 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
На годините на баща ми, а ме сваля...
преди: 1 година, 3 месеца, прочетена 2003 пъти
Здравейте всички! Ето я и моята история... Жена съм. На 25 години. Наскоро ми се случи нещо.. А именно, че изведнъж, съвсем случайно, се появи един мъж на работното ми място. Някъде на годините на моя баща. И ми предложи да работя за неговата фирма. Те са ни конкуренция. Предложи ми наистина добра оферта, с много по-добро и високо заплащане от това на сегашната ми работа. И в момента съм в процес на обмисляне. Но има нещо, което ме притеснява и това е, че той проявява и друг интерес спрямо мен. Кани ме на кафе, на обяд в извънработно време. Един ден дойде и ми донесе скъпа бонбониера и кафе, за да съм се почерпела. А когато го попитах какъв е повода за това, той ми отговори, че няма повод и че го е направил просто така. Аз му отговорих, че виждам че проявява интерес към мен и му благодаря, за което.. Както и за милия жест, но аз не проявявам интерес към него. И му казах, че ако за в бъдеще имаме някакви взаимоотношения, искам да са само и единствено професионални. На което мое изказване, явно се засегна, защото започна да ми говори глупости, от типа на това, как трябвало да се отпусна за едни по-приятни преживявания, как съм му изглеждала на човек, с комплекси, че сигурно не съм била оценена от мъжете, с които съм била досега и че едва ли не, трябвало да съм благодарна за проявения интерес спрямо мен. И цитирам: ''Като станеш завяхваща лелка ще го търсиш този интерес от мъжете, но... ''
И разни такива глупости... Почна да ми показва снимки на разни млади и красиви момичета, които са взели на работа в тяхната фирма. И ми каза, че и аз съм можела да се класирам сред тях, стига да искам. Идваше ми да му кажа, че е застаряващ чичко, който си мисли, че като има повече пари и едва ли не, може да има всяка.. Но се въздържах от такива изкази. Та в момента съм в дилема, дали да приема офертата за работа или не. Защото наистина условията за работа и заплащането са много добри. Но ме притеснява поведението на този индивид, ако мога така да се изразя. И честно казано след глупостите, които ми каза в него ден ми стана доста противен.. Вие как бихте постъпили на мое място? Благодаря, предварително на всеки един, който си е направил труда да прочете историята ми и да остави коментар отдолу!
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: cf54dd7e03 |
|
1. Не бих приела. Ще продължа да работя, където и сега. Сама казваш, че ти е противен.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 3892cf93df |
|
2. Аз не бих приела оферта при работодател, който ми е противен и не понасям, пък ако искат и три пъти повече да ми предлагат.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: c6728c20bf |
|
3. Мисля, че сама знаеш отговора. Ако искаш да си му любовница, то иди, ще получиш по-добра заплата и условия, но само защото спиш с него. Ако не искаш да си навличаш тези проблеми на главата, то трябва да откажеш, просто и логично - трети път няма.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 543c73e5e5 |
|
4. Е то е ясно. Постъпваш на новата работа и няма да има месец когато вече ще си търсиш нова.. Тогава обаче няма да е дилема ами ще е стрес. А може и връщане към старата вече да няма. Този идиот ще си помисли че вече те притежава.
Колкото до това че е по възрастен от теб не знам защо го споменаваш в тази тема. Не това е проблема. Има стотици хиляди двойки които се харесват с такава разлика. Аз също съм един от тях(затова и се спрях на заглавието)
Проблема тук е друг. От думите ти личи че е кръгъл идиот и комплексар. Който наистина си мисли че с пари може да купува хората.
Много от възрастните мъже, които ходят с млади момичета разчитат на това. Не че и болшинството от момичетата не търсят пари.
Аз никога не съм давал пари на моята, ей така. Уча я как да си намира работа, помагам й и я подкрепям. Вярно е, че разликата си оказва влияние (най вече пред хората всъщност) но съм неин ментор, не банкомат. Още по малко работодател.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 888b5daa71 |
|
5. Правиш се че не разбираш ли?
Както ти предлага работа, така може да ти покаже пътя. Щом искаш по-добри условия, кандидатствай на различни места докато ги намериш, стига да има такива. Ясно ти е какво иска от теб.
|
...
преди: 1 година, 3 месеца hash: abe4efa6db |
|
6. Ще го отсвиря. Поредният чичак, използващ кинти, за да сваля млади жени. Че и нарцистичен. Едно е да те сваля Брад Пит, който и на по-голяма възраст не е зле, друго е запуснат чичо, без коса и с корем. Знаем как изглеждат българите на 40-50-леш. Голяма добрина ти е направил като те сваля, че и те е обидил. Луд за връзване.
