|
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Как да стана интересен за жените
преди: 2 месеца, 3 дни, прочетена 2835 пъти
Здравейте. Мъж съм на 36г. Както се подразбира от заглавието на темата - няма ме никакъв с жените. Имаше някакви проблясъци на интерес към мен към края на гимназиалните години и в началото на студентството. Може би, защото съм рус със сини очи и сравнително висок и точно в пубертета и в ранните 20 някои момичета си мечтаят за главния герой от някой американски тийнейджърски филм, където той е рус със сини очи. Е, не съм девствен, но като цяло положението е доста зле. В днешно време поне в България, за да имаш успех с младите жени не се гледат мъжки качества, не се гледа що за човек си, жените не се впечатляват от това, дали имаш дар слово, дали имаш някаква харизма, дали можеш да взимаш решения, дали си точен и т. н. и т. н. и т. н. Гледа се основно външния вид или както се казва, да си с брутална физика, татуси, брада и лош поглед. Този външен вид е всичко и компенсира напълно абсолютно всичко останало - от липса на социална и емоционална интелигентност до тотална липса на реализация в личен и професионален план. Друг фактор, който привлича жените, това са парите. Но става на въпрос, да си наистина много богат. Не да имаш 2-3 наследствени апартамента, да си купил още 1 и да взимаш прилична заплата. Говорим да притежаваш милиони. Въпреки, че сякаш в повечето случаи бруталната физика, татусите, брадата и изтърбушеното БМВ са с предимство пред милионите.
Ами моят случай е нещо по средата. Ето, имам късмет, че съм един син, на родители от центъра на София, които също нямат братя и сестри. Имам наследствени имоти и то не само апартаменти. Въпреки че съм едно дете, никога не съм бил мамино синче. Единственото, което получих на готово са имоти. От 20 годишен се отделих и живея сам. Още като студент работих и се справях с разходите, само зимно време имах затруднеия със сметките за топлофикация и нашите плащаха. От тогава пера, готвя (мога да готвя какво ли, не просто да пържа яйца), правя сам ремонти, колата също сам ремонтирам, ако имам понятие. Преди 2 години купих апартамент и малък магазин с изкарани от мен пари. Имам професия, която е тежка и отговорна, като по край нея се запознах с доста сериозни хора в различни браншове от държавния, както и от частния сектор. В известна степен създадох и връзки, дори с големи журналисти, бизнесмени, директори и политици. Имам месеци, в които покрай работата ми и покрай странична дейност изкарвам и петцифрена сума на месец. Не съм богат, но определено съм в доста по-добро материално състояние от повечето българи.
Като изредих всичко това и си отговарям на въпроса, защо нямам успех с жените. Ами, защото никога не съм парадирал с тези неща, никога не съм се надувал, никога не съм бил с някакво голямо самочувствие. Изредих тези неща тук пред вас в анонимния сайт. Почти никой не знае какво притежавам, какви познати имам и т. н. Карам стара кола, а по-често съм с градския транспорт, защото ми е доста по-удобен. Не, не съм стиснат, просто колата ми е хубава, доста здрава и не виждам смисъл от купуване на нова. Като човек винаги съм бил по-свит и уважителен спрямо другите. Ценя еднакво всички без значение от обществен, интелектуален, социален и материален статус. Визуално съм с нормален външен вид. Спортувам и то редовно - плувам или тичам, не съм фен на фитнесите, съответно нямам брутална физика.
За всичките години това, което видях е, че жените се впечатляват от парадирането, като това на първо място са напомпаните мускули и демонстрацията на "мъжество", както и демонстрацията на богатство. Макар че демонстрацията на богатство, често е абсолютно фалшива, впрочем и на мъжество.
Имало е моменти, когато съм си мислил, да събера пари и да си купя една скъпа кола, да почна да го раздавам тежко, да почна да слагам скъпи часовници и т. н. и т. н., но честно казано ми се вижда глупаво, дори смешно.
