 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Нормални отношения ли са това?
преди: 2 години, 6 месеца, прочетена 1013 пъти
Здравейте. Аз съм Ж на 24г., от година и два месеца имам връзка с М. На 28 г. Уж се разбираме, но има едно нещо, което ми е много неприятно. Той поддържа приятелски взаимоотношения с бившата си приятелка с която са били заедно 5 г. В момента тя също е обвързана с друг мъж. Работата е там, че те не просто се виждат от време на време или да се поздравяват само за празници, а си пишат почти всеки ден. Чуват се по телефона. А съвсем скоро дори разбрах, че той споделя с нея неща от личния ни живот, например кога и за какво се караме. Тя знае във всеки един момент той къде е и какво прави. Той знае, че това не ми е приятно и въпреки това ми заяви, че няма да прекрати приятелските си отношения с нея. Изкарва ме, че се сърдя за глупости, че не съм имала право да му казвам с кого да общува и какво да споделя. Тя му била най-добра приятелка. За него било нормално да се оплаче на нея, ако нещо между нас не върви, защото тя като приятел щяла да му даде съвет. А пък аз съм се тревожила без причина, тя била обвързана с друг, защо се тревожа за глупости. Опитва се да ме изкарва, че в мен е проблема, че съм била много ревнива. Той ни запозна, защото веднъж се срещнахме случайно, но когато се виждат предпочита да са си само двамата, защото пред мен тя щяла да се притеснява да си сподели нещо. Аз осъзнавам, че това не е нормално, но за него съм луда и ревнива (уж без причина). Също така ми е казал, че тя винаги ще е част от живота му. Моля за съвет. Според вас това нормални отношения ли са?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: f9761b1915 |
|
1. Не, не са. За теб не е ОК това положение. Откъде знаеш, че не правят нещо двамата? Година и два месеца сте заедно. Това е било редно да приключи между тях. Няма да ти го спестя - будала си.
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: 481da362e6 |
|
2. Не, бодва си я, може и тройки да правят. Извращение.
Какво правиш с мъж, който си прави харем?
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: da3a2d321f |
|
3. А, не! Чак толкова... и явно повече- НЕ!
Ние си поздравявам бивши, нямаме проблем дори да пием по едно кафе ако се засечем някъде, но такива задушени разговори като "първи приятели" и споделяне от интимният живот с настоящите не е нормално.
Обзалагам се на каквото искаш, че има повече.
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: 5c697d2260 |
|
4. Няма такова нещо като "ебали се и после си останали най-добри приятели". Дотолкова се ценяли и уважавали, че... чак са стигнали дотам да не се понасят под един покрив и са предпочели да се отърват от присъствието на другия, за да се чукат с други хора, вместо да се радват на голямото си приятелство като двойка. Темата истинска ли е въобще?
- Кифлоприземител
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: cd6844ee56 |
|
5. Важното е, за теб дали са нормални отношенията, не за мен, Х или У какви са. Ние не сме обвързани с този и не мислим да градим общо бъдеще с него, каквато е целта на всяка сериозна връзка. Животът си е твой, ти решаваш. Или го търпиш тоя с дружката му или му казваш сбогом, гринго!
Аз лично досега щях да направя второто, вместо да оставям някакъв льольо да ме прави на глупачка.
|
...
преди: 2 години, 6 месеца hash: b971d9ed96 |
|
6. Разкарай го тоя. Манипулира те много яко. След като са имали любов и интимна връзка, няма как да ти се отдаде на 100% в така описаната ситуация. А не си струва да си с човек, който не е с теб на 100%. Един живот имаш, мястото на бившите е в миналото, ако все оше са в настоящето, не е добре. Бий му шута, щом толкова държи на вече заминали отношения, значи не са заминали :)
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: 53d61006e9 |
|
7. Преди 25 години принц Чарлз заяви в едно интервю по телевизията, че Камила му е скъпа приятелка и това никога няма да се промени.
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: 68599b6455 |
|
8. До авторката-тоя е някакъв охлюв дето просто се пробва да седи на два стола.. ти защо не го подразниш с някой дето да го наемеш-да играе ролята на твой бивш или нещо такова и да го видиш как ще реагира. Де не би тоя да е Стрелец или Везни?
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: ef93b60b3b |
|
9. Дали имат нещо или не е без значение, щом така или иначе теб това не те кара да се чувстваш добре. Щом на всичкото отгоре ти е казал, че това няма да се промени, мисля че нямаш друг полезен ход освен да го оставиш. След като и той самият не осъзнава, че по този начин си проваля настоящето и бъдещето, ще го разбере по трудния начин. Нека си я кътка за приятелка и като го зарежат един, два пъти, ще не ще ще се осъзнае. Ако е тъп, но упорит, ще си кукува сам. С такива неясни отношения никоя няма да го трае дълго време. Разкарай го и не прави компромис с нещо, което не те кара да се чувстваш добре.
|
преди: 2 години, 6 месеца hash: 167500038f |
|
10. Тоя пич е издигнал лафа за "приятелските отношения с бившата" на съвсем ново ниво!
Авторке, ако на мен ми се случи нещо такова, хич няма да мине номера с ревността! Не е ревност да очакваш приятелите на половинката ти да не са я виждали гола, да не са правили секс с нея и да не са били във връзка с нея! Хайде да не ми обясняват, че това им е сродната душа и приятел номер едно на планетата! Я си представи ти да правиш същото с някой бивш - дали твоят ще го приеме толкова спокойно? Тоя най-малкото не е успял да се раздели ментално с бившата си, а явно и тя с него. Дори във връзки с други хора, те още са... заедно в известен смисъл.
|
...
преди: 2 години, 6 месеца hash: b0de6e1336 |
|
11. Не е окей. Не. И други преди мен ги констатираха.
Излез от тази връзка, иначе ще продължиш да се тормозиш.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|