
 Наркотици и алкохол (1150)
 Измислени истории (811)
 Проза, литература (1867)
 Други (20525)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Красотата влияе твърде много !
преди: 3 години, 8 месеца, прочетена 566 пъти
Здравейте, пиша тази тема защото ми е интересно на вас случвало ли се е това по-атрактивен човек от вас да получава всичко на тепсия, а вие да се мъчите и накрая нищо да не получите.

Имал съм случки и от детството, където момичетата отказваха да сядат до мен в автобуса защото не съм достатъчно прилекателен, не че съм миришел или съм бил мега чешита.

Напоследък гледам за Blackpill и там се казва че външният вид играе най-голяма роля във всичко в живота. Даже тези мъже се наричат incel, неатрактивни и обвиняват жените за техните неуспехи.

Дори с жените е така, много жени казват че не трябвало да им пием толкова сексуално в началото, но когато някой красавец и пише глупости нямат нищо против, наистина ми е много кофти за хората и за това накъде отива светът.

Споделете някаква ваша случка от миналото, дори от сега ако и с вас са се случвали подобни несправедливости.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

Коментари очaкващи одобрение: няма
...
Няма коментари. Ти можеш да бъдеш първия!

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net