Интерес от жени към мен има, от такива на доста по-голяма възраст. С някои от време на време се виждаме на по кафе, някои открито флиртуват, а с 2-3 съм имал и интимни отношения. Млада жена с интерес към мен - няма такова чудо. Когато говоря с млади жени, сякаш не ме виждат. А не съм някакъв темерут. С който и да говоря го гледам в очите и говоря ясно.
Та, явно вариантите са два - да почна да демонстрирам богатство, макар че лимузини и яхти нямам или да зарежа всичко и няколко години да блъскам във фитнеса, да се нататуирам, да засека брадата и да стана "топ мъж-мечта".
Към младите читатели имам един съвет. Не се борете с живота, няма смисъл да се учите да се оправяте сами, няма смисъл да сте усърдни в учението, в работата, в бизнеса и т. н. Основно блъскайте във фитнеса, снимайте се за инстаграм и фейсбук с лоши погледи, по улицата също гледайте лошо и това е. В този случай жените са ви вързани в кърпа.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 1 месец, 27 дни hash: e22ab0100f |
|
55. До 47
Отказвам се и аз като другите коментирали да обяснявам и на теб и на автора, каквото и да е било. Вие сте си навили нещо и го мислите за истина, без да проумявате че така сами се обричате на нещастие. И затова не са ви виновни жените, а сте виновни сами. Без да съм специалист тая омраза, с която пишете и издигането в култ на брадати и татуирани е някакво обсесивно разстройство.
|
преди: 1 месец, 27 дни hash: bbe09f2e50 |
|
56. 55, авторът съм. Какво да обясняваш? Това, което обяснявате всичко го знаем. Знаем какъв трябва да е един нормален мъж. И има много такива нормални мъже и млади момчета, които са пренебрегвани заради комплексари с неадекватно поведение, мускули и прочие.
|
преди: 1 месец, 27 дни hash: f71a83ee18 |
|
57. Човек - 100 пъти ти го казаха и пак не разбираш. Не ти е проблем физиката, а самият ти. Много странни са ти разсъжденията, като на 16 годишен, а не като мъж на 36. Вероятно на живо също поведението, думите и излъчването ти като цяло е странно. Затова и те отбягват.
Жените като цяло харесват мъже със самочувствие, характер, които се отличават от другите и имат лидер ски качества. Добрата физика също помага, но не е определяща.
Че аз съм имал познати с отлична физика, но не им вървеше особено с жените - по-комплексирани, свити и с вътрешни проблеми.
И други слаби момчета, с нормална физика, но по-самоуверени, харизматични и енергични, който бяха много харесвани от жените.
Имаш някакви психологически проблеми по-скоро ти. Отиди на психолог да си поговорите за тези работи.
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: 02953ffd52 |
|
58. Авторе прав си. Проверих на практика всичко което казваш. Не им чети глупостите.
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: c87a5ec454 |
|
59. От Автора: стига хвърляхте вината на мен бе, не ви омръзна? !? Не, проблемът не е в мен, а си е точно в жените, защото харесват само топ батки с брутална физика, татуси и брада! Колко пъти да ви обяснявам АЗ на ВАС?
|
...
преди: 1 месец, 26 дни hash: e22ab0100f |
|
60. До 56
Като си толкова сигурен и всичко ти е ясно, защо изобщо пишеш тук и питаш за съвети как да станеш интересен на жените? Очевидно е, че ти мразиш жените и ги обвиняваш за своето нещастие, защо тогава търсиш тяхното внимание и компания?
В коментарите си мязаш на стар транзистор, който предава само една програма... защо някоя жена да си причинява такова мъчение да ти търпи комплексите, при условие че има и други варианти.
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: e22ab0100f |
|
61. До 58
А тш пък как ги провери на практика тези работи, успя да разговаряш с няколстотин хиляди свободни жени ли? Или се пробва на една - две хубавици в тиндър, те не ти отговориха на "здрасти, как си" и ти си направи изводите, че жените са лоши.