Не ти трябва такава работа, нито такъв шеф. Звучи ми и като някаква схема с това показване на служителките. Тоя да не е сводник наистина?
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: d6f00de5c1 |
|
7. Много е просто. Искат да те купят евтино и да те чукат без пари заради обещания. Ако беше на 40 нямаше да ти се случи.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: b621c694c2 |
|
8. Измишльотини на квадрат.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 5aca63de42 |
|
9. Емоционалното натоварване от това, че тоя ще ти е шеф и ще те натиска да си легнеш с него не си заслужават парите, каквито и да са те.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 8a89d79511 |
|
10. E, луда ли си - той е супер манипулативен. Няма да можеш спокойно да работиш там, както си мислиш. Офертата включва повече от работните задължения и той ясно е показал, какво очаква от теб. Опитва се да те мачка психическа и да ти внушава, че ако не го харесваш, значи си задръстена и с проблеми. Очевидно търси малки и неопитни да му връзват и да си прави с тях, каквото си иска. Ако не го харесваш и не искаш да спиш с него, а приемеш въпреки това офертата заради атрактивната заплата, ще си докараш само стрес и проблеми. Сексуалният тормоз на работното място не е нещо приятно, а от нашето законодателство в това отношение има много какво да се желае, за да са жените наистина защитени.
|
...
преди: 1 година, 3 месеца hash: 394bd00c83 |
|
11. Смешен и комплексиран човечец. Не се занимавай изобщо. На по-млади години жените наистина имаме някакъв импулс да се доказваме, да се обясняваме, да се защитаваме. По-късно разбираме, че такива не си заслужават усилието и само им се смеем с глас.
Явно "лелките" са ги поставили на място и много се страхуват от жени на възраст, особено - с по-остър език. Затова и все тази уж обида им е в устата. "Завехналата лелка" такъв ще го накара да реве. И не знам за мъжкия интерес към жените, но женски интерес към такива "мъже" съвсем няма, даже и да си платят.
С момичетата е лесно, особено, ако вижда, че материално си зле, още нямаш стаж и работата наистина ти трябва. Много се подхлъзват по празни обещания.
И е незаконно да ти показва снимки на други служители, без тяхно знание и одобрение. Може и да го съдят.
Ако продължава да ти досажда на работно място, не можеш ли да помолиш някой там да го изгони? А баща, приятел, който да го посъветва да стои далече?
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 999d788f2e |
|
12. Аз съм мъж и намирам подобно поведение първо за изключително неприемливо и второ за типично за остарял комплексар, нямал никакъв късмет с момичетата като млад, нямащ и никакъв опит с жените въпреки възрастта си. Имам два примера в моя живот и то именно от работното ми място. Моят пряк началник, напусна работа и отиде на друго място като редови служител - общо взето си срина кариерата именно заради подобна изцепка. Беше се опитал да сваля млада колежка, но я беше и опипал. Само че, колежката свестна, но пък и доста устата, на всичко отгоре пък и случката запечатена на охранителна камера. Последваха жалби срещу него, щеше да стигне явно и до телевизия и директорът накара началникът ми да напусне по взаимно съгласие, за да не го уволнява дисциплинарно. Друг случай пак с началник, но не мой пряк беше завършил с жесток побой и загуба на око. Случката беше някъде 2016г и дори по медиите се говори. Твърдеше се, че се касае за измама на богати влиятелни хора, но по-късно се разбра, че причината е била негова служителка, тормозена дълго време с предложения за секс, а след многократните откази от нейна страна и заплахи с уволнение, орязване на заплатата и прочие. Съпругът на тази служителка взел нещата в свои ръце.
Та, обратно към твоето питане. Дали ще получиш повече пари, не е от значение, но че ще бъдеш тормозена е 100% сигурно. Комплексираният чичо, като види, че не му се връзваш, ще се озлоби и всячески ще направи така, че да те съсипе психически, да те обижда, унижава, подиграва и т. н.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: d7a6d97c7e |
|
13. Ще бъдеш много евтина проститутка. Не разбирам защо изобщо мислиш върху предложението му? Много си млада, ама той не е и много добре знае, че може да се пробва да те изнудва за това, че ще те остави на работа. Всички са заменими, ми казва моя шеф и ми задава една планина задачи, а пари като за чистачка. Уж започнах работа за година две, за да придобия някакъв опит, че всички искаха опит за да те вземат едно време, а вече 15 години съм при този иползвач и няма мърдане, в капан съм.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 94c0d35317 |
|
14. От Авторката:
Взех решение... И то е да откажа офертата на въпросния господин. Не искам да си причинявам подобен стрес и напрежение на работното си място, както и извън него. Нито пък да съм нечия любовница Нито пък да спя с някого, заради пари и то с човек, който е на годините на баща ми. Дори ми става гнус само като си го помисля.. Неприятен е и факта, че има жени, които са на моята възраст или дори по-малки от мен и правят такива неща. Но това си е тяхна работа... Благодаря на всеки един, който е оставил коментар тук! Както и за съветите ви. Оценявам го!
