Мъжа ми още мисли за бившата си - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132714)
 Любов и изневяра (32488)
 Секс и интимност (15406)
 Тинейджърски (22381)
 Семейство (7428)
 Здраве (10265)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4071)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21986)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Мъжа ми още мисли за бившата си
преди: 1 година, 1 месец, прочетена 1395 пъти
Връзката ни започна с изневяра. Една година се виждахме зад гърба на годеницата му тогава. Моралисти да не ме занимават - така го искахме, така го направихме. В даден момент той я остави и обявихме публично връзката си. Оженихме се и сега имаме дете на почти шест месеца. Обаче, нещо не ми дава мира. Постоянно отваря профилите на една друга своя бивша и усещам как мисли за нея.
Опитвам се да го разсейвам - постоянно правя някакви подобрения вкъщи, но той продължава да ѝ гледа профилите и да я следи какво публикува. Започнах и аз. Дразни ме - не знам какво се случва с мен, обаче ме дразни тази жена в дъното на душата ми. Тя се занимава с изкуство, красива е, по-млада е от мен. Полудявам просто. Знам, че той няма да ми изневери - никога няма да остави семейното си положение и социален статус заради нея, а и аз съм жена с висока класа, но въпреки това съм насъбрала такава злоба срещу нея, че не знам какво да я правя вече. На няколко пъти нарочно се пробвах да манипулирам общи техни познати като им говоря как тя се опитвала да го сваля и те се отдръпнаха от нея - виждам, че не ѝ харесват вече нещата в социалните мрежи. Опитвам се в момента да я разкарам изцяло от картинката като настройвам хора срещу нея, но се чувствам натровена от цялата тая омраза и наистина имам нужда от изход от ситуацията. Да говоря ли с него за това, че ме наранява и не се чувствам добре? Да говоря ли с нея? Имате ли опит в сходни ситуации?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 година, 1 месец
hash: 108f3e2f16
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Мацка, ще ти го кажа като не-моралист. Когато хванеш някой чрез изневяра, той ще те зареже с изневяра... Не за друго, но не си специална, и такъв му е характера. Каквото иксаш прави, просто ти казвам обективно, че това ще е крайния резултат.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 6321526b31
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Не е до морал, а до самосъхранение. Не се ли сети, че щом кръшка на годеницата си с теб, няма скрупули и по-нататък може да повтори? Тази жена прави ли нещо, с което да те дразни, или се дразниш само от вниманието на мъжа ти към нея? Ако е второто, недей да плетеш интриги срещу нея, че може да се обърнат срещу теб, ако мъжът ти разбере. По-добре му намекни (ама много деликатно), че и от теб се интересуват други мъже. Да се поуплаши, че може да те загуби.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: f09762f977
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   “Аз съм жена с висока класа”. Всичко описано от теб като твое поведение обаче показва точно обратното. Изключително си комплексирана, не само от тази жена. Като направи дете и ожени за себе си този мъж, доволна ли си сега от живота си?

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: 0e6ef61d9a
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Ти си заместител, нищо че си родила. Това вече нищо не значи.
Нормално е да харесва млада, красива и талантлива. Нормално е да помни такава. А ти ще си поредната самотна майка.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 2270f05f7e
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   Не искаш моралисти, защото не искаш да чуеш истината, че това, което си направила е това, което ще ти направят.

Аз съм го казвал много пъти. Има толкова много свободни мъже, да някои може да са отчаяни и прочие, обаче не са наперени, които това няма да направят. Но може би ти не заслужаваш дори тях. С извинение, но от самия ти пост, звучиш като много арогантна личност, с високо самочувствие и его, водиш връзка зад гърба на другите хора, злостовиш зад гърба на хората, и после имаш смелостта да заявиш, че другите са ти проблем.

Мъжа ти е проблем, изневеряващ тип, и натам отиват нещата. Взел е каквото може от теб, и ще те остави. Рано или късно, колкото и да не искаш да си го признаеш.

 
  ...


...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 1b7c375eb8
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

6.   Така ти се пада. Откраднала си предбрачен съпруг и очакваш да е с теб? Нека ти.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: ffcfceeb24
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

7.   Ще ти изневери при първа възможност, но няма да е с художничката, защото тя за разлика от тебе има някакъв морал и класа. Настройвай се психически отсега и се пържи на бавен огън. Това заслужаваш.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 9e6833e32f
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

8.   Изневеряват ли с теб ще изневерят и на теб. :)

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 0e2d081716
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

9.   Каква висока класа си ти вятър...

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: e05aaa5972
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

10.   Авторке, това е обратната карма.
На мен ми се вижда доста сладка.

М34

 
  ...