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: 6e7fcaffcc |
|
62. В реда на нещата наистина има такива момичета, като колежката описана в коментар 53, но почти мога да гарантирам, че интелектът ѝ е прехвален. Това, че знае много неща, не е довод за това, че е много мислеща. Аз знам такива, които, батките настрани, са като коне с капаци, като тръгнеш да спориш с тях, изобщо не се замислят. Знаят, вярно е, но не мислят и ако си добър оратор те слушат, докато се подхилват лигаво. Интелигентните жени гледат към батките с пренебрежение, защото търсят интелектуална стимулация, а батките не предлагат такава. Интелигентните жени също харесват мъже, чисто физически, но се възбуждат мисловно, словесно, като прихванеш любопитството им.
Батките също възбуждат любопитството на някои жени, типично простите, които искат да хванат гола жица само за да видят какво е да те удари ток.
Чуваш ли си "по дрехите посрещат, по акъла изпращат"?
Стойността на материалите неща произлиза от нематериалните качества, които им се приписват.
Виждаш човек и книга, и си мислиш интелигентен.
Виждаш човек и китара, и си мислиш забавен.
Виждаш човек с мускули и си мислиш силен.
А, ако поговориш с първия и той нито е чел книгата, нито има добър изказ?
Ако този с китарата е алкохолик и само се чуди от кой да изпроси пари за пиячка?
Ако този с мускулите го е страх от кучета и бегне като му се разлаят?
Вярно е, че всички жени търсят едно и също, но това не са "брутална" физика, татуси и брада, а харизма. Имаш ли харизма, можеш да омаеш всяка за няколко минути.
Виж етимологията на думата харизма и сам ще се сетиш защо.
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: 1b6884344c |
|
63. Аз съм мъж на 34 от София.
Авторе аз малко не мога да разбера темата ти... макър че я четох няколко пъти, след коментарите ти и тн. малко не разбирам какво искаш!? !
Темата ти се казва "Как да стана интересен за жените" Във нея самият ти пишеш че те харесват богати мъже който показват парите си както и че приоритизират външноста на мъжа пред парите му. Аз съм съгласен че на първо място е визията на мъжа и после парите му. Не една и две жени са ми казвали че предпочитат мъж който да е по хубав от друг който да е по богат стига и 2 мата да имат определено количество пари и да могат да си позволят определен стандарт.
Сега до тук добре. Ти казваш че освен мусколи ти трябва брада и татуси.
За брада се харесва найстина от жените - леко набола брада. Бради от типа Христо Ботев не съм чул жена да ги харесва.
Ти доста държиш обаче че точно това се харесва брутална физика, брада татуси. Ок тогава защо не почнеш да ходиш на фитнес, пускаш брада и се шариш? ! Не разбирам... Казват ти хората не се предпочита това, ти пак си знаеш твоето. Няма лошо, имаш си мнение. След като си решил че искаш да ставаш популярен за жените и държиш на мнението че това е начина защо продължаваш едно и също да въртиш без да отиваш и да го правиш!?? !? !
Ти реално се оплакваш и ревеш във форума че не си успешен със жените, според теб се харесват този тип мъже, ти не си от тях, но не искаш да се променяш за да станеш харесван. Ти искаш жените да променят изискванията си спрямо теб и да те оценят за това което си.
Казваш че си видял твоя колежка да чака гаджето си да я вземе. Добре ти какво очакваш? ! Тя да каже много ме кефи как вървиш зимата към спирката и трябва да мръзнеш 20 мин за да спеситиш 10 лв от бензин. Искам точно мъжк като тебе. Аааа и много ми харесва как нямаш големи мусколи. Моят тъпак ходи на фитнес, яде правилно за да ги има, много ми харесва как ти не спазваш диета и си се заебал. Пък и тоя моят тъпак сега ще ме води на ресторант вместо да ме заведе вкъщи и да ми сготви за да спеси 30 лв. Аххх какъв мъж.