Към номер 12
Ако отново дойде да досажда няма кой друг да го изгони, освен мен. А и родителите ми са си в родния ми град. В момента съм сама в непознат за мен град.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: f8db5166bf |
|
15. Фирмата в която работя, има няколко мацки, които са назначени само защото изглеждат добре, като работата им горе-долу се състои в това да повдигат егото на шефа си (който е дребно противно гномче с високо мнение за себе си). Въпросните мацки редовно прекарват по някой уикенд със шефа на някой курорт - официално се води, че ходят на семинари, но на всички е ясно какво точно правят.
Явно в много фирми има такива жени, не знам дали това е труден или лесен начин да си изкарваш хляба - на мен лично ми изглежда противно, но кой знае - може на тях да им харесва или пък просто друго да не могат да правят.
|
...
преди: 1 година, 3 месеца hash: f637d6432a |
|
16. Всеки има право да се държи както иска, въпросът е защо ги толкова се впечатлаваш и слушаш. Аз в такава смешна фирма с чичо шеф не бех работила, типичен бг работодател от малко населено място. Заглавието ти е в стил годините на баба ми. Научи се ка да се държиш, отразваш такива хора и отстояват себе си, а не разсъждения как може.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: f637d6432a |
|
17. Абе авторката, ти на 5 ли си, трябва ли родителите ти да те спасяват в тази ситуация? До кога, не си на пясъчника. Порасне, чети, после защо накой злоупотребява с млади жени, ами като те сами го искат, защо не.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 9654ca9ac5 |
|
18. От Авторката:
Към номер 16 и номер 17... Първо се научете да пишете на български език, пък после ми казвайте аз каква съм. Номер 11 ми зададе въпрос и аз просто отговорих на съответния въпрос. Никъде не съм писала, че трябва някой да ме спасява от когото и каквото и да било. Четете внимателно. Хайде със здраве!
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: ad5524ec55 |
|
19. Ако искаш да бъдеш любовница, давай, с този си заслужава, можеш хубава заплата да взимаш
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 394bd00c83 |
|
20. От номер 11: Да, понякога се налага и мъж да се намеси (не се налага, разбира се, да се бие). Изобщо не е смешно. Такива могат да бъдат много агресивни с жена. Ако не разбират, че женското "не" не е "може би". Или жалба в полицията, ако пак се появи. Тя си е типичният профил - от по-малък град, вероятно под наем, млада, без да има роднини и приятели наблизо.
Дано се откаже от тормоза.
|
...
преди: 1 година, 3 месеца hash: af2c77c80a |
|
22. Не се правя на Фройд, но авторката е комплексирано момиче, предполагам с провинциален произход. Самият израз, (е "обмисля предложението" показва, че съвсем ние чужда идеята да стане нещо като курва на повикване за някакъв период от време докато придобие опит и познания, а след това, както се казва: "ще видим". Влезнеш ли в калта / не е точната дума, точната е на биологичен отпадък/, няма как да не се омаже завинаги. Момиче с ценностна система, изобщо нямаше да се колебае и щеше веднага да отхвърли съблазнителното предложение. Даже и най-наивните знаят, какво ще последва след приемане на предложението. Но такъв е живота.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 228cfe48cf |
|
23. Каква работа предлага, дори и да не си любовница, си търси балък да му работи без пари, в млада възраст, дава обещания, а после гледаш минимална заплата.
|
преди: 1 година, 3 месеца hash: 6ac039054b |
|
24. От Авторката:
Към номер 22: Хайде, по по-лека с квалификациите, ако обичаш. И напротив... Точно защото съм с ценностна система не съм правила такива неща, нито ги правя в момента, нито пък бих ги правила някога. И ако си направиш труда да прочетеш коментарите по-горе ще ти се изяснят доста неща. И за протокола... Никъде не съм споменавала от кой град съм и в кой град живея в момента. Може да съм от голям град и да съм се преместила в друг голям град. Но не виждам какво значение има това. Предполагам, че ти пък си от столицата. Там всички се мислите за голямата работа и че щом живеете там сте нещо повече от другите, но не сте..
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|