...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 9b08e41ee1
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

11.   На бившата си е изневерявал, ще изневерява и на теб.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: c2bfce242c
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

12.   Като чуя "класа" и същевремено е написано на български език, малко ме напушва смях, да не говорим колко е класно да си хванеш сгоден и то цяла година зад гърба на друг. Аз съм бил с 2 такива и още от момента в който се случи нещо, знаех, че щом е такава ситуацията, нищо добро не може да излезе с тези хора. Колкото и да те искат, то просто си им е в кръвта и аз не съм цвете за мирисане. Това е. Щом гледа снимките, нещо му е привлякло вниманието и съзнанието, най-добре блок, далече от очите и т. н... това действа. Успех.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: f19993753e
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

13.   Техните познати може да манипулираш, но мислите на мъжа ти за нея - не. Щом мисли за друга, не те обича, ясно е, няма значение дали си му жена или не.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 2c73c98a3a
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

14.   Такъв си го избрала, с такъв си живееш сега. Човекът е нямал проблем да те плющи зад гърба на годеницата си, съвсем нормално сега не му пука и да се интересува от друга зад гърба на жена си. Особено щом е по-млада и по-красива. Колкото и да я оплюваш, каквито и интриги да правиш, не можеш да промениш това. Ако си жена с висока класа, дръж се като такава, а не бълвай лъжи и злоба като някоя от маалата. Може да държиш сметка на мъжа си и да говориш с него. Ти нямаш никакво доказателство, че тя има интерес към него и само ще се изложиш. Ще се чувстваш по-жалка да показваш колко си наранена, че мъжът се интересува от нея, а не от теб.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 6e8062f689
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

15.   Смешна си <3

 
  ... горе^

...
преди: 1 година, 1 месец
hash: a3984299e7
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

16.   Мъже, които зарязват годеницата си заради друга, не са особено стойностни като хора. И разбира се не може да им се има никакво доверие, че пак няма да изневерят. Ти си го знаеш. Самата ти пишеш, че няма да те остави заради социален статус, но не и защото те обича, например. Не мисля, че има нещо с тази жена, след като го прави толкова явно. Но съм убедена, че когато заима нещо с някоя жена, ти ще научиш последна, защото явно такъв му е характера.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 6f7b213275
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

17.   И двамата сте боклуци, и двамата ще останете сами накрая. Демокрация - всеки може да изказва мнението си.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 2dee294af2
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

18.   ".... а и аз съм жена с висока класа... " Мухахаха. Ти си една комплексирана, неуверена дребна душица.
И все пак нямаше да е лошо да даваш по едно ухо на приказките на моралистите. Току-виж си си спестила някои неприятности.
Да ви е живо и здраво бебето. Дано не страда заради родителите си.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: 66a789e284
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

19.   Темата е фалшива, моралът е на мода, винаги, по бюджетно е някак си.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: 87915354cb
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

25.   Едно не разбирам, защо си губиш времето да говориш за нея на ваши общи познати, а просто не говориш с мъжа ти? Не ти е тя проблема, ти дори не знаеш дали отвръща на чувствата му, възможно е да си живее живота и изобщо да не знае за вашите истории.

 
  ...

...
преди: 1 година, 1 месец
hash: a4e1dd8864
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

26.   Ще ти кажа няколко неща. Първа грешка - хванала си се с изневеряващ мъж. Щом е склонен да лъже друга с теб, то шанса и теб да лъже е реален. Той явно е свикнал да си има по 2 връзки. Спал е с тебе, спал е и с гаджето си, ти тогава си го позволила.
Тази жена може дори да не знае, че той я зяпа. Вместо да се озлобяваш срещу нея, по добре виж дали имат чатове и какво й е писал той. Поговори с него. След като той използва социалните мрежи да гледа жени, то дали ще е тя или друга, то бяма бикакво значение.
И какво общо имат подобренията по дома? Той явно тъси жена, секс, флирт, ти му предлагаш подобрение по дома. И той какво да се орубира в къщо инда съзерцава подобрението ли?
Стегни се.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: 66a789e284
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

27.   Стига с тези бивши, те са останали в миналото, така са пожелали.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: be8a9edabf
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

28.   Ако е изневерил с теб, ще изневери и на теб. Разбирай го както искаш.

 
  ...
преди: 1 година, 1 месец
hash: aacecf96a3
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

29.   Бях влюбен в едно момиче и бяхме доста време заедно, говорихме за брак деца имена и общо бъдеще. Познайте хвана се с един разведен с кредити и по лъскава кола. Лъгали са ме зад гърба ми познайте, както са лъгали мен, така лъже сега новия си уж мъж.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 1 месец
hash: 2c73c98a3a
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

30.   Недей да си много сигурна, че нямало да ти изневери. Сигурно и бившата му е вярвала в същото докато се е търкалял с тебе. Вместо в обстановката у вас, прави подобрения по себе си и се старай да му привличаш вниманието, да го изненадваш с нещо. Че връзката както е започнала с изневяра и да не завърши така.
Единственото добро нещо, което си направила е че си отървала годеницата му от един боклук. Същото при теб е по-зле, защото имаш дете.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net