Сега както ти е ясно няма да се случи това. Жените обичат мъже който изпъкват. Ти не изпъкваш с нищо. Ти се асоциираш с най-бедната прослойка на обществото. Ходиш с рейса на работам, ремонтираш си старата кола сам, ремонтираш си жилището сам. Нищо чудно че както ти сам каза само жени от най ниско ниво те търсят и имат интерес. Те те виждат като човек от тяхното ниво и е нормално да се пробват при теб.
Виж ще ти дам пример със себе си. С теб сме на едни години. При мен е тотално различно само млади жени се пробват, без деца. От време на време някоя леко пълна която трябва да изгуби 5-8 кг ме пита директно дали и бих дал шанс и толкова.
Разликата между нас е че аз имам пари и не ги стискам, ходя с костюми, цялото ми облекло е 3-4 хил което нося за деня, парфюми за по 300 лв, часовника го комбинирам зависи как съм се облякъл, ходя на скъпи ресторанти и тн. Няма как да искаш към теб има същият интерес при полужение че аз съм набил десетки хиляди във визията си. Сега за мусколи изобщо не съм с големи мусколи. Телосложението ми е нормално. Причината е че нямам много време/сили за тренировки. Когато мога тренирам. Диета спазвам почти винаги. Избягвам страшно много храни.
Аз ти казвам както работи за мен. Мой приятели, който са с по големи мусколи и по малко финанси и намират мацки който са си яки. Реално при тях знам че ги спъва стандарта, защото си трябва и пари да подържаш висок стандарт на живот. Примерно 2 ма който са с почти еднакви доходи. Единият има апартамент а другият изплаща, но вторият пък взима малко повече, тоест се изразвнява. И 2 мата имат яки коли. В момента и на 2 мата колите са над 15 години от премиум марки но са подържани. Подръжката на кола от висок клас е доста пари. За това и 2 мата като са с гаджета имат проблеми да ги развеждат много много по ресторанти, все пак те като мъже плащат. Знам че и 2мата в момента се оглеждат за нови коли тъй като тези остаряха. Търсят нещо около 10 годишно. Но все пак са си с хубави момичета.
Аз нещо друго не мога да разбера. Ти казваш че имаш наследствени апартаменти. Обаче на теб родителите ти би трябвало да са още живи? !!
Дори и да вземаш наеми от тях, то родители ти би трябвало да ги вземат.
Ти какъв среден доход имаш на месец? ! Изобщо можеш ли да си позволиш висок клас кола и подръжката и? ! Другото което е изобщо висок стандарт на живот можеш ли да си позволиш? !? ! Някак си не ми се връзва абе имам пари ама мръзна по спирките зимата, ремонтирам си сам колата и тн. Ако ти не можеш да си го позволиш какво да говорим изобщо? !? !? !
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: e22ab0100f |
|
64. До 59
Добре се авторе, не се ли усещаш как си противоречиш. Казваш проблемът не е в мен, а в жените и същевременно питаш как да им станеш по-интересен и се оплакваш, че не те харесват. Каква ти е идеята не мога да схвана?
Мога само да предполагам, че се хвърляш на твърде готини мадами и те за това те режат, защото нямаш нито финансите, нито физиката или чара, който да ги привлече. Страшно няма не всички се раждаме харизманични и интересни, но и за нас обикновените има варианти. На тебе ти трябва непретенциозна жена - 30 , може да има кило отгоре и емоционален багаж от предишни връзки, но пък да е навита да пътува с градски транспорт и да домакинства, да е доволна да я закараш на спа в Хисаря почивните дни, вместо в Дубай. И такива жени има много, просто ти не ги виждаш, а те са твоя шанс.
|
...
