 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Бях с женен мъж
преди: 2 години, 9 месеца, прочетена 1862 пъти
Излизах с женен мъж само за секс.... нищо повече, от приятелства с екстри... Обаче на втората среща той ми каза, че има приятелка... Продължихме да се виждаме. Обаче тя се намеси. Искаха да правим тройки. Тя заплаши, че щяла да се обажда на познати, на колеги, и на незнам си кой да съобщи. Викам й, добре. Обаче тя се отказа и се разкая. Сега се държи приятелски с мен, а аз сто пъти и обясних, че не желая. Притеснявам се, че тя и приятеля й който постъпи зле с мен и с нея, и ме търси само за секс, ще почне да ме изнудва с лично инфо. Той е голям егоист, курвар, изобщо не му пука за мен и за нея, без съвест, докато тя има съвест, и е много разстроена. Искам да я успокоя, но тя постоянно му звъни, за да му докладва аз какво съм писала, той пък и звъни, за да й докладва аз какво съм писала. Голяма бела си взех наглавата. И не знам как да изляза от нея, щото този човек ми е колега. Освен това докладва всичко на нея. Има и деца. Какво ще ме посъветвате? И е много добър приятел с мен и останалите колеги.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: fb35840016 |
|
1. Какви са тия неща дето ви се случват бе хора...
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: a80693c3fd |
|
2. Имам чувството, че това някое дете го е написало или просто е измислена история
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 4522878749 |
|
3. Кажи му, че имаш бяло течение и сигурно той те е заразил.
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: cf0777a616 |
|
4. Миличка, няма какво да направим. Такива ви харесват - курвари, на които не им пука. Има и нормални мъже, но те не са ви интересни и ги подминавате като пътен знак.
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 34efd1311b |
|
6. Хич да не ти пука, тегли им и на двамата по една дълга майна и си гледай живота. Не плащай данък обществено мнение.
|
...
преди: 2 години, 9 месеца hash: 5f516cd6e3 |
|
7. Някой ден като имаш мъж деца и семейство и някоя като теб като се намърда ще разбереш тъпачка
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 69f2f66fe2 |
|
10. Съветвам те и занапред да се занимаваш все с такива курвари, които си избираш, за да не съсипеш живота на някой стойностен мъж.
п.п.: Ако темата не е поредната пързалка.
- Кифлоприземител
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 5365c28a93 |
|
11. Историята звучи нелепо. Трябва да е измислена! Просто няма начин това да се е случило! Поне не и в живота - в някоя книга може и да е станало... кофти написана книга, но все пак книга!
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 1da9c53dff |
|
12. Понеже свободните не сме интересни нали? Няма драма така всичко като е спокойно нали?
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 5ee9dddf0e |
|
13. До 12 - Има защо, да сте свободни. Само това ще кажа.
|
...
преди: 2 години, 9 месеца hash: 703027c74a |
|
14. Авторката е.
Благодаря ви.
Така и смятам да направя.
Не, защото кротките са по- добри.
Сама съм си виновна, и не споря.
Притеснявам се, че ще ме изнудва.
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 1da9c53dff |
|
15. А жените който са свободни има ли защо да са свободни? Как мислиш?
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: a776b5a626 |
|
16. 4, те и добрите жени биват подминавани, така че тихичко. :)
Иначе, аз на мястото на приятелката на този и двамата да съм ви претрепала като кучета. Аман от втора класа хора. ''Ем нагли, 'ем ебливи като разгонени магарета.
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 703027c74a |
|
17. Авторката:
Не съм нито глупава, нито курва.
Много съжалявам за станалото.
Просто го използвах, вместо хапчета. Той е садист и психо. Може да разпространи цялото инфо за мен, да ме изнудва и т.н. Именно, че съм на хапчета.
|
преди: 2 години, 9 месеца hash: 703027c74a |
|
18. Авторката до 15:
Не разбрах въпроса ти.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|