преди: 1 месец, 26 дни hash: d023e3e88f |
|
65. 63, пише се мускУли, не мускОли. Много се радвам, че има хора които джиткат с дрешки за 10К и водят готина мацка под ръка, но нали се сещаш, че ако изчезнат дрешките, колата и парата, ще изчезне и мацката. Такива примери недей да даваш, щото изкривяваш реалността. Темата е как да стана интересен за жените, а не за златотърсачките.
Масовата жена не е златотърсачка. Да, ако един мъж може да предложи стабилност е голям плюс. Но повечето само заради стабилност няма да се хванат с мъж. По-важно им е мъжът да им е интересен, забавен, комуникативен, в неговата компания да се чувстват добре и да си прекарват времето добре. Голяма част дори биха поставили физиката на по- заден план от това как се чувстват в комапнията на един мъж.
Така че, авторе, просто говори с хора повече, на живо. Научи се да комуникираш на всякакви теми с всякакви хора.
|
преди: 1 месец, 26 дни hash: bbe09f2e50 |
|
69. От автора до 63.
Неграмотно написаният ти коментар говори достатъчно. Явно нищо не си разбрал от това, което съм писал. Пари имам достатъчно, че вероятно да купя и теб и двамата ти приятели с 15 годишните им премиум коли. Просто не съм типът човек, който обича да парадира с пари. И аз имам скъп часовник и дрехите ми определено не са от втората употреба, и ходя често по ресторанти и къде ли не пътувам по света. Просто ми е неприсъщо да демонстрирам подобни неща. А специално колата не ми е фикс идея. Моята кола е здрава, хубава и поддържана, макар и стара. Карам я и нея, но ползвам и градски транспорт, защото често ми е много по-удобно да се придвижвам с него, дори и по-бързо.
Номер 62, поздравления за коментарът ти. Доста се замислих, за това, което си написал. Има така наречените социална и емоционална интелигентност. Наистина има хора и мъже и жени, които много са чели, които знаят много неща, които са грамотни, но в социума нивото им е доста ниско. Доста може да се коментира по тази тема.
|
преди: 1 месец, 24 дни hash: 5541e8f988 |
|
71. Идеалът ти за мъжът в женските очи е много погрешен. Фитнеси, бмв - та, това са глупости. Има жени, като мен, които са надраснали тези предрасъдъци. Има неща, като добро отношение към жените и ценостна система, които трябва да развиеш, за да намериш жена, която си заслужава.
|
преди: 1 месец, 23 дни hash: bbe09f2e50 |
|
72. Номер 71, авторът съм
Това, което казваш е така, но и масово жени, които си заслужават, на първо място гледат такива мъже.
|
преди: 1 месец, 22 дни hash: 0fe77a7cd2 |
|
73. Да, интересен за жените се става. Отнема много време да се научиш да говориш техния език "womanese". И никакви мускули, богатства, часовници, дори интелект няма да ти помогнат.
Брутална физика ще ти дадат 5 минути време, ами после? АКо си тъп като гъз - всичко свършва след месец/година, често с рога на главата. Същото е с парите, статуса, дори интелекта с който толкова се гордееш. И който разбира се ти е ахилесовата пета.
Проблема на умните хора е че могат да рационализират до безкрай. Ти си перфектен пример - виж колко различни мнения се написаха тук и ти за всичко намери оправдания (рационализираш собственото си неведение). А ти липсва елементарна интроспекция - ти самия си проблема, той си е в твоята глава. Решението - също.
Защо изобщо някой да ти дължи нещо на този свят? Защо една жена да ти обърне внимание? Защо да излезе с тебе? Защото имаш работа ли? Защото си "скромен" и "добричък" ли? Че имаш пари ли? Подобни мъже с лопата да ги ринеш. Тук им казваме Скучньовци и Мрънчовци.
Какво иска всяка една млада пТичка? Да се забавлява. Да танцува, да пее, да се напива, да пътува, да изпробва всичко на тоя свят. Ти какво ѝ предлагаш? Философски трактати и обучения, напътствия, съвети, (непоискани разбира се)
Ако искаш да ловиш риба ще трябва да разбереш каква стръв харесва рибата, а не ти какви предпочитания имаш. На никой не му пука ти какво си мислиш и искаш, а жените какво искат. А те са елементарни създания, искат възможно най-доброто което могат да си позволят към настоящия момент. И сам виждаш кой ти обръща внимание - онези застаряващи жени на които вече "най-добрият" избор е все нещо, един Мрънчо и Скучньо колкото да не са сами.
Заложи на сигурното! Избери младите девойки!
|
...
преди: 1 месец, 21 дни hash: 6d2047060b |
|
75. Ако се превърнеш в негър или цигнин ще жънеш голям успех с много жени.
Масата от жените са едни прости патки и колкото си по примитивен, прост, но отворен и Самонадеян ще си успешен - особено с младите жени.
Не ги слушай кви ги дрънкат.
То на тези "изисканите" жени в писанията-забележи какво се казва:
Вече съм ги надживява тези (мускулите, физиките и брадите и татосите)
Смях в залата!
|
преди: 1 месец, 21 дни hash: e22ab0100f |
|
76. До 72
Би ли обясвил според теб, кои жени си заслужават, че ми стана интересно?
|
преди: 1 месец, 21 дни hash: e22ab0100f |
|
77. До 75
Българките рядко се кефят на цигани и негри, а и араби много не харесват... не знам от къде ти идват тия акъла, честно!
|
преди: 1 месец, 21 дни hash: 7b822e1485 |
|
78. 73, рибата никой не я пита. Ако не ще стръвта, да гладува и умира.
Рибата на рибаря ли ще казва и гърнето на грънчаря?
Рибата, която желае интересна стръв ще ѝ бъде раздрана устата и после ползвана за стръв на някоя по-едра риба.
Гърнето с многото претенции, как да бъде изваяно и украсено, ще бъде захвърлено на свинете, да лочат от него.
Добитъка, който не дава мляко и лази по чумата на интереса си, ще бъде избит от чумата на интереса си.
Никой не пита безполезни твари, какво искат и дали им е скучно.
Безполезното се унищожава и захвърля.
Избирай дали ще си полезна твар или полезен компост.
|
преди: 1 месец, 20 дни hash: e22ab0100f |
|
79. До 78
Така като ти чета писанията ти даже за компост не ставаш! Все съм мислила, че има повредени хора, но това твоето е направо трагично. Всеки минава през кофти периоди в живота си, огорчение или яд към бивши, но ти си се оставил злобата изяжда.
|
...
преди: 1 месец, 20 дни hash: bbe09f2e50 |
|
80. Номер 76, аз съм номер 72 (авторът)
Жени, които си заслужават са тези, които са научени на това, че животът ни е свързан с отговорности и уважение към околните, които са възпитани и добронамерени. Но въпреки тези свои качества, тежи жени не ценят подобни на тях мъже, а агресивни и емоционално неуравновесени "топ мъжаги" с лоши погледи, бради, татуировки, мускули и изтърбушени БМВ-та, които нито могат да поемат отговорност за нещо, нито могат да се борят с трудностите на живота.
|
преди: 1 месец, 19 дни hash: bf54bd1e7e |
|
83. Авторе, нещо си се филмирал или живееш в някое малко градче. Не виждам нищо от описаното от теб в София. Някаква част жени харесват тия дето ги описваш, но истината е че ходят с всякакви.
|
преди: 1 месец, 19 дни hash: bbe09f2e50 |
|
84. 83, авторът съм
Живея в центъра на София цял живот. Този тип мъже стават все по-вървежни с годините. Татуировките, брадите и прическите почнаха да навлизат постепенно някъде от 2007-8 година и вече е абсолютно правило, всеки желан мъж, да е татуиран, напомпан и гледащ лошо.
